Автор Тема: Мнения за TFK ножове (Tanev Family Knives)?  (Прочетена 1260 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

victork

• Гост
Мнения за TFK ножове (Tanev Family Knives)?
« -: 25 Януари, 2018, 15:59:46 »
Винаги се радвам, когато виждам нещо направено в България. Случайно попаднах на тези ножове в нета и се учудих, че не са коментирани тук. (Прерових форума, не намерих тема... Ако има, извинявам се). Правят само фиксове и ползват само 1.2379 стомана. Поне на снимки, ножовете изглеждат доста добре (в комплект с кайдекс кания).

Eто и линк към сайта им (дано не се счита за реклама):
http://tfknives.com/

Цените според мен са доста прилични и лично аз, тъй като харесвам малки фиксове, съм се загледал по модела им Т2 (с 9.5 см острие, G10, конвекс)... Ето този:

Молбата ми е... Ако има колеги, които притежават ножове от тази фирма, нека споделят мнение от първа ръка. Как са опекли стоманата, финиш, цялостна изработка. Разбира се, на две съм дали да не поръчам една бройка, но все пак реших да попитам първо тук за мнение.
« Последна редакция: 25 Януари, 2018, 16:02:56 от BuKToP »

Активен AlexUnder

• Hekara
  • Редовен
  • Публикации: 153
  • Reputation Power: 1602
  • AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!AlexUnder внушава благоговение!
  • диагностициран
    • FB
« Отговор #1 -: 06 Март, 2018, 14:03:29 »
Привет,

Скоро ще мога да споделя мнение! Реших да се доверя и да опитам!
Очаквайте ревю на  ПЕКО моделът скоро!
Персонален Треньор на кучета!
Ножo маняк!
Любител на природата!

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 992
  • Reputation Power: 1172
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
« Отговор #2 -: 06 Март, 2018, 15:05:58 »
Вече има отзиви за марката:
https://bladeforum.bg/index.php/topic,6622.0.html
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice