Автор Тема: Имате ли си любим нож?  (Прочетена 7019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Grizzly

• Любознателен тип
  • Член на сдружението
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 410
  • Reputation Power: 800
  • Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.
  • диагностициран
Имате ли си любим нож?
« Отговор #50 -: 08 Декември, 2017, 11:18:38 »
Този нож в изпълнение от Елмакс (0551), ще си остане най-читавото Зиро, което съм имал.

Радвам се! Моят е с варианта от S35VN.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Най-доброто предстои!

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3501
  • Reputation Power: 64749
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Имате ли си любим нож?
« Отговор #51 -: 08 Декември, 2017, 11:28:23 »
Радвам се! Моят е с варианта от S35VN.

Отдавна го махнах, но въпреки че си е топор, повече го оценявам като нож от 0562. Проблема е, че ми беше груб и тежък, а концепцията ми се променни коренно.

Неактивен vergilski

• boss banenin
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 301
  • Reputation Power: 1854
  • vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!vergilski внушава благоговение!
Имате ли си любим нож?
« Отговор #52 -: 09 Декември, 2017, 00:11:03 »
Не говорим за удобен, лек, резлив, а за любим нож, нали  ;) Защото според мен нещата са различни. Моят любим нож е ZT 0300/0301. Нито е удобен за носене, нито е резлив, а още по-малко пък лек - но ми е любим и вече си купувам трета бройка  :green:
А 0562 е най-мазния нож на света. Марчинков прочете ли? 0562 е най-мазния нож на света!  :ras:
 :D :D :D

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3501
  • Reputation Power: 64749
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Имате ли си любим нож?
« Отговор #53 -: 09 Декември, 2017, 01:07:02 »
Бях, видях, ни щъ. И да ми го подаряват не бих го взел. :yahoo:

Неактивен VOLUMAX

• Напреднал
  • Публикации: 6
  • Reputation Power: 14
  • VOLUMAX няма влияние.
  • диагностициран
  • Скайп: volumax.
Имате ли си любим нож?
« Отговор #54 -: 11 Декември, 2017, 00:32:00 »
Много ми грабна окото това ножче.
Ако не е проблем дай малко повече данни и впечатления
за него Колега.

Хенрито ми стана фаворит измежду любимите сгъвайки.
Това ножче,тотално ми промени вижданията за фолдър.Сега вече,много трудо може да ме впечатли нещо друго!(Щракни за да видиш изображението.)

Изпратено от моят LG-H860 с помощта на Tapatalk
Не е важно какво говорят зад гърба ти , важното е като се обърнеш всички да мълчат !

Неактивен Grizzly

• Любознателен тип
  • Член на сдружението
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 410
  • Reputation Power: 800
  • Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.Grizzly има силата да се справи.
  • диагностициран
Имате ли си любим нож?
« Отговор #55 -: 07 Април, 2018, 20:09:23 »
Следващата снимка не е за хора със слаби сърца!

Става дума за любимия ми средно голям фикс - Falkniven A1:

Най-доброто предстои!

Неактивен okapi

• Пират
  • Напреднал
  • Потребителско име: ГЕРГИ
  • Публикации: 109
  • Reputation Power: 42
  • okapi няма влияние.
  • Орлите умират в бой !
  • Скайп: НЯМАМ
Имате ли си любим нож?
« Отговор #56 -: 07 Април, 2018, 20:24:06 »
новите ми любимци са БМ дежавю и ганзо г747 ( много мазно щрака  ;D )
Да , счупих колесника , защото аз летя . Вие не можете да го счупите , защото не можете да летите !

капитан Димитър Списаревски .

Неактивен Vall

• Свободен Човек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Vall66
  • Публикации: 350
  • Reputation Power: 7579
  • Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!Vall внушава благоговение!
Имате ли си любим нож?
« Отговор #57 -: 08 Април, 2018, 20:23:53 »
Любимо съчетание на двете хобита.  ;)

Aut Caesar, aut nihil...

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 635
  • Reputation Power: 3203
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Имате ли си любим нож?
« Отговор #58 -: 08 Април, 2018, 20:35:16 »
 :punk:
« Последна редакция: 08 Април, 2018, 21:03:04 от nikolai »
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен scorceni

• Прост боксьор
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 138
  • Reputation Power: 1720
  • scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!scorceni внушава благоговение!
Имате ли си любим нож?
« Отговор #59 -: 09 Април, 2018, 09:14:24 »
ЗТ - 560, не е най- красивия ми нож, нито най- здравия, нито пък с най- голямото острие но това че от всичко има достатъчно го прави най- любимия.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Добре тренираните рефлекси са по-бързи от късмета

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice