Автор Тема: Туристическа храна Crazy Fox-видео и снимки  (Прочетена 14239 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен OLIGHT

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1944
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
Туристическа храна Crazy Fox-видео и снимки
« Отговор #75 -: 25 Декември, 2017, 10:20:40 »
пробвай граха с телешко, да видим в телето ли е проблема или в Мечката  :green:
За съжаление нямам в момента. Останали са ми само бананова каша и мюсли с ябълка и канела.

Неактивен scorceni

• Ножевик
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 174
« Отговор #76 -: 04 Август, 2019, 06:42:33 »
Сутринта станах ,и както полузаспал търсих кафето видях отдавна забравени пакети с сухата храна.Преди две години пробвах един омлет и определено не беше вкусно.И си казах:"Какв,пък?" и приготвих " Каша с овесени ядки и банани" Оказа се супер,добавих малко захар(както пишеше на опаковката) и определено получих много добра закуска.Парченцата банан се усещаха почти като пресни,остават ми още няколко пакета които да пробвам, но тази каша ме изненада изключително приятно
Добре тренираните рефлекси са по-бързи от късмета

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1262
  • диагностициран
« Отговор #77 -: 06 Януари, 2020, 22:33:47 »
Една такава имам с изтекъл преди 6 месеца  срок ,тия дни ще я пробвам да видя става ли още
Байчовци,рупате ли космическите храни  ;)  ?
 Вчера сутринта приготвих пакет Adventure Food, купуван от Ташев. Срокът на годност беше изтекъл преди точно две години ! Датата на производство не я открих написана,но трайността на такива храни е около 3 години,така че ядох храна,произведена преди цели 5 години.
Изглеждаше добре вътре в пакета,приготви се нормално по инструкцията.Добър вкус и аромат,никакви странични ефекти този и следващия ден.
  П.П. Сега прегледах пак снимките. Срокът е Best Before 10.01,2017 ,което е не две,а три години. С уговорката,че Бест Бифор не е крайният срок на годност,продуктите могат да се използват и кратко време след него,но ще са с променени качества .Храната е  Adventure Food, Pasta alle Noci.
« Последна редакция: 06 Януари, 2020, 22:40:34 от Косача »
Paradise is where I am.

Неактивен Sound Blaster

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 34
  • диагностициран
« Отговор #78 -: 07 Януари, 2020, 04:32:39 »
Това нищо не е :) През 2011-та имах приятелка, която ядеше пълнозърнест хляб "Вита". След като се разделихме, остана един хляб "с 6 вида зърно", както си е в целофана. Стоя с непроменена консистенция в кухненския шкаф до към 2016-та или 2017-та. Нито мухляса, нито се втвърди. Периодично го натисках с пръст - изглеждаше като току-що купен. Накрая се разпадна на прах...

ArmsBG OlightBG Batteryservice