Автор Тема: Изключително странен форум  (Прочетена 1569 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ico2

• Гост
Изключително странен форум
« -: 11 Февруари, 2017, 22:39:14 »
Реших да си продам един страхотен нож закупен от мен в Ирак,след една от мисиите ми там,изключително запазен и скъп спомен  от тази невероятно красива страна в която ние нямахме никакви право да влизаме дори и като мироналагащи войски,както и да е,но това правило че трябва незнам си колко часа да имам във форума ви за да публикувам обявата си,е това си е вид цензура,нали форумите са за това,свободно споделяне на мнения,препоръки,информация за определен вид и май вече да си продаде или закупи човек нещо стойностно и значимо,странен форум затворен само за Вас,желая ви все така да сте затворени и невиждащи на вън

Активен Marcinkov

• Старо куче
  • Публикации: 3213
  • Reputation Power: 197
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #1 -: 11 Февруари, 2017, 22:50:16 »
 :nabira: :nabira: :nabira: *palec* *palec* *palec*.
Свобода на Ирак!!!

Неактивен Force

• Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 644
  • Reputation Power: 103
  • Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.Force има аура около него.
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 11 Февруари, 2017, 22:50:53 »
Реших да си продам един страхотен нож закупен от мен в Ирак,след една от мисиите ми там,изключително запазен и скъп спомен  от тази невероятно красива страна в която ние нямахме никакви право да влизаме дори и като мироналагащи войски,както и да е,но това правило че трябва незнам си колко часа да имам във форума ви за да публикувам обявата си,е това си е вид цензура,нали форумите са за това,свободно споделяне на мнения,препоръки,информация за определен вид и май вече да си продаде или закупи човек нещо стойностно и значимо,странен форум затворен само за Вас,желая ви все така да сте затворени и невиждащи на вън

Много добре си написал за какво са форумите основно. За продажби има други сайтове.
Остани си със здраве.

Активен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Старо куче
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 791
  • Reputation Power: 107
  • Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.Mamas има аура около него.
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
« Отговор #3 -: 11 Февруари, 2017, 22:52:32 »
 Не си прав, но имаш право на мнение! Тези рестрикции са за недобросъвестни търговци.
Във всеки форум има подобни правила, не разбирам защо се сърдиш точно на този....
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен dtz

• Старо куче
  • Публикации: 814
  • Reputation Power: 87
  • dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.dtz има силата да се справи.
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
« Отговор #4 -: 11 Февруари, 2017, 22:53:30 »
в която ние нямахме никакви право да влизаме дори и като мироналагащи войски

Амин!

Неактивен zlatolin

• Един от вас, но нищо повече от вас.
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 488
  • Reputation Power: 20
  • zlatolin някой го чете.zlatolin някой го чете.
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 12 Февруари, 2017, 00:25:02 »
Да ти донесем ли кърпички или ще си бършеш сълзите и сополите в шамията, солдат ?
Питам заради един приятел.
"Злой чечен ползет на берег, точит свой кинжал ... "

Неактивен universum

• Старо куче
  • Публикации: 299
  • Reputation Power: 9
  • universum няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 12 Февруари, 2017, 09:37:58 »
С изискването за прекарано време във форума се цели показване на интерес, съпричастност и принадлежност към групата с интерес ножове. Търговията не е основното нещо, както наблегна Force.

Тогава може да продаваме разни неща от общата ни мания във форума. И това са сделки в голяма степен проверени, именно заради горното изискване. Ако си част от форума, дори в другите си дейности да си позволяваш да си некоректен, тук трябва да си точен.

Неактивен vesko

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 101
  • Reputation Power: 2
  • vesko няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #7 -: 12 Февруари, 2017, 10:29:50 »
Няма нищо странно в това правило ,според мен е задължително да съществува.Освен причините които изброиха колегите,бих добавил още една .Хората които се регистрират с цел някаква единична продажба не си правят труда да прочетат правилата на форума (което си най-малкото неуважително ),а после се жалват че тава е дискриминация.
Ако беше прочел най -напред правилата щеше да знаеш че нямаш право да продаваш и нямаше да се ригистрираш.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Старо куче
  • Публикации: 306
  • Combo няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #8 -: 12 Февруари, 2017, 11:26:36 »
Не форума е странен, а ти мой човек.. Абсолютно всеки един форум има някакви изискавания,  които трябва да покрият членовете му за да имат пълен достъп. За една година във всички форуми в които членувам  съм видял амо два-три случая на хора които протестират против това правило...  А и в края на краищата, когато отиваш на ново място, трябва да се съобразяваш с правилата които вече са установени от хората, които са там преди теб.  Съзнаваш че не е трябвало да ходим в Ирак  за да им променяме правилата, но искаш да дойдеш тук и да променяш нашите....
Най тъмно е под лампата

Активен Me4ka

• Редовен
  • Публикации: 261
  • Reputation Power: 16
  • Me4ka няма влияние.
  • ursus cosmatos
« Отговор #9 -: 12 Февруари, 2017, 19:41:49 »
Момчета, не виждате ли, че чиляка замина пак за Ирак да носи нови ножки, скъпи спомени за него и ни остави тука непровесветени и затворени за ценностите, които носи.

Наистина изключително странен форум, където хората не гледат да си излеят негативната енергия един на друг. У, че сте странни !

Неактивен stefanov_hr

• Напреднал
  • Публикации: 133
  • stefanov_hr няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #10 -: 12 Февруари, 2017, 20:43:29 »
Пичове аз съм от скоро във вашия форум и искам да ви кажа, че сте истински ЩАСТЛИВЦИ, че има наложени такива правила и се спазват толкова стриктно.
Споделям това с вас защото от  2008 г., съм регистриран в един друг БГ сайт в  който такива правила липсват. Наистина си нямате представа за какъв спам, обиди, лични нападки, крадене на лична информация и злепоставяне на потребителите става въпрос, а като цяло форума е много на ниво и е с уникално точна и коректна информация, но липсата на ясни и точни правила го убиват бавно и безвъзвратно. 

Неактивен C A III O

• Почти вълк
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 151
  • Reputation Power: 0
  • C A III O покрил се в гората.
« Отговор #11 -: 12 Февруари, 2017, 21:02:31 »
Разпнахте човека, заради правилата на един форум, а той е толкова напред с материала в нарушаването на суверинитета на цели държави, както и да е ...
невероятно красива страна в която ние нямахме никакво право да влизаме дори и като мироналагащи войски,както и да е...
Страхливият умира всеки ден, смелият само веднъж.

Неактивен ICE

• Ледения
  • Старо куче
  • Публикации: 915
  • Reputation Power: 167
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #12 -: 13 Февруари, 2017, 00:24:21 »
Реших да си продам един страхотен нож закупен от мен в Ирак, ...изключително запазен и скъп спомен
Човек, който си продава спомените, за мен не е достоен за уважение.

Относно странният Форум и хората тук...
Така както в Ирак си ходил внимателно, бил си нашрек и си действал предпазливо, така трябваше да постъпиш и тук във Форума. Ако не уважаваш Ирак - страната, природата, народа и традициите й, тя ще те накаже. Същото е и тук, пак си на гости и пак трябва да внимаваш и уважаваш (да си по-тактикъл)! Разликата е, че не си изпратен командировка (или на мисия), тук си по собствено желание и никой не те задържа след като не ти пасват хората и средата. Накратко - в Ирак или се нагаждаш към средата/обстановката или търпиш щети (често водещи до смърт), и тук във Форума е така (без умирането де) - нагаждаш се или си тръгваш.

Без лоши чувства!

• • • • • • • • • •

edit (ако не ви е писнало, продължете нататък):

...от тази невероятно красива страна...
Колега,
Бил съм в Ирак преди има няма 23-25 години. Това е всичко друго, но не и красива страна, освен ако не си камила и не си падаш по безкрайния пясък. За т.нар. им "сукове" няма да задълбавам - пазар на който по средата на централната алея има улей, и всичката гняс, мръсотия + дребни карантии от месото и зеленчуците заедно с някакви като отходни води текат насред народа, е всичко друго, но не и красива страна. Може би е миризлива страна. Хигиената е под всякаква критика. Там като видят бяла жена, всеки гледа да в ощипе по задните части. Освен в Багдад съм обикалял и около него (примерно Хила-Дивания). Ако ти си имал допир само с 5 звездни хотели и ресторанти, ще се съглася, че е екзотично, но чак пък красиво...(от кампуса пак не вярвам да си "усетил" красотата на страната). Освен Багдад може би и Кербала (или както му казват Ал Кербала) ще е интересна дестинация, защото за шиитите е свещено място (както Мека и Наджаф). Та за един турист ще е атрактивно. Къщите на бедните са от кал и с отвори като за прозорци един срещу друг, така получаваха естествена климатизация (лятото на сянка достигаше 50'С!!!). За бедуините (пътувашите скитащи цигани техни) няма даже за започвам. Абе красота!!! Скъпи коли не се караха в Ирак, защото митата за нов внос бяха 150+%. Там Държавата решава какво ще карат иракчаните, та тогава беше поръчала TOYOTA (мисля два модела бяха) единия "Crown Saloon" (такъв нямаше и още нямаме в БГ, седан) и само това масово се караше с много малки изключения (чужди фирми и представителства, богаташи, както и висшия ешалон на властта). Там колите не си ги заключваха, защото като хванат крадеца му режат ръцете. За по-сериозни кражби ги бесеха на бесило. За назидание на всички и с възпитателна цел. Имаше кръгови движения като това на Телевизионната кула (в София), на което кръгово седяха бесилките виждал съм ги с очите си (за щастие само бесилките видях). За корупцията няма да споменавам, ама пред тях ние сме цвете за мирисане (това само съм чувал). По междуградските пътища имаше разположени военни с пикапи с автомати на двуноги и стоки солидно закрепени, защото ония малоумните си караха често и в насрещтното платно. Та сещай се как ги "вкарваха в правия път". Затова и нормална гледка беше да се види покрай пътя изгорял автобус ударен с камион (и той изгорял). Ей така караш си и през 3-4 км виждаш изгорял камион, кола, автобус - злокобно е! Там има много камиони. 10'000 цистерни с петрол минаваха през иракско-турската граница дневно и на този огромен трафик се дължаха тези "красиви гледки". Мъжете се хранят първи, жените след тях, каквото остане за ядене (разбирай огризките). Жените не шофираха. Първородния син вози всички останали членове на семейството (4-5-9 броя). Мога много да разказвам, но мисля че и това е достатъчно. За финал ще си позволя да ползвам една реплика на  Зуека и Рачков относно Ирак: Уникална страна, уникална красота!!!!
« Последна редакция: 13 Февруари, 2017, 01:06:09 от ICE »
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Старо куче
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1114
  • Reputation Power: 37
  • Мечков работи за форума.Мечков работи за форума.Мечков работи за форума.
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
« Отговор #13 -: 13 Февруари, 2017, 02:19:42 »
Да заключвате вече,а?
П.П Леден,четох разказа ти с интерес,обичам пътеписите и подобни истории
П.П2 Ножът на човекът не беше лоша оферта.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice