Автор Тема: Специлизирани мултиинструменти за аварийни ситуации и други тежки натоварвания.  (Прочетена 5244 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nervak

• Напреднал
  • Публикации: 128
  • Reputation Power: 45
  • nervak няма влияние.
  • диагностициран
Жестоко животно!!!!Баси и атлета!!!Респект!

Неактивен bully

• просто човек
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1201
  • Reputation Power: 3116
  • bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!bully внушава благоговение!
  • диагностициран
Благодаря за оценката.  *palec* Кучето беше внесено от САЩ и въобще не беше евтино, да не говоря колко време, пари и физически усиля съм инвестирал в него, но не съжалявам нито за секунда.  ;D Освен, че произхождаше от работна линия и и си беше точно на гена, беше и  верен до смърт другар на мен и семейството. ;)
Доброто без меч в ръката служи на злото.
Този, който правилно посочва  моите грешки е мой учител. Този, който правилно оценява моите  постъпки е мой  приятел. Този, който ме  ласкае е  мой враг. /Сун Цзъ/

Неактивен barba

• Старо куче
  • Публикации: 252
  • Reputation Power: 1101
  • barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!
  • диагностициран
Чудесно животно, виждам, че е red nose питбул, може ли малко снимки в стойка?
...Иисус идва, прави се на зает...

Неактивен okapi

• Пират
  • Напреднал
  • Потребителско име: ГЕРГИ
  • Публикации: 78
  • Reputation Power: 37
  • okapi няма влияние.
  • СЪ НАМИ БОГЪ
  • Скайп: НЯМАМ
Благодаря за оценката.  *palec* Кучето беше внесено от САЩ и въобще не беше евтино, да не говоря колко време, пари и физически усиля съм инвестирал в него, но не съжалявам нито за секунда.  ;D Освен, че произхождаше от работна линия и и си беше точно на гена, беше и  верен до смърт другар на мен и семейството. ;)
Само питам , колко то излезе звЕра  ;D ?
( знам , че кеф , цена няма )
Времето е в нас , и ние сме във времето  ! То нас обръща , и ние него обръщаме !

Васил Иванов Кунчев - ЛЕВСКИ

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2170
  • Reputation Power: 7325
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Малко снимки на джобния Калашник  :D  :yaaa:

Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Днес карах 30 км колело с палката на кръста - в заводския калъф,перфектно стои на колана и не се усеща, че носиш тежко желязо  *palec*

Неактивен tbk515

• VVN
  • Редовен
  • Публикации: 24
  • Reputation Power: 14
  • tbk515 няма влияние.
  • Съмнителен
От скоро ми е влезнала мухата в главата за ESP палка. Ползвал съм PPR тонфа, домашна изработка с дължина около 60 см и ми е била удобна. Чуденката ми е дали да взема 23 или 26 инчов закален вариант. Ако има някой, който е въртял поне 2-та размера и даде мнение, ще е чудесно. Също ме интересува откъде може да се намери тапата BE-01 (без карбидния шип) в България.
Благодаря!
Място за Вашата реклама!

Неактивен zzfz

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 428
  • Reputation Power: 4004
  • zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!
  • диагностициран
висок съм 183см и на мен лично най-удобна ми е 21 инч

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1420
  • Reputation Power: 11578
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
И аз съм привърженик на 21' просто другите са големи въдици и не са повратливи. Даже за компакт версията си избрах 18'
Всички видове накрайници ги има във ВИП а ,както и повечето палки.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Аз имам 18" компакт и 23" стандартна закалена - наистина 21" ще е идеална между тях.

23" е голяма и я нося на село и в гората, 18" е едц в чантата.

За зимата 18" нормална мисля ще е добро едц.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1420
  • Reputation Power: 11578
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Сравнение между закалена 21'ЕСП и 18' компакт

И съответно голямата и малката тесла както я наричат всички вече  :D

Активен ganzo_fan

• Старо куче
  • Публикации: 666
  • Reputation Power: 1226
  • ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!ganzo_fan внушава благоговение!
  • диагностициран
г-н Мечков 18 компакт закалена ли е?
— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Всички компакти са закалени.
Моята 18ка я буах по един загнил, но корав пън и не мръдна  :punk:

Неактивен zzfz

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!zzfz внушава благоговение!
  • диагностициран
моля за линкове за тапата-шип и малката тесла ,че не мога да ги найда

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Стъклотрошача - https://www.bularms.com/index.php/component/virtuemart/sredstva-za-samozashtita/palki/nakrainik-za-teleskopichna-palka-esp-be-04-3962-detail?Itemid=0

Теслата не съм я виждал в нета, но ако звъннеш на Вип я имат - кажи им каталожен номер 42829-А

Неактивен zzfz

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Божо,мерси.
Тапата я поръчах,но във ВИП-а нямат малката тесла ;а пък Мечков ми запали чергата;помагай те...

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Значи съм взел последната, пратиха ми я от варненския магазин.
Дано скоро да докарат!

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice