Автор Тема: Предложение за "Заключителна национална форумна среща - 2012 г." - (30.11-02.12)  (Прочетена 46718 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1586
Много хубави снимки Мите *palec*,благодаря и за снимките на моя нож  :punk:.Тук сме се наредили като аптекарски шишета :D:
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен C A III O

• Почти вълк
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 210
Има наклон бе, не може с теб да сме най-ниски  ;)
Страхливият умира всеки ден, смелият само веднъж.

Неактивен Jodesi

• Редовен
  • Публикации: 16
  • диагностициран
Ей така като приказвате, направо си умирам от яд че не можах да присъствам, а имах огромно желание. Изкарали сте страхотно. С по-голямата част от групата тук от вилаета се познаваме и са големи пичове, но дано на следващата такава сбирка да успея да дойда да се запозная и с останалите колеги.  :nabira:

Неактивен Humanoid

• Напреднал
  • Публикации: 362
    • www.hadjiyvanov.com
Сега вАжи ли?
https://plus.google.com/photos/110361322458690632389/albums/5817369771451835793?authkey=CLO7-aeVifLjHw

На мен и предишния линк ми вАжеше, но това понеже бях логнат в Гугъл ;)

Толкова съжалявам, че пропуснах срещата, че чак не ми се пише :)
Дано скоро пак се съберем така, (интер)национално!
 :ohhoho:

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
Има наклон бе, не може с теб да сме най-ниски  ;)

Инсинуация викаш :yes:,и на мен ми е странно :yaaa:,ама сигурно е снимал Гого и по навик е манипулирал фотото.... ;D
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен ovit

• Член на сдружението
  • Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 214
  • диагностициран
  • Скайп: ovitoo
Днес хората знаят цената на всичко, но не и стойността на каквото и да било."
       Оскар Уайлд.

Неактивен Cobra3

• ценител
  • Редовен
  • Публикации: 180
  • диагностициран
По-добре да запалиш свещ, отколкото да проклинаш тъмнината.

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1243
  • диагностициран
ААааааа, това видео е чудно - показа точно хамалогията и колко трудно се реже туй вЪже.  :chukane:
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен МИНЧО

• Старо куче
  • Публикации: 456
  • диагностициран
Верно е. Но не е по-износоустойчиво от луканка "Стара планина" ;)
Радостта от ниската цена трае много по-кратко, от разочарованието от ниското качество!

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 995
  • диагноза - див селянин
Само при едно условие, Ники, луканката да е от бизонско месо за военновременните запаси и да е престояла на тъмно и много хладно едно 10-15 годинки. :D :D :D
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

tedikkk

• Гост
Браво колеги.Радвам се за якото изкарване.Много исках да дойда,но понякога не става.Страхотно сте изкарали.

Неактивен C A III O

• Почти вълк
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
Браво колеги.Радвам се за якото изкарване.Много исках да дойда,но понякога не става.Страхотно сте изкарали.

Защото не дойде ... и Ковачев го отнесе вместо теб, редно е да му се извиниш Тедиккк  :karane:

Неактивен kova4ev

• Напреднал
  • Публикации: 164
Да, Гого и Сашо се бяха наговорили да ме тормозят и аз дълбоко се огорчих! Повече няма да идвам...

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
 Еееее, разгеле - усети се къде не си добре дошъл, ама може следвящия път да пратиш само ракията по някой,  че тя беше много хубава /личеше си че ти не си я правил /. И тогава ще дойде нирваната - Хубава ракия и без Кова4ев!  ;D

www.gogotattoo.net

Неактивен C A III O

• Почти вълк
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
Еееее, разгеле - усети се къде не си добре дошъл, ама може следвящия път да пратиш само ракията по някой,  че тя беше много хубава /личеше си че ти не си я правил /. И тогава ще дойде нирваната - Хубава ракия и без Кова4ев!  ;D
Ще ме скъсаш от смях бе ... :D :D :D

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
Голяма терца е Гого,велик манипулатор.Горкия Ковачев,няма да го видим пак на среща :'( :'( :'(.А дано поне ракия прати...... :yaaa:

tedikkk

• Гост
Да, Гого и Сашо се бяха наговорили да ме тормозят и аз дълбоко се огорчих! Повече няма да идвам...
Ковачев,извинявай брат.Другия път ще дойда,ще пия от твоята ракия и САШО  и Гого ще бъдат изтормозени подобаващо,така както трябва да бъде  :ohhoho:.Майтапа настрана,но много съжалявам,че не можах да дойда.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
Тедик,на мен ми липсваше много, ама Сашо и Гого изглеждаха подозрително доволни..... O:-)

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Пускам тоя клип и тука за да се види сравнението с нашите "резачи"!

www.gogotattoo.net

Неактивен Стоимиров

• Общо събрание
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 85
  • диагностициран
  • Скайп: n.stoimirov
Гоги,нали знаеш че руското джудже е най голямото :yes:

ArmsBG OlightBG Batteryservice