Автор Тема: Сайтове за снимки  (Прочетена 3445 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Старо куче
  • Публикации: 1067
  • Reputation Power: 159
  • POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!
Сайтове за снимки
« Отговор #25 -: 12 Юли, 2017, 20:40:21 »
Има включено прокси за снимките към форума което носи някой ползи, изглежда не се справя с всички хостове. Имиджшак гледам, че извършва пренасочвания може би това му е проблема, ще се поразровя повече като си освободя време.
Да, тея тъпанари са започнали да отварят на някаква тяхна платформа, аз също го видях това, до скоро го нямаше и всъщност никой не е пращал никакви имейли, че има нещо сменено, аз обикновенно ги получавам...
Дано да има някакво решение...  *palec*
Μολων λαβε !

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Старо куче
  • Публикации: 1067
  • Reputation Power: 159
  • POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!
Сайтове за снимки
« Отговор #26 -: 16 Юли, 2017, 15:49:45 »
Ако някой е пипал нещо по форумните настройки - Благодаря !
Мисля, че вече нямам проблем с постването на снимките, наздраве !

Μολων λαβε !

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Старо куче
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1288
  • Reputation Power: 70
  • Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Сайтове за снимки
« Отговор #27 -: 11 Април, 2018, 14:03:53 »
Сега пък и постимейджа сдипли м*де  :headbang:

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Старо куче
  • Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.Мечков има силна воля.
Сайтове за снимки
« Отговор #28 -: 11 Април, 2018, 18:56:58 »
Пише ми
"postimg.ORG domain is locked by Registry, no prior notice.
While we hope to resolve the issue, we chose postimg.CC as our new home.
Please update codes embedded in your websites."
До колкото разбрах и виждам снимките ми си седят но трябва да се промени заглавието на сайта за да се виждат. Ще изчакам няколко дни тия серсеми да се осъзнаят и ще помоля някой модератор ако е възможно да ми отключи темите за редакция и да пробвам да променя сайта при поставянето на снимката да вида дали ще се покажат  :mad: :(

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Старо куче
Сайтове за снимки
« Отговор #29 -: 12 Април, 2018, 08:16:12 »
Молба към модераторите - ако може да ми се отключат мненията за редакция ,да почна да си модерирам снимките ,да се виждат,че аз поне не си ги виждам ,незнам как е при другите  ::) Ако не може съм отворен на предложения какво може да се направи ,за да се виждат.
Поздрави  :nabira:

Неактивен Кирилов13

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 731
  • Reputation Power: 114
  • Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!
  • диагностициран
Сайтове за снимки
« Отговор #30 -: 12 Април, 2018, 20:30:31 »
Аз също ползвам postimage и от днес и моите снимки не се виждат.
Започнах да го ползвам след срива на Снимка. бг и досега нямаше проблеми.
"Щастие за всеки даром..."

Неактивен Alexdin

• Старо куче
  • Публикации: 75
  • Reputation Power: 4
  • Alexdin няма влияние.
  • диагностициран
Сайтове за снимки
« Отговор #31 -: 19 Април, 2018, 23:13:27 »
Последно използвам   schutterfly.com  повече  от година и нито веднъж не съм имал проблеми .  :nabira:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice