Автор Тема: Изложение IWA 2018 Нюрнберг  (Прочетена 2932 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1122
  • Reputation Power: 4731
  • iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!iivetza внушава благоговение!
  • Шопски катил
Изложение IWA 2018 Нюрнберг
« Отговор #25 -: 14 Март, 2018, 20:34:50 »
Продължаваме с Lion steel:

Още една нова за мен фирма:

На щанда на Acebeam имаше един интересен дзвер 40000 лумена:

Накрая и малко пушкала от които имаше огромно количество и не съм се занимавал да ги снимам много:

Някакви командосерии:

Още от щанда на WE:

Малко BRKT:

Други:

С това приключвам темата, надявам се да ви е било интересно!

Поздрави от екипът на Манли:

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1929
  • Reputation Power: 412
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #26 -: 14 Март, 2018, 21:04:11 »
Тия от миналата страница - Mr. Blade, попадал съм на тях, но не съм сигурен Американска или Руска фирма е !!! Ножовете им се изработват в Китай обаче !!! За White River, не съм сигурен от кога са на пазара, аз ги забелязах преди две - три години. Американци са, защото г-н Робърт Пелтонен, шефчето на DP-X, беше заявил, че работата относно фиксовете  им, ще бъде възложена на тия юнаци !!! Тогава, всъщност и попаднах на тях !!!

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 992
  • Reputation Power: 1172
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
« Отговор #27 -: 15 Март, 2018, 12:18:32 »
Reate правят доста добри ножки, като изключим, че са и доста тежки някои от моделите им.
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен partisan

• Редовен
  • Публикации: 53
  • Reputation Power: 25
  • partisan няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #28 -: 16 Март, 2018, 02:07:53 »
Тия от миналата страница - Mr. Blade, попадал съм на тях, но не съм сигурен Американска или Руска фирма е !!! Ножовете им се изработват в Китай обаче !!! За White River, не съм сигурен от кога са на пазара, аз ги забелязах преди две - три години. Американци са, защото г-н Робърт Пелтонен, шефчето на DP-X, беше заявил, че работата относно фиксовете  им, ще бъде възложена на тия юнаци !!! Тогава, всъщност и попаднах на тях !!!
Mr. Blade ги има в нета тук-там. Сайта със същото име е чешки, което обаче нищо не значи. В столичен оръжеен магазин ме уверяваха, че са от Чехия. Пипнах два. Добре изглеждат и се усещат. Имам опит с чешка продукция от друго естество с много високо качество. Ако и тия пичове са от там и си следят за ОТК-то, дори да се правят в Китай, вероятно ще да са добре.
« Последна редакция: 16 Март, 2018, 02:28:51 от partisan »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3501
  • Reputation Power: 64749
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #29 -: 25 Март, 2018, 19:41:50 »

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 976
  • Reputation Power: 45079
  • ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!ICE внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #30 -: 26 Март, 2018, 00:29:42 »
Ивак, благодарско за репортажа!  :nabira:

Явно догодина ще се ходи...  :green:
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice