Автор Тема: Обща поръчка от USA  (Прочетена 13466 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • Публикации: 3
  • Reputation Power: 54
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #25 -: 25 Август, 2017, 18:27:45 »
Така е ще лягаме рано и ще ставаме касно да го проспиме  :nabira:

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 987
  • Reputation Power: 6275
  • Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #26 -: 29 Август, 2017, 13:26:19 »
Ех таз безсъница  O:-)

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #27 -: 29 Август, 2017, 14:52:45 »
Още малко ще е така надяваме се за четвъртък петък да ни огрее

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!Добри внушава благоговение!
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #28 -: 29 Август, 2017, 16:06:59 »
А дано  :nabira:

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1173
  • Reputation Power: 5573
  • dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!dtz внушава благоговение!
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
Обща поръчка от USA
« Отговор #29 -: 31 Август, 2017, 09:47:54 »
Мойто дойде!
Благодаря на организаторите, живи и здрави да сте!

Активен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1426
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #30 -: 31 Август, 2017, 09:48:55 »
 :nabira:
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 464
  • Reputation Power: 1613
  • servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!servantesss внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #31 -: 31 Август, 2017, 10:30:39 »
Мойто дойде!
Благодаря на организаторите, живи и здрави да сте!
Ко си поръчахте бре, похвалете се  :yes:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #32 -: 31 Август, 2017, 11:15:23 »
Ме-хеее, то си има тема за новите придобивки. Аз даже на мойта мисля едно ревю/сравнение да направя че ми се дублират леко.

Неактивен Заберган

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • Публикации: 2
  • Reputation Power: 11
  • Заберган няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #33 -: 31 Август, 2017, 16:44:43 »
Стоката е получена!Голямо Благодаря на организаторите! :nabira:
Гръмнал слепият, та убил заек, а куцият припнал и го уловил.

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #34 -: 31 Август, 2017, 18:42:43 »
Почти всичко е тук в наи кратки срокове ще баде раздадено за участниците от София

Неактивен centrum

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 20
  • Reputation Power: 19
  • centrum няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #35 -: 01 Септември, 2017, 15:08:23 »
Големи благодарности на колегите за отделеното време, сериозното отношение и организация. Много съм доволен.
След някой друг месец, живи и здрави, ако курсът е добър и има подобна инициатива бих се включил отново с удоволствие.
 :nabira:

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #36 -: 01 Септември, 2017, 15:17:46 »
За сега плана е това да бъде ноември за голямите намаления на black friday но там ще трябва да сме много барзи с избора и внасянето на парите понеже се пада събота и неделя

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1020
  • Reputation Power: 8605
  • Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!
  • Дърт на орел!
Обща поръчка от USA
« Отговор #37 -: 04 Септември, 2017, 10:30:17 »
Ще има включване и от мен тогава.  :nabira:
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #38 -: 04 Септември, 2017, 11:18:16 »
Няма грижи ще има тема като му доиде времето

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1487
  • Reputation Power: 25591
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Обща поръчка от USA
« Отговор #39 -: 04 Септември, 2017, 17:20:33 »
Ще гледам да се замогна до тогава и аз да се включа,че една две мухи ми влезнаха  ;D

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #40 -: 04 Септември, 2017, 17:42:26 »
И аз кътам за тогава че тоя месец ме остави на минус.

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #41 -: 04 Септември, 2017, 18:07:41 »

Защо ли така  :D   ;)  :nabira:

Активен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1426
  • Reputation Power: 16831
  • KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!KirilPetkov внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #42 -: 04 Септември, 2017, 19:41:53 »

Ти не се оплаквай  ;) :nabira:
Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #43 -: 04 Септември, 2017, 21:32:05 »
Напротив, много съм доволен даже.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1487
  • Reputation Power: 25591
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Обща поръчка от USA
« Отговор #44 -: 04 Септември, 2017, 21:54:59 »
Кажете този черен петък в който сайт е да набелязване от сега

Неактивен vaeron

• Напреднал
  • vaeron няма влияние.
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #45 -: 04 Септември, 2017, 23:10:50 »
В целите щати по мои наблюдения всички магазини го правят с различни отстапки можеби наи голям избор и отстъпки има в blade.hq в knifeworks обикновенно е 5% knifecenter пуска поне за мен безинтересни неща тези магазини следя предимно и това са моите наблюдения

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!
  • Дърт на орел!
Обща поръчка от USA
« Отговор #46 -: 05 Септември, 2017, 13:35:01 »
Точно там зяпам и аз.

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
Обща поръчка от USA
« Отговор #47 -: 05 Септември, 2017, 13:49:56 »
Аз си имам списък със страници на неща от които се интересувам и като му дойде времето само ги отварям и си избирам.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 541
  • Reputation Power: 7832
  • Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!Combo внушава благоговение!
  • диагностициран
Обща поръчка от USA
« Отговор #48 -: 05 Септември, 2017, 14:08:18 »
По принцип  knifeworks се саморекламират като най-големият онлайн магазин за ножове. Каквото го има при тях и blade.hq  го има и в knifecenter. knifecenter обаче не правят екслузивни поръчки като другите два сайта. Обаче макар и рядко бичат неимоверни дискаунти на някой неща. За черният петък отстъпките са различни в% или в долари...  На някой 5% на други 50% на трети 20 долара. Миналата година можеше да се спести до 30% от цената за някой ножове... Съвета ми е да се търси по продукт, като се проверяват  цените във всички сайтове които го предлагат. Уолмарт и Сиърс също предлагат добри цени за някои неща. Джи Пи найфс, Смоуки Маунтин,също...  абе край нямат само време и пари  да има. Аз лично възлагам повече надежди на това че всички се точат на този петък и седмица две преди него започва голямо развързване на много приятни неща на цени, доста по-добри от петъчните.....
Най тъмно е под лампата

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Дърт на орел!
Обща поръчка от USA
« Отговор #49 -: 07 Септември, 2017, 14:18:26 »
Аз лично вече съм си избрал какво и от къде... Остана да му дойде времето.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice