Автор Тема: Някои да е попадал на този мултитул? (Ратник Русия)  (Прочетена 1694 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Старо куче
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1133
  • Reputation Power: 38
  • Мечков работи за форума.Мечков работи за форума.Мечков работи за форума.
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Някои да е попадал на този мултитул? (Ратник Русия)
« Отговор #50 -: 02 Декември, 2017, 07:46:29 »
Сапьорски те согове са по - скоро тези:

Неактивен Me4ka

• Редовен
  • Публикации: 297
  • Reputation Power: 18
  • Me4ka няма влияние.
  • ursus cosmatos
« Отговор #51 -: 02 Декември, 2017, 12:12:26 »
Щом си го държал в ръце ОК. Аз не съм разбрал правилно, помислих, че говориш на база на чужди впечатления ... Никъде не прочетох "държах го в ръка" и т.н. Уж два пъти го четох, но може да не съм довидял нещо.
Вземам си думите за Алесандра Амброзио (зедно с нея) назад, щом те обиждат, но пак казвам, визирах принципни положения, а не теб лично. Повтарям, ако съм те обидил с нещо се извинявам официално. Не ми цел да плюя който и да е по форумите.  :nabira:

Всичко е наред !  ;)

Мир и Благодат !

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • Публикации: 1487
  • Reputation Power: 121
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #52 -: 02 Декември, 2017, 13:09:20 »
Едно време, на младини, работех в една фирма - представител на https://www.med-eng.com/
Помня, че в сапьорските комплекти (едни чантички за крак) имаше точно SOG от този модел:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice