Автор Тема: Kaziklu  (Прочетена 10052 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1129
  • Reputation Power: 2168
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
Kaziklu
« Отговор #100 -: 11 Юни, 2018, 16:02:10 »
 :nabira: Браво! Поздравления!

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 197
  • Reputation Power: 1060
  • kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #101 -: 11 Юни, 2018, 16:15:36 »
 :) Мерси!  :nabira:

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #102 -: 26 Юни, 2018, 16:21:34 »
Един кинжал от днес:

Острието ми поизбяга визуално, но функционално е много добре, яде доста бой с гумен чук, но не мигна  :D

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #103 -: 09 Юли, 2018, 17:10:54 »

Възстановяване на "мачете" (острието е 3мм дебело и тежи цял тон!) Albainox. Ако имах гриндер, щеше да стане съвсем добре, но и така върши работа. Като знам в какъв вид ми го дадоха, красотата май не е от първостепенно значение.  Стоманата ми се стори прилична и за цена от около 50 лева е интересен вариант за голямо самоделно леуку.  :)

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #104 -: 11 Юли, 2018, 15:16:05 »
Един малко странен нож, с дръжка от кози рог:

Подариха ми рога преди година и нещо и дълго се чудих какво точно да го правя. Накрая проявих оригиналност и реших да е нож  ;)
От снимката може би не личи, но излезе доста голям - общата дължина е около 40-45 сантиметра, това е най-дългото острие, направено досега от мен. Успях да избегна изкривяване, но линиите не са перфектни, обикновено остриетата, които правя са два пъти по-къси.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2832
  • Reputation Power: 9796
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Kaziklu
« Отговор #105 -: 11 Юли, 2018, 15:26:10 »
Супер е.Аз бих резнал рога и ще сложа пета.
Л2 ли е?
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #106 -: 11 Юли, 2018, 15:40:36 »
Благодаря!  :)
65Г е, като правих острието още нямах от другата стомана. Първоначално смятах да използвам рога за 2 дръжки, но ми стана жал да го режа. Ако го скъся, при всички случаи, ще е по-функционален, но така изглежда по-интересен.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 2832
  • Reputation Power: 9796
  • Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!Kukriblade внушава благоговение!
  • Горянин
Kaziklu
« Отговор #107 -: 11 Юли, 2018, 16:00:46 »
Скоро трябва да видиш "моето ножче" ако не се обърка нещо :)
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #108 -: 11 Юли, 2018, 16:02:28 »
Ще се радвам!  :nabira:

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #109 -: 12 Юли, 2018, 18:42:04 »
Първото ми ковано острие:

Дръжката е от някакво плодно дърво, може би череша. Дървесината излезе от едно старо трупче от купчина дърва за горене, но извади страхотна шарка, една от най-красивите с които съм работил. Малко ме е яд, че не я запазих за по-хубаво острие  :)

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #110 -: 13 Юли, 2018, 17:49:54 »
Мой прочит на Sgian Dubh:

За пръв път ползвах няколко нови елемента при направата на ножа и канията, и общо взето съм доволен.

Неактивен poison

• Напреднал
  • Публикации: 89
  • Reputation Power: 59
  • poison няма влияние.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #111 -: 13 Юли, 2018, 18:46:56 »
 *palec*

Неактивен universum

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 447
  • Reputation Power: 150
  • universum няма влияние.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #112 -: 13 Юли, 2018, 19:44:45 »

За пръв път ползвах няколко нови елемента при направата на ножа и канията, и общо взето съм доволен.

И ний така. Доволни сме. Симпатично станало.

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #113 -: 16 Юли, 2018, 16:35:34 »
 Благодаря!  :nabira:

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #114 -: 19 Юли, 2018, 14:47:37 »
Китайски Trailmaster с дръжка от гьон, поръчка на колега от форума:

Неактивен mastika100cc

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 61
  • Reputation Power: 30
  • mastika100cc няма влияние.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #115 -: 19 Юли, 2018, 15:11:48 »
Много готин е станал , а петата как я хвана ? :nabira:

Неактивен bvenkov

• Редовен
  • Публикации: 25
  • Reputation Power: 13
  • bvenkov няма влияние.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #116 -: 19 Юли, 2018, 15:22:02 »
Браво, много добре е станало ! И аз имам един подобен дето му се разпадна дръжката, може да се разберем нещо ако ти се занимава и цената е приемлива :)

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #117 -: 19 Юли, 2018, 15:26:15 »
Навита е на болт, чиято глава влезе във фабричната дупка, здраво е, а и не се наложи заварка. По-нататък ще покажа клипче с детайли.
Благодаря!  :nabira:

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #118 -: 19 Юли, 2018, 15:28:31 »
Браво, много добре е станало ! И аз имам един подобен дето му се разпадна дръжката, може да се разберем нещо ако ти се занимава и цената е приемлива :)

Мерси! Няма проблем, пиши ми на лични.  :nabira:

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 717
  • Reputation Power: 5177
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #119 -: 19 Юли, 2018, 16:14:53 »
Много добре е станал. Браво. *palec*

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1129
  • Reputation Power: 2168
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
Kaziklu
« Отговор #120 -: 19 Юли, 2018, 16:47:00 »
Чудесно се е получило! Харесва ми и на мен също :)

Неактивен kaziklu

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #121 -: 19 Юли, 2018, 16:54:16 »
Много благодаря, радвам се че ви харесва!

Неактивен ilio

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 40
  • Reputation Power: 641
  • ilio е изгряваща звезда!ilio е изгряваща звезда!ilio е изгряваща звезда!ilio е изгряваща звезда!ilio е изгряваща звезда!ilio е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #122 -: 19 Юли, 2018, 17:56:36 »
 *palec*

Неактивен gacho6

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 31
  • Reputation Power: 30
  • gacho6 няма влияние.
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #123 -: 19 Юли, 2018, 19:10:06 »
Много добре се е получил.Какъв Китаец само.Поздравления.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2141
  • Reputation Power: 3756
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Kaziklu
« Отговор #124 -: 19 Юли, 2018, 22:45:01 »
Страхотен е, сериозно ме замисли за моя  :nabira:
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice