Автор Тема: Магазини за "Черен петък" и не само...  (Прочетена 5652 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 643
  • диагностициран
Магазини за "Черен петък" и не само...
« Отговор #25 -: 25 Ноември, 2017, 13:52:54 »
Аааа при мен потръгна..  Таман се бях отчаял и 2 от нещата дето ги чакх търпеливо ги заковах на добри цени.. Аризоната също прави намаления на някой неща. Дано и от там излезе нещо...  Lionsteel имат 15% отстъпка на всичко.
Най тъмно е под лампата

Неактивен Salida

• Старо куче
  • Публикации: 42
  • диагностициран

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 1111
  • често подпийнал
« Отговор #27 -: 01 Януари, 2018, 20:30:42 »
Торент'а го прекъсват  :??? Тамън мислих дали да не пусна моя в продажба, че до носене надали ще стигне но ми е голям кеф че го притежавам.

Активен andrei84

• Редовен
  • Публикации: 544
  • диагностициран
« Отговор #28 -: 11 Октомври, 2018, 23:09:47 »
Цените в Blade HQ и knifeworks   с малки и редки изключения винаги и за всичко са по-добри.
Тази година черният петък никакъв го няма.  В Найф центъра се свежда до продуктите на KIZER.  като цените не са кой знае какво защото преди два месеца си купих Vanguard V4479A1 на тази фирма за 62 долара с доставката. Сега в найфцентъра  чернопетъчната му цена е 70 долара.
В другите сайтове почти не намирам специални цени за черен петък а и намалените ножове като цяло не са от интересуващите ме... Този път май се опитват да разчистят складовете само

Има ли някаква особеност и/или трудности при он-лайн пазаруване от горецитираните сайтове?

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
« Отговор #29 -: 12 Октомври, 2018, 00:43:42 »
Knifeworks и BladeHQ са точни. Knifecenter не съм пазарувал но не съм чувал лоши неща.

Неактивен Дейвис Николов

• Редовен
  • Потребителско име: bbs_volk
  • Публикации: 52
  • диагностициран
    • Страницата ми във фейсбук
« Отговор #30 -: 12 Октомври, 2018, 09:10:20 »
BladeHQ са точни, ама като има хубава промоция и им свършат наличностите това не се отбелязва навреме в сайта. Закъснението е с дни. На 2 пъти ми се случва. Последното беше комплект Military m4 + Polestar за $194. Поръчах, платих и след седмица като питах кво става и защо още не е изпратено - ми тоо, таковата, изчерпана наличност и няма и да има повече.
Страницата ми във фейсбук - https://www.facebook.com/NikolovLeather

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 643
  • диагностициран
« Отговор #31 -: 12 Октомври, 2018, 09:54:41 »
Американските сайтове са безупречни. Никога не съм имал проблем с американски сайт.Проблемът е че някои не доставят до БГ /Blade HQ/ или пък цените им са високи. Обаче много често канцелират поръчките,  ако билинг и шипинг адресите са различни, или пък плащаш с кредитна карта от БГ и искаш да доставиш на адрес в Щатите. Доставките до БГ на Найф център са скъпи- почват от 50 долаеа, При Найф уъркс са 20-30 долара най-евтините
Най тъмно е под лампата

Неактивен Дейвис Николов

• Редовен
  • Потребителско име: bbs_volk
  • Публикации: 52
  • диагностициран
    • Страницата ми във фейсбук
« Отговор #32 -: 12 Октомври, 2018, 10:37:45 »
Аз поръчвам от тях през шопър или деливери, в зависимост от случая. Не тях им се плаща с us карта и им се дава us адрес. И се случват такива изцепки. Явно складовата програма не е много в час. Или пък аз съм карък  ::)
Страницата ми във фейсбук - https://www.facebook.com/NikolovLeather

Неактивен Добри

• Старо куче
  • често подпийнал
« Отговор #33 -: 12 Октомври, 2018, 15:35:58 »
От щатите само с Деливери съм поръчвал. Изобщо не ми се и занимава с митници и декларации. Верно чакам си 2-3 седмици, но ми идват нещата до офиса/вкъщи.

ArmsBG OlightBG Batteryservice