Автор Тема: Продавам диамантени точила и камъни за заточване АХАТ /РУБИН  (Прочетена 13123 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2215
  • Reputation Power: 21441
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
С WD-40 също работи добре, точи яко и се чисти лесно след това.
Най-добре според мен някакво масло, което може да накапеш, че с тия спрейове става страшно ако точиш в стая  :D
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 679
  • Reputation Power: 3216
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
И аз ще взема един комплект от 50 лв., данни на л.с.
„Стоманата разсича плътта; стоманата разсича костите; стоманата не разсича стомана." Миямото Мусаши

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 8
  • Reputation Power: 19
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран
Привет колеги и честит празник на всички

Привет, и честит празник! Камъка с двустранен грит - ахат-рубин как се ползва: на сухо, с масло , вода?

Може да се ползва и с вода , но определено с масло върви по-добре /аз също съм с балистол/

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 464
  • Reputation Power: 1613
  • servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!
  • диагностициран
Плочките са получени и пробвани на мига в офиса на лютата арнаутска чиния, която ползвам за служебни цели, да се счита, че всички колеги режат всичко с него. Към момента на получаване на плочките режеше, само заради геометрията си, беше прилично захабен. За около 2-3 минути го прекарах лрез трите размера и ножа стигна до ниво трудно бръснене, което е предостатъчно за него и ползването му. Имаше подарък едно малко камъче, което би трябвало да е ахат... нямам опит с такова и доколкото виждам се ползва с масло - живот и здраве ще го пробвам някой ден, макар че не знам какъв ще е резултата при прехвърляне от грит около 2000 директно на тоя ахат дето е по спомени 10000 примерно ама ще си експериментрам де...
Доволен съм - надявам се диамантите да са устойчиви на изронване, но това ще го покаже времето - основната цел на тия диаманти ще са кухненските ми ножове, чието основно заточване доста време беше поверено на един техен братовчед с грит 1200 на езе лап, който купих преди сигурно 4-5 години (може и повече) от Колега и все още върши работа, но друго си е новия диамант ;)

Рапорт даден!  :nabira:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 679
  • Reputation Power: 3216
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Плочките са получени, благодаря! Колегата е точен /вероятно на диамантена повърхност/ ;D
„Стоманата разсича плътта; стоманата разсича костите; стоманата не разсича стомана." Миямото Мусаши

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран
Малко се загубиха снимките

Нови диамантени плочки с грит 240 / 600 / 1000. Цена за 1 бр плочка - 15 лв. Комплект за 37 лв.
 (Тези са подходящи за системите с фиксиран ъгъл .размери 160/23мм)

Камъни с двустранен грит: Рубин грит 3000/естествен ахат грит 10 000. Цена 21 лв. за брой

диамантени плочки /едностранни грит 600/1200/2000/ размер 17/7,5 см Цена 18 лв за брой.

Комплект 50лв.

Всичко е налично  :nabira:

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран
Добавям един брой камък голям размер ахат/рубин Нов

Цена 100 лв

Запазване в темата   :nabira:

Неактивен Глокая куздра

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 81
  • Reputation Power: 6742
  • Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!Глокая куздра внушава благоговение!
  • диагностициран
Добавям един брой камък голям размер ахат/рубин Нов

Цена 100 лв

Запазване в темата   :nabira:
А да те сърби случайно д-то? ;) Баси - камък за няма и $30 с доставката се предлага в ножарски форум за 100 лева + доставка! Дори в продавалника не слагат такива надценки.

P.S.
Ако администраторът прецени, може да премести поста ми в темата "Куци оферти".
Глокая куздра штеко будланула бокра и кудрячит бокрёнка.

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран

Нови диамантени плочки с грит 240 / 600 / 1000. Цена за 1 бр плочка - 15 лв. Комплект за 37 лв.

Камъни с двустранен грит: Рубин грит 3000/естествен ахат грит 10 000. Цена 21 лв. за брой

диамантени плочки /едностранни грит 600/1200/2000/ размер 17/7,5 см Цена 18 лв за брой.

Комплект 50лв.

Тези са налични  и ПЪТУВАТ до офис на Еконт за МОЯ СМЕТКА ( валидно до 16.09 включително )
 :nabira:

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран

ЧЕРЕН ПЕТЪК   ;D.  До края на месеца  комплекта е на цена 30 лв   :nabira:

Неактивен smurten

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 20
  • Reputation Power: 44
  • smurten няма влияние.
  • диагностициран

ЧЕРЕН ПЕТЪК   ;D.  До края на месеца  комплекта е на цена 30 лв   :nabira:

Един комплект за мен, пиша лично.
Евтиното е гаранция за ниско качество, но скъпото не е гаранция за високо.

Неактивен deqerven

• Редовен
  • Публикации: 50
  • Reputation Power: 0
  • deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.deqerven изглежда не е желан тук.
  • диагностициран
Получих си нещата, благодаря на колегата.

Неактивен smurten

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Reputation Power: 44
  • smurten няма влияние.
  • диагностициран
И аз съм от доволните Пациенти *palec*.
Евтиното е гаранция за ниско качество, но скъпото не е гаранция за високо.

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран

ДА се включим в ЧЕРНИЯ ПЕТЪК с  5 броя от показаните  камъни на   цена 15 лв    :yahoo:

Заявки в темата  заради  ограничените  количества .  :nabira:

Неактивен Bojidarrr

• Прохождащ
  • **
  • Reputation Power: 12
  • Bojidarrr няма влияние.
  • диагностициран
Едно за мен  *palec*  :nabira:

Неактивен centrum

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • centrum няма влияние.
  • диагностициран
Един Рубин/Ахат за 15 лв. и за мен. Данни на ЛС.

Неактивен AlexUnder

• Hekara
  • Редовен
  • Публикации: 202
  • Reputation Power: 11374
  • AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!
  • диагностициран
    • FB
Един Рубин/Ахат за 15 лв. и за мен. Данни на ЛС.
Персонален Треньор на кучета!
Ножo маняк!
Любител на природата!

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 261
  • Reputation Power: 186
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран
един ахат-рубин и за  мен данни на лс

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран
4 бр вече пътуват  *palec*

Неактивен Boby 77

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 0
  • Reputation Power: 10
  • Boby 77 няма влияние.
  • диагностициран
Един брой за мен. Данни на ЛС

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран
С този станаха 5 БР  на тази цена .
 :nabira:

Всичко от темата е налично .

Неактивен ikostov

• Новобранец
  • *
  • ikostov няма влияние.
  • диагностициран
Един  комплект  "Нови диамантени плочки с грит 240 / 600 / 1000"  и  за  мене. Пратих  Ви  ЛС

Неактивен Warrer

• Новобранец
  • *
  • Warrer няма влияние.
  • диагностициран
Един  комплект  "Нови диамантени плочки с грит 240 / 600 / 1000 и едно рубинче за мен !Имаш ЛС

Неактивен tOchilar

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • tOchilar няма влияние.
  • диагностициран

КОЛЕДНО НАМАЛЕНИЕ    8   броя от показаните  камъни на   цена 16 лв    :yahoo:

Заявки в темата  заради  ограничените  количества .  :nabira:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice