Автор Тема: Някои да е попадал на този мултитул? (Ратник Русия)  (Прочетена 3689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1362
  • Reputation Power: 1433
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Някои да е попадал на този мултитул? (Ратник Русия)
« Отговор #50 -: 02 Декември, 2017, 07:46:29 »
Сапьорски те согове са по - скоро тези:

Неактивен Me4ka

• Напреднал
  • Публикации: 413
  • Reputation Power: 825
  • Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.Me4ka има силата да се справи.
  • ursus cosmatos
« Отговор #51 -: 02 Декември, 2017, 12:12:26 »
Щом си го държал в ръце ОК. Аз не съм разбрал правилно, помислих, че говориш на база на чужди впечатления ... Никъде не прочетох "държах го в ръка" и т.н. Уж два пъти го четох, но може да не съм довидял нещо.
Вземам си думите за Алесандра Амброзио (зедно с нея) назад, щом те обиждат, но пак казвам, визирах принципни положения, а не теб лично. Повтарям, ако съм те обидил с нещо се извинявам официално. Не ми цел да плюя който и да е по форумите.  :nabira:

Всичко е наред !  ;)

Мир и Благодат !

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • Публикации: 1558
  • Reputation Power: 2516
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #52 -: 02 Декември, 2017, 13:09:20 »
Едно време, на младини, работех в една фирма - представител на https://www.med-eng.com/
Помня, че в сапьорските комплекти (едни чантички за крак) имаше точно SOG от този модел:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice