Автор Тема: Изложение IWA 2018 Нюрнберг  (Прочетена 4070 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1126
  • Reputation Power: 4733
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
Изложение IWA 2018 Нюрнберг
« Отговор #25 -: 14 Март, 2018, 20:34:50 »
Продължаваме с Lion steel:

Още една нова за мен фирма:

На щанда на Acebeam имаше един интересен дзвер 40000 лумена:

Накрая и малко пушкала от които имаше огромно количество и не съм се занимавал да ги снимам много:

Някакви командосерии:

Още от щанда на WE:

Малко BRKT:

Други:

С това приключвам темата, надявам се да ви е било интересно!

Поздрави от екипът на Манли:

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1956
  • Reputation Power: 976
  • Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!Punky има голям потенциал!
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #26 -: 14 Март, 2018, 21:04:11 »
Тия от миналата страница - Mr. Blade, попадал съм на тях, но не съм сигурен Американска или Руска фирма е !!! Ножовете им се изработват в Китай обаче !!! За White River, не съм сигурен от кога са на пазара, аз ги забелязах преди две - три години. Американци са, защото г-н Робърт Пелтонен, шефчето на DP-X, беше заявил, че работата относно фиксовете  им, ще бъде възложена на тия юнаци !!! Тогава, всъщност и попаднах на тях !!!

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1021
  • Reputation Power: 8606
  • Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!Kalmar внушава благоговение!
  • Дърт на орел!
« Отговор #27 -: 15 Март, 2018, 12:18:32 »
Reate правят доста добри ножки, като изключим, че са и доста тежки някои от моделите им.
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен partisan

• Напреднал
  • Публикации: 56
  • Reputation Power: 26
  • partisan няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #28 -: 16 Март, 2018, 02:07:53 »
Тия от миналата страница - Mr. Blade, попадал съм на тях, но не съм сигурен Американска или Руска фирма е !!! Ножовете им се изработват в Китай обаче !!! За White River, не съм сигурен от кога са на пазара, аз ги забелязах преди две - три години. Американци са, защото г-н Робърт Пелтонен, шефчето на DP-X, беше заявил, че работата относно фиксовете  им, ще бъде възложена на тия юнаци !!! Тогава, всъщност и попаднах на тях !!!
Mr. Blade ги има в нета тук-там. Сайта със същото име е чешки, което обаче нищо не значи. В столичен оръжеен магазин ме уверяваха, че са от Чехия. Пипнах два. Добре изглеждат и се усещат. Имам опит с чешка продукция от друго естество с много високо качество. Ако и тия пичове са от там и си следят за ОТК-то, дори да се правят в Китай, вероятно ще да са добре.
« Последна редакция: 16 Март, 2018, 02:28:51 от partisan »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3566
  • Reputation Power: 105703
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #29 -: 25 Март, 2018, 19:41:50 »

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 978
  • Reputation Power: 52655
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #30 -: 26 Март, 2018, 00:29:42 »
Ивак, благодарско за репортажа!  :nabira:

Явно догодина ще се ходи...  :green:
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice