Автор Тема: Lumintop SD26  (Прочетена 230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1000
  • Reputation Power: 46
  • iivetza някой ден ще бъде някой...iivetza някой ден ще бъде някой...iivetza някой ден ще бъде някой...iivetza някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Lumintop SD26
« -: 12 Август, 2017, 16:33:10 »
Днес намерих малко време и реших да спретна едно кратко представяне, на една от последните ми придобивки. Фенера се появи при мен благодарение на Яската, като съвсем непланирана покупка, но просто много ми допадна и нямаше как да не го взема ;D.

Малко ТТ данни от производителя:

Този фенер ме впечатли със сравнително компактния си размер, и сериозния рънтайм. Със сигурност не е подходящ за ежедневно разнасяне, но за колата е повече от перфектен. Нивото на изработка при луминтоп винаги е много високо, и този фенер не прави изключение! Супер фрезова работа и идеална сглобка, даваща усещане за солидност в ръката а в същото време е сравнително лек за подобен клас фенери. Работата с бутона за включване е лесна и интуитивна, като режимите се превключват с последователно кликване. Специалните режими се включват с 3 секундно задържане от изключено положение. Фенера е с максимална мощност от 1000 лумена и далекобойност 205 метра, които са предостатъчни за моите нужди. тествам го от няколко месеца и мисля че най често го ползвам в среден  и мунлайт режим, а турбо режима съм го включвал само пробно.

Ето и малко мои снимки:

Някои хора го намират за минус, но за мен наличието на усб порт за зареждане е голям плюс, въпреки че фенера е със сериозен енергиен запас имайки предвид батерията 26650. Въпреки това опцията за зареждане би могла да осигури още по сериозен рънтайм ако се ползва външна батерия! Също така фенера идва добре окомплектован с резервни о рингове, връзка за ръка. калъф и резервно капаче за усб порта. Кефа щеше да е пълен ако бяха мушнали и една батерийка ама и така бива ;D.

Знам че ревюто ми е постно, но е отворено за коментари и допълнения!

За мен това е един много добре премислен и изработен фенер, който съм много доволен че си купих, и ще се радвам ако импровизираното ми ревю помогне в нечии избор! :nabira:

Неактивен Marcinkov

• Старо куче
  • Публикации: 3022
  • Reputation Power: 95
  • Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!Marcinkov има голям потенциал!
Lumintop SD26
« Отговор #1 -: 12 Август, 2017, 17:55:51 »
Фенера изглежда чуден, но сякаш има мегдан за повечко лумени. Не съм му гледал цената, но предполагам че е доста бюджетна, иначе не мога да си обясня тези достатъчни, но пестеливи 1000 лумена.

Неактивен iivetza

• Шопски катил
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1000
  • Reputation Power: 46
  • iivetza някой ден ще бъде някой...iivetza някой ден ще бъде някой...iivetza някой ден ще бъде някой...iivetza някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Lumintop SD26
« Отговор #2 -: 12 Август, 2017, 18:04:20 »
Цената е супер и свети доста като за 1000 лумена  ;)

Неактивен Божо

• Гнявинатор
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1636
  • Reputation Power: 33
  • Божо работи за форума.Божо работи за форума.Божо работи за форума.
  • диагностициран
Lumintop SD26
« Отговор #3 -: 13 Август, 2017, 11:12:31 »
ЯсенФ ми показа един такъв - много е удобен заради по-дебелата батерия и корпус съответно.
Свети добре и има голям рънтайм  *palec*
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен ganzo_fan

• Старо куче
  • Публикации: 460
  • Reputation Power: 37
  • ganzo_fan работи за форума.ganzo_fan работи за форума.ganzo_fan работи за форума.
  • диагностициран
Lumintop SD26
« Отговор #4 -: 13 Август, 2017, 11:17:59 »
Ми удобни са!Купих си три.

Неактивен Yasenf

• С желязо в кръвта :)
  • Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 184
  • Reputation Power: 9
  • Yasenf няма влияние.
  • BRKCA MIKE 477
  • Скайп: yasenf
Lumintop SD26
« Отговор #5 -: 13 Август, 2017, 16:54:21 »
Фенера изглежда чуден, но сякаш има мегдан за повечко лумени. Не съм му гледал цената, но предполагам че е доста бюджетна, иначе не мога да си обясня тези достатъчни, но пестеливи 1000 лумена.

Цената е около $35-40 в Китай. И аз все гледам повечето лумени, но като допре до ползване - все около 300-400 ползвам.

Иначе да добавя, че фенерът има и температурен сензор - ако вземе да вдига висока температура, сваля мощността. Това заедно с USB порта го прави сравнително безопасен за подаряване на невнимателни играчи :)
За да бъдеш РАЗБРАН трябва да си ПРОСТ.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice