Автор Тема: Сайтове за снимки  (Прочетена 2437 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Старо куче
  • Публикации: 1026
  • Reputation Power: 83
  • POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.
Сайтове за снимки
« Отговор #25 -: 12 Юли, 2017, 20:40:21 »
Има включено прокси за снимките към форума което носи някой ползи, изглежда не се справя с всички хостове. Имиджшак гледам, че извършва пренасочвания може би това му е проблема, ще се поразровя повече като си освободя време.
Да, тея тъпанари са започнали да отварят на някаква тяхна платформа, аз също го видях това, до скоро го нямаше и всъщност никой не е пращал никакви имейли, че има нещо сменено, аз обикновенно ги получавам...
Дано да има някакво решение...  *palec*
Μολων λαβε !

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Старо куче
  • Публикации: 1026
  • Reputation Power: 83
  • POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.POCEH KOCEB има силата да се справи.
Сайтове за снимки
« Отговор #26 -: 16 Юли, 2017, 15:49:45 »
Ако някой е пипал нещо по форумните настройки - Благодаря !
Мисля, че вече нямам проблем с постването на снимките, наздраве !

Μολων λαβε !

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice