Автор Тема: Brother 1602  (Прочетена 1452 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Дейвис Николов

• Редовен
  • Потребителско име: bbs_volk
  • Публикации: 49
  • Reputation Power: 24
  • Дейвис Николов няма влияние.
  • диагностициран
    • Страницата ми във фейсбук
Brother 1602
« -: 04 Декември, 2017, 14:18:49 »
Здравейте. Дойде време да Ви представя въпросния нож, изпратен за ревю от gearbest с любезното съдействие на Yasenf.
Ножа е при мен от няколко седмици. Първоначално си мислех да направя класическо ревю с много снимки и задълбочени разсъждения. Да ида на риба, да направя няколко профи кадъра, да го снимам и в гората.... Пусто време не стига, за риба не съм ходил от 2 месеца поне...

За това направих видео представяне. В резултат на притеснението ми зад камерата, гореспоменатите разсъждения се замениха от тихо мънкане. "Профи" снимките пък се превърнаха във видео с посредствено качество. Съжалявам за което, втори път мога да снимам ножа, ма втори път не съм сигурен че ще се самонавия да говоря, май ще си глътна хептем граматиката  ;D

За тези, които не могат да ме изтърпят 4 минути, ето хайлаит-ите на ножа :
-голям, тежък, масивен
- острието е към 4 мм в основата (нямам шублер, на линията го виждам 4 и половина), към върха обаче изтънява, което предполага че трябва да се пази
- острието е на лагери, излита от затворено положение
- отваряне чрез уейв, тъмбстъд и флип
- интересен и различен дизайн, наподобяващ боуи
- дръжката като че ли ми е правена по ръката, ляга идеално. Малко е ръбата, но това е лесно поправимо

Ето го и клипа

П.П. поне при мен клипа нещо не излиза... Качен е в ютуб, там върви и е публичен. Тук с кой бутон ги качвате, единственото което видях за клип е "facebook видео" ???
« Последна редакция: 04 Декември, 2017, 14:41:47 от StillOpossum »
Страницата ми във фейсбук - https://www.facebook.com/NikolovLeather

Активен ViktorKitov

• Старо куче
  • Публикации: 330
  • Reputation Power: 427
  • ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...ViktorKitov някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
Brother 1602
« Отговор #1 -: 04 Декември, 2017, 15:01:11 »
Отваря се видеото, спокойно  :)

Неактивен Дейвис Николов

• Редовен
  • диагностициран
Brother 1602
« Отговор #2 -: 04 Декември, 2017, 15:02:39 »
Отваря се, защото колегата StillOpossum  се е намесил  ;)
Благодаря му за което.

Неактивен okapi

• Пират
  • Напреднал
  • Потребителско име: ГЕРГИ
  • Публикации: 78
  • Reputation Power: 37
  • okapi няма влияние.
  • СЪ НАМИ БОГЪ
  • Скайп: НЯМАМ
Brother 1602
« Отговор #3 -: 04 Юли, 2018, 22:42:57 »
Ако мислиш да го продаваш , пиши едно ЛС  ;) .
Времето е в нас , и ние сме във времето  ! То нас обръща , и ние него обръщаме !

Васил Иванов Кунчев - ЛЕВСКИ

Неактивен angel

• Старо куче
  • Публикации: 427
  • Reputation Power: 88
  • angel няма влияние.
  • диагностициран
Brother 1602
« Отговор #4 -: 04 Юли, 2018, 22:53:21 »
Ти тва не можеше ли ти да го драснеш на л.с.

Неактивен Дейвис Николов

• Редовен
  • диагностициран
Brother 1602
« Отговор #5 -: 09 Юли, 2018, 22:32:47 »
Понеже колегата ми писа лично, два пъти, реших че все пак трябва да му отговоря но пък искам да е публично.
Ножа го получих безвъзмездно с идеята да му се направи ревю от което се обогатява форума, пък GB си правят реклама. До колко съм се справил - знам че не е най-доброто, пък и предвид опита ми в тази насока ...  Та в тоя ред на мисли, ако (и за да няма не разбрали -  означава че нямам намерение към настоящия момент) ми хрумне да се разделя с ножа - то ще бъде по начина, по който съм го получил. Безвъзмездно. Но по някакъв начин побутвайки развитието на общността. 

Повдигането на тази тема ме подсети че скоро не съм премятал този нож. Извадих до от витрината и го заточих. Относително бавно се случиха нещата, поне на наличните камъчета, поради което предполагам че стоманата е прилично опечена. Носих го 2 дни - клипса дава усещането за нещо слабо и не в тон с цялостната масивна визия на ножа, но пък върши прилична работа. Все пак това е доста голяма и тумбеста ножка и не може да се манда свободно из джобовете. Флипера и уейв-а работят невероятно добре, тъмбстъд-а също е ок, просто на мен не ми харесват като цяло, без значение от модела на ножа. За цената си от 20ина долара си е идеален и който не го притеснява размера и теглото - да му скача.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice