Автор Тема: Обща поръчка от USA  (Прочетена 13469 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен centrum

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 20
  • Reputation Power: 19
  • centrum няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #125 -: 30 Октомври, 2018, 01:11:14 »
Аз бих се включил в най-близката предстояща поръчка. Ако някой от колегите писали по-горе иска, нека да ми пише лс.

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 139
  • Reputation Power: 7946
  • erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #126 -: 30 Октомври, 2018, 16:22:22 »
Поредната ми успешна доставка от деливъри, поръчката беше направена от dlttrading на 3ти, на 11-2 някъде беше доставена в щатите, миналата седмица стигна България, и чак днес имах време да ми през куриера да е взема, тоест 3-4 седмици, да го имат предвид колегите, който мислят коледни поръчки за подаръци от черният петък.

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 987
  • Reputation Power: 6275
  • Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #127 -: 30 Октомври, 2018, 18:41:38 »
От магазина изпращат стоката на 2ри, на 5-ти е на адреса им в Щатие, при мен е на 26-ти. Платих допълнително да се опакова внимателно тъй като нещата са чупливи, при мен дойдоха в пощенската кутия както е изпратена от магазина но очукана и кална. Но поне в Еконт са се сетили да лепнат стикерчр "Чупливо"  :D. Както и да е, нещата поне вътре бяха ОК. За моя изненада днес имаха наглостта да ми пишат за 'отзиви' Започвам да се чудя дали да не тъся други услуги като тях. Преди време нещата ми идваха до две седмици а не две седмици да ме лъжат че пътуват насам, при положение че дори не са изпратени/или киснат в ДХЛ седмица защото са в отпуск. Добре че не бързам, че щеше да е кофти.

Неактивен han solo

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 18
  • Reputation Power: 30
  • han solo няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #128 -: 18 Ноември, 2018, 20:53:56 »
Някой поръчвали ли е автоматични ножове (OTF) през куриер/посредник от Америка?
Интересува ме дали ги проверяват/спират митници/пощи.

Неактивен GIBI

• Старо куче
  • Потребителско име: Гиби
  • Публикации: 365
  • Reputation Power: 2009
  • GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!GIBI внушава благоговение!
Обща поръчка от USA
« Отговор #129 -: 18 Ноември, 2018, 21:44:46 »
Попитай в сайта на DeliveryShop.

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!erosennin внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #130 -: 19 Ноември, 2018, 21:31:57 »
Не мисля, че ще има проблем, стига склада, на посредника да не е в щат, забраняващ OTF.

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1426
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #131 -: 19 Ноември, 2018, 21:49:33 »

Кой нож и харесал че и аз съм на път да взема OTF, но още избирам?
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен han solo

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 18
  • Reputation Power: 30
  • han solo няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #132 -: 19 Ноември, 2018, 22:05:47 »
microtech ultratech или utx-85. Зависи от наличността на цветови варианти и остриета в момента на поръчката. Серетираните ги изключвам.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1953
  • Reputation Power: 976
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
Обща поръчка от USA
« Отговор #133 -: 19 Ноември, 2018, 22:29:13 »
Аз много се кефя на Микротек Венъм, ама никога не бих го купил, 'щото в момента дори не знам колко струва, но е скъп !!!
 Бих пробвал някоя китайска реплика !!!

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #134 -: 20 Ноември, 2018, 00:45:52 »
И на мен как ми се иска някой ОТФ на майкротек. Страшни играчки са, ма 260 зелени са ми малко множко за нещо което ще си щракам вкъщи.

Неактивен Genev

• Напреднал
  • Публикации: 95
  • Reputation Power: 45
  • Genev няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #135 -: 20 Ноември, 2018, 10:42:03 »
Купете първо реплики, изключително непрактични са, на живо са много по-смотани с тези малки остриета и огрнми дръжки... А и писват бързо...

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2215
  • Reputation Power: 21441
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #136 -: 20 Ноември, 2018, 10:43:56 »
Хало е с голямо острие - 4.4" ама е 650 $  :D
На мен Соком ми остава фетиш  *liboF*
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен morfinist

• социопат
  • Напреднал
  • Потребителско име: Morfin
  • Публикации: 51
  • Reputation Power: 27
  • morfinist няма влияние.
  • интоксикиран
Обща поръчка от USA
« Отговор #137 -: 20 Ноември, 2018, 11:05:06 »
 За мене на тази цена - около 260-270 зелени, най-добрия OTF без съмнение е Guardian Tactical Recon-035! Ей това е автомат, дето отвява и доста по-скъпи!!!

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #138 -: 20 Ноември, 2018, 16:36:50 »
Купете първо реплики, изключително непрактични са, на живо са много по-смотани с тези малки остриета и огрнми дръжки... А и писват бързо...

За това и се въздържам. А реплилите често ми развалят кефа от оригинала. Имах реплика на ПМ2 и бях ужасно разочарован. Купих си оригинал защото ми беше мечка дълго време, но кофти чувствата от репликата все още държаха влага и ножа седя няколко месеца в кутията преди да бъде препасан. Не харесвам реплики, предпочитам да съм на загуба но да знам че ножа не е за мен, отколкото да изпусна нещо което би ми харесало ако не беше китаец.   

Неактивен mastika100cc

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 82
  • Reputation Power: 38
  • mastika100cc няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #139 -: 21 Ноември, 2018, 10:46:44 »
За OTF само да кажа няколко думи . Всички с двойно действие рано или късно засичат  . От тези които съм пробвал единствено Инфидел на Бенчмейд нямаше страничен луфт на острието . За съжаление не беше мой за да го разкостя и да видя как са го направили .  Другия оригинал който съм държал е Ултратех и той хлопаше . Луфта е минимален , обаче е достатъчен за да ти е гадно .
Имам два китайски :единия копие на хало 5 , другия на Трудон , и двата са произведени от Веспа . Халото е почти без луфт , обаче е адски нефункционален и се носи само в кания на кръста . Трудона става за носене , обаче хлопа . И всички опити да намаля луфта водят до увеличаване броя на засичането .

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #140 -: 25 Ноември, 2018, 14:15:21 »
Напазарувахте ли? Не ми остана време да пазарувам, гледам тук 2 ножа дето ми бяха в мислите на супер промоция за 250$ https://www.bladehq.com/item--Spyderco-Chaparral-3-Titanium--17635

Много се бях надъхал да си взема лимитиран ултратех, оказа се, че има, макар и редки, случай където пружината се счупва много бързо, буквално за час игра може да се счупи, и докато всички са единни за гаранцията на фирмата - чудесна, то това значи изпращане до щатите и след това пак до тук, а вероятно митница и още доста разправии плюс пари.

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #141 -: 26 Ноември, 2018, 14:02:52 »
Напазарувах един Лайънстиил който заглеждах и умувах 3 седмици преди това. Това ще ми е най скъпата сгъвайка до сега, да видим дали цената е оправдана. Макар че се намалението ми излезе по ефтин от ЗТ0808ако бройм $30-овия клипс който поръчах за него отделно.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice