Автор Тема: Купувам ZT 100  (Прочетена 780 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bladerun

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 6
  • Reputation Power: 1
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« -: 09 Октомври, 2017, 11:35:36 »
Търся нов,незаточван и неизползван ZT 100,с кутия и документи - както е окомплектован фабрично.

Готов съм да платя добра цена,ако някой е готов да се раздели със своя.

Неактивен Bladerun

• Прохождащ
  • **
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #1 -: 01 Ноември, 2017, 20:01:12 »
Хиляда лева ще помогнат ли на някой да вземе трудното решение?

Неактивен Kukriblade

• Lumberjack
  • Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2383
  • Reputation Power: 104
  • Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.Kukriblade има аура около него.
  • Горянин
Купувам ZT 100
« Отговор #2 -: 01 Ноември, 2017, 20:17:25 »
Колега ,не знам каква ти е идеята,но това е безумие :)
Нямам го,но ако го имах ,не бих те набутал така....
Но ти си знаеш.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Bladerun

• Прохождащ
  • **
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #3 -: 01 Ноември, 2017, 20:32:44 »
Обяснението ми е просто.Ножът е спрян от производство и е труден за намиране.Огромната част от хората,които го притежават са го ползвали и е рядкост да се намери в ново състояние.А пък аз много искам да го притежавам в колекцията си.

Надявам се,че обявената от мен висока цена би накарала някой да се съгласи да го продаде.Стига да има такъв в нашия форум,де...

Кеф цена няма,както казват старите хора.Колекционерите(лудите) да са живи!  :nabira:

Неактивен Гарван

• Винкелолюбец
  • Старо куче
  • Публикации: 217
  • Reputation Power: 10
  • Гарван няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #4 -: 01 Ноември, 2017, 21:14:09 »
 ZT 0100  е по-точно. "Огромната част от хората"  всъщност доколкото аз съм виждал из форумите само моят е ползван малко, знам за още 2 или 3 такива, които са нови но и за тях съм сигурен, че имат следи по покритието от каниите. Ножът наистина вече е много труден за намиране, дори в щатите го издирват яко феновете, но пък на тази цена може и да успееш  *palec* В Ибея има един за продан на търг, но и той е ползван
there comes a time in our life, when its time to make a knafe

Неактивен Косача

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 979
  • Reputation Power: 24
  • Косача някой го чете.Косача някой го чете.
  • диагностициран
    • Zenker
Купувам ZT 100
« Отговор #5 -: 01 Ноември, 2017, 22:30:27 »
нов,незаточван и неизползван ZT 100,с кутия и документи
Предполагам,че вече имаш един,който е използван,и ти също го ползваш?
Veritas odium parit.

Неактивен Bladerun

• Прохождащ
  • **
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #6 -: 01 Ноември, 2017, 23:51:41 »
Не,нямам... :(

Неактивен erosennin

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 43
  • erosennin няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #7 -: 14 Ноември, 2017, 16:03:14 »
Колега доста трудно да се намери, от няколко месеца се оглеждам за ZT-то и Fehrman Shadow Scout, но е трудно търсенето. Чисто информативно преди 2-3 месеца някъде се беше появило едно ползвано ZT се продаде за 350$, тоест с доставка и митници ще гони към 800 лева.

Неактивен Bladerun

• Прохождащ
  • **
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #8 -: 14 Ноември, 2017, 16:31:17 »
Знам,че е трудно - особено в моя случай(нов,неизползван,незаточван и със пълна опаковка).Именно затова съм предложил тази цена,смятам я за справедлива.

Друг е въпросът дали някой от съфорумците го притежава в това състояние.Между другото,никога не разбрах защо хора,които имат нов нож и не смятат да го използват,бързат да му променят фабричната заточка.Съвсем обяснимо е,ако ще го използват,но в другия случай ножът просто рязко губи част от колекционерската си стойност.Попадам вече на няколко такива случая,просто е безумно.Все едно колекционер на пощенски марки да потопи непокътнатата си марка в чаша вода,за да махне лепилото.Тя пак ще е в добро състояние,без клеймо и така нататък,но цената и няма вече нищо общо с неупотребяваната.

В крайна сметка всеки има право да разполага със собствеността си както намери за добре.Но ако ми позволите един приятелски съвет - ако имате нов нож и го съхранявате само за колекционерски цели,не правете никакви интервенции по него.Това важи не само за нашето хоби,разбира се.

Неактивен Гарван

• Винкелолюбец
  • Старо куче
  • Публикации: 217
  • Reputation Power: 10
  • Гарван няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #9 -: 14 Ноември, 2017, 20:06:12 »
Сигурно защото повечето хора като мен възприемат ножа като инструмент, и като такъв трябва да бъде заточван и ползван, и да служи на собственика си  :)  Това не значи че е повреден или похабен, иска си само нормално отношение и поддръжка, както всичко останало.. Явно ножоманите и колекционерите имат различно виждане по въпроса   :nabira:
there comes a time in our life, when its time to make a knafe

Неактивен Bladerun

• Прохождащ
  • **
  • Bladerun няма влияние.
  • диагностициран
Купувам ZT 100
« Отговор #10 -: 15 Ноември, 2017, 00:05:24 »
Колега,съвсем ясно съм написал по-горе,че коментирам случаите,когато собствениците НЕ възнамеряват да използват ножа и искат да запазят колекционерската му стойност по-висока..За останалите съм посочил,че е съвсем естествено да правят каквито си искат интервенции по него и да си го ползват и поддържат както им душа иска :) Здраве да има и наздраве!  :nabira:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice