Автор Тема: Counter Point XL - ?  (Прочетена 1159 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 463
  • Reputation Power: 1206
  • Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!
  • ursus cosmatos
Counter Point XL - ?
« -: 17 Декември, 2017, 10:32:16 »
Търся лични впечатления за този Колд стийлски нож:

Благодаря!

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 947
  • Reputation Power: 211
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
Counter Point XL - ?
« Отговор #1 -: 17 Декември, 2017, 11:00:17 »
По-добре Рекон ХЛ  :D

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!
  • ursus cosmatos
Counter Point XL - ?
« Отговор #2 -: 17 Декември, 2017, 11:12:11 »
Да, ама с този, ако ме нападне питбул, ще го пробода по-бързо в сънната артерия  ;D

Въпреки, че ми иде малко като къс самурайски меч...

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 947
  • Reputation Power: 211
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
Counter Point XL - ?
« Отговор #3 -: 17 Декември, 2017, 11:22:36 »
https://bladeforum.bg/index.php/topic,620.0.html

Тая тема бая се разтегна. Ако ще е за боцкане на песове една дълга отверка заострена накрая върши чудна работа а струва къде къде по-малко.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 587
  • Reputation Power: 3193
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Counter Point XL - ?
« Отговор #4 -: 17 Декември, 2017, 11:38:34 »
Да, ама с този, ако ме нападне питбул, ще го пробода по-бързо в сънната артерия  ;D

Въпреки, че ми иде малко като къс самурайски меч...
Ако е за тази работа, няма съмнение, че е подходящ. Проблемът му е дискретното носене. Но с дреха над дънките става. Имам Раджа 2, която е със сходен размер и спокойно се събира в джоба на дънките, а и не създава проблем при сядане. Само че Раджата има леко преимущество при бързото отваряне заради уейва. Кънтъра е по-подходящ за мушкане от Раджата, но докато го отвориш това дълго острие /предвид и начина на носене/, питбулът вече ще е откъснал мръвка от теб :D Моето мнение е, че ако ще носиш такъв размер нож, по-добре е да е фикс.

« Последна редакция: 17 Декември, 2017, 11:54:09 от nikolai »
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • ursus cosmatos
Counter Point XL - ?
« Отговор #5 -: 17 Декември, 2017, 13:37:29 »
Момеееннтт, моменттт - това с питбулите беше шега. ВИжте усмихнатото човече.
Участвах в тази тема преди време и сега просто го дадох като смешен пример.
Къде ти, в питбул да намираш артерии.... ;D ;D ;D

Просто от известно време страстта ми към кама-подобните остриета нарастна, но все пак търся приятелска опора и съвет, преди да купувам.
Набръзо от снощи изгледах и 56 ютубер-клипове, ама друго си е някой побратим практик да се изкаже.

Пробвал съм Раджите, но заради обема си, този тип остриета ми пречат на ежедневното носене.
Донякъде танто Вояджърите във формат Хл са ми много на сърце и скоро очаквам да заприходя втори,
но ето че за зла беда и сгъваемите ками ми влезнаха под кожата.

А фикс тотално съм отрекъл при моят начин на градски живот.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 587
  • Reputation Power: 3193
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
Counter Point XL - ?
« Отговор #6 -: 17 Декември, 2017, 13:47:50 »
Разбрах, че е шега, не се притеснявай :) Просто разсъждавам по темата. Острието си го бива като визия и предназначението му е ясно. Наистина смятам, че проблемът му е с бързото вадене и отваряне, както и дискретното носене, което според мен е желателно в градска среда. Нищо друго. Лични впечатления нямам и съжалявам за офтопика :nabira:
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2171
  • Reputation Power: 7325
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Counter Point XL - ?
« Отговор #7 -: 17 Декември, 2017, 14:11:22 »
Hold Out 6”

Cts XHP
G10
Фул флат скос

Мисля, че това е достатъчно  :ohhoho:
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен ellecktro

• Старо куче
  • Публикации: 389
  • Reputation Power: 1167
  • ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!ellecktro води добър живот!
  • диагностициран
Counter Point XL - ?
« Отговор #8 -: 17 Декември, 2017, 20:08:53 »
Hold Out 6”

Cts XHP
G10
Фул флат скос

Мисля, че това е достатъчно  :ohhoho:
Цената му обаче е = Counter Point XL умножена Х2... ::)
Не деля ножовете нито на усташки, нито на четнически, нито на сръбски, хърватски или мюсюлмански. Всички те, синко мой, опираха във вратовете ни.А на гърлото не се вижда нито кръст, нито полумесец, нито кокарда, нито буквата „U", нито петолъчка. Всички вратове са еднакви и всички ги боли еднакво....

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • ursus cosmatos
Counter Point XL - ?
« Отговор #9 -: 17 Декември, 2017, 20:21:54 »
Гледах го ХолдАута, и то в серетиран вариант, но не ме грабна....а и някак си вътрешно сякаш усещам, че по-неудобен от ръкохватката на КаунтърПойнта.

151 долара, ццъцъцъццц....

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2171
  • Reputation Power: 7325
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Counter Point XL - ?
« Отговор #10 -: 17 Декември, 2017, 20:23:36 »
Бяха по 80-90$ последно на някаква промоция  :nabira:
Иначе Контер Пойнт има много удобна дръжка, хватът е железен просто - това за 2ката, но и големият ще е така.
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • ursus cosmatos
Counter Point XL - ?
« Отговор #11 -: 24 Декември, 2017, 08:05:52 »
След сравнителен анализ и направена скица на модела,
същият отпада от списъка с желаните остриета, поради прекомерната си дължина.
Благодаря на отзовалите се.
Весели празници!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice