Автор Тема: Продавам екипировка  (Прочетена 3318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Renaissance Man

• Напреднал
  • Публикации: 480
  • Reputation Power: 117
  • Renaissance Man няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« -: 21 Февруари, 2018, 12:11:33 »
Продавам ръкавици Arcteryx Cold WX Contact Glove. Чисто нови, в оригинална опаковка и етикети, размер XL. Моделът е ултралек, от водонепромокаеми и устойчива на изтриване материя, компактен, но при това много топъл, с възможност за работа върху тъчскрийн. Вижте картата с размерите тук: http://www.lapolicegear.com/arcteryx-17414-coldwx-contract-glove.html Перфектна минимиластична тактическа ръкавица, подходяща за ежедневно носене, туризъм и дейности сред природата. За съжаление са ми големи.

Цена: 140 лв.

Чисто нова тениска по моделаThinkers B4 Shooters на Haley Strategic Partners. Тениската е на производителя Sol’s от най-качествената му материя: 185 гр./ кв. см., 100% памук. Щампована с воден екологичен печат, L-размер. Единична бройка.  Оригиналът изглежда така: http://www.haleystrategic.com/image/cache/catalog/Tshirts/2016SHIRTS/NTshirtWSTB4Shooters-500x500.jpg

А така изглежда моята:

Цена: 20 лв.

Оригинален SOFTT-W Tactical Tourniquet на американската фирма Tactical Medical Solutions, нов, с нарушена опаковка. Продавам го, защото тежи повече и защото мисля, че САТ-овете са по-добри и удобни.

Цена: 30 лв.

При покупка на два и повече артикула подарък камуфлажна тениска, 100% памук.
Индивидуалната и цена, ако някой иска само нея, е 8 лв.

За всичко Еконт, опция преглед. Моля, запазвайте в темата.

Неактивен Ico

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 1
  • Reputation Power: 10
  • Ico няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #1 -: 21 Февруари, 2018, 13:08:52 »
Взимам турникета. Данни на Л.С.

Неактивен peachlover

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 670
  • Reputation Power: 691
  • peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #2 -: 21 Февруари, 2018, 13:16:31 »
Ей ръкавиците са жестоки ама и на мен ще ми дойдат големи

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 872
  • Reputation Power: 3602
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Продавам екипировка
« Отговор #3 -: 21 Февруари, 2018, 14:10:23 »
Черната тениска взимам.
Пращам ЛС.
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #4 -: 21 Февруари, 2018, 19:18:18 »
Благодаря на всички ви, дано останете доволни!

peachlover, аз много се напатих с грешна номерация при поръчка от нета. То не бяха панталони, якета, тениски. Та така и с тези ръкавици... а номерацията им е особена, разликите между М, L и XL на хартия не са големи, но трябва да се мери.
Дано си намерят собственика, защото наистина си струват.

Неактивен peachlover

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 670
  • Reputation Power: 691
  • peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #5 -: 21 Февруари, 2018, 20:05:28 »

peachlover, аз много се напатих с грешна номерация при поръчка от нета. То не бяха панталони, якета, тениски. Та така и с тези ръкавици... а номерацията им е особена, разликите между М, L и XL на хартия не са големи, но трябва да се мери.

Аз нормална зимна ръкавица ползвам L, тактическа М защото ми е важно пръстите ми съвсем плътно да стигат до края. Поне на механикс де. Та XL.. няма как да се класирам

Активен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1422
  • Reputation Power: 11579
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Продавам екипировка
« Отговор #6 -: 21 Февруари, 2018, 21:37:59 »

Не си ли се надценил на нещо като за мен  барем xl :nabira:

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #7 -: 22 Февруари, 2018, 11:15:01 »
Не си ли се надценил на нещо като за мен  барем xl :nabira:

;D Ми те ръкавелите са точно ХЛ, а за в бъдеще не се знае откъде може да изскочи заекът... :)

Гледам, че говорите в "стандартни" размери -- M, L, XL, но на практика те са различни при всички производители. Измерете си ръцете, както е показано на схемата. Ще ви трябва и шивашки метър, щото се гледа обиколка. После ми драснете едно ЛС да премеря и аз и да ви кажа дали си струва да плащате доставка.

Активен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1422
  • Reputation Power: 11579
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Продавам екипировка
« Отговор #8 -: 22 Февруари, 2018, 11:30:23 »
Малка ми е лапата - на Механикс съм на
 л-ки   ;D

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #9 -: 22 Февруари, 2018, 11:59:29 »
Отговорил съм ти на ЛС, да не пишем излишно в темата. Още веднъж, ето я схемата с размерите, че в първия линк трябва да се търси в описанието: https://www.arcteryx.com/sizing-chart.aspx?country=us&language=en&en/&article=sizing-chart-fit-guide-popup-gloves&Simplify=Y

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #10 -: 02 Март, 2018, 16:36:12 »
Добавям дреболии:
1. Два стека нови батерии от Кауфланд със срок на годност до юни 2018. Цената за стек е 2 лв.

2. Комплект енергоспестяващи крушки, цокъл Е14. Продават се като комплект 6 бр., работещи са, общата цена е 5 лв. Опция преглед и тест.

« Последна редакция: 02 Март, 2018, 16:42:58 от Renaissance Man »

Неактивен ВескоВарна

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 6
  • Reputation Power: 12
  • ВескоВарна няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #11 -: 21 Март, 2018, 07:05:35 »
Купувам батериите и крушките Е14. Бих искал и корпуса от фенер и цедката от другата обява ако са свободни. Благодаря предварително!
ЛС....

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #12 -: 21 Март, 2018, 11:00:03 »
За теб са (без корпуса, който е пратен отдавна).

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #13 -: 21 Март, 2018, 18:55:40 »
Ръкавиците стават 130 лв.

Добавям ръчно изработена пътна чанта хибрид между Messenger Bag и Travel Bag от естествен дънков плат. Чантата е усилена и изглежда не особено голяма, но всъщност стана ОГРОМНА. Тествал съм я с багаж за 10 дни -- пълен комплект дрехи, обувки, дребна електроника, кърпи, всичко необходимо за едно пътуване. Проектирах я с преден панел, който да побере най-важните EDC-предмети, но в същото време да не изглежда тактически и да не бие на очи, а да си бъде обикновена голяма чанта с нужната организация. Можете удобно и бързо да разполагате с фенер, мултитулове, зарядни, батерии, химикалки, тефтери, портмоне, очила в калъф, дребна електроника. Дрехите и другите обемни предмети може да се носят в големите отделения, които са направени без допълнителни измишльотини, само за да побират обем. В чантата влиза и А-4 формат папки, има централно и задно отделения с цип. Катарамите на капака са направени така, че да могат да се отварят бързо, а ако човек иска да ги фиксира по-добре, просто прекарва ремъчето още веднъж нагоре. Размери: Д 45 x В 35 см. Ширината е в зависимост с колко я напълните. Носена няколко пъти, не се ползва.
Цена 15 лв.

Нова медицинска чанта Tsamanian Tiger Small Medic Pack. Цвят каки. Цена: 65 лв.

Индивидуална аптечка (IFAK) за бързо отваряне на ТМС. Тези са едни от най-добрите, предлагани в момента, заради бързината, с която се отварят. Става с едно дръпване и има достъп до всичко. В същото време съдържанието се закрепва добре на капака и по джобовете. Нова, без етикети. Цветът е каки, същият като на горната чанта. Цена 25 лв.

Чанта тип Dump pouch на фирмата Fields Tactical Equipment) в цвят Tan. Ултра лека, елементарна за вадене и прибиране – 13 лв.

« Последна редакция: 21 Март, 2018, 19:08:36 от Renaissance Man »

Неактивен Stutzi

• РОНИН без меч.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 571
  • Reputation Power: 3781
  • Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #14 -: 21 Март, 2018, 19:10:12 »
Взимам чантата от дънков плат.Данни за Еконт на Л.С.

Неактивен Stutzi

• РОНИН без меч.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 571
  • Reputation Power: 3781
  • Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!Stutzi внушава благоговение!
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #15 -: 23 Март, 2018, 12:36:06 »
Чантата е получена.Отлична е,благодаря. :nabira:.

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #16 -: 23 Март, 2018, 15:41:10 »
 *palec* Да върши добра работа!

Неактивен uolas

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 3
  • Reputation Power: 11
  • uolas няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #17 -: 23 Март, 2018, 20:42:46 »
Камуфлажната тениска.ако е налична,каква номерация е ?

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #18 -: 24 Март, 2018, 08:39:37 »
Размерът е обозначен като BG:54, US: XL, само че им нямам вяра. Обикновено нося L-ки и тази ми става. Преценете си вие.

Неактивен uolas

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 3
  • Reputation Power: 11
  • uolas няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #19 -: 25 Март, 2018, 09:42:12 »
ЛС за тениската.

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #20 -: 26 Март, 2018, 12:21:38 »
Добавям термо-бутилка или може би се води мини-термос. Има отваряща се пластамасова капачка със заключване. Теоретично може да се пие през отвора капачката, но на практика на мен не ми е удобно. Свалял съм я, за да пия директно от бутилката.
Обемът е 200 мл., материал неръждаема стомана, която се мие много добре и не си променя цвета, за разлика от други термоси (тествано с чай и кафе). Ползвана е 15-20 пъти и състоянието е трудно различимо от ново.

Търся и 15 лв.

Неактивен dragoveli

• Редовен
  • Публикации: 25
  • Reputation Power: 41
  • dragoveli няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #21 -: 26 Март, 2018, 15:19:56 »
Термоса с двойна стена ли е,защото на снимката не си личи?

• Напреднал
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #22 -: 27 Март, 2018, 11:15:36 »
Да. То при металните дали изобщо има други варианти освен вакум?

Неактивен dragoveli

• Редовен
  • Публикации: 25
  • Reputation Power: 41
  • dragoveli няма влияние.
  • диагностициран
Продавам екипировка
« Отговор #23 -: 27 Март, 2018, 14:25:23 »
Л.С за термосчето.

• Напреднал