Автор Тема: Бартер за нож, предлагам раница Deuter Stenata 60+10 и слушалки Sony 100ABN  (Прочетена 431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен erosennin

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 61
  • Reputation Power: 1
  • erosennin няма влияние.
  • диагностициран
Здравейте колеги,

Позволявам си да пусна темата в раздел други, понеже е за бартер, макар, че търся нож, но пък е за бартер  :???

Установих, че имам неща, които не ползвам, а може някой друг да им се радва, а аз да се радвам на нов нож, не съм се спрял на точен модел.

Приемам за бартер с доплащане от моя страна,  на нови или като нови, несеретирани и не препрофилирани ножове като: Benchmade: 275, 710, 745, 810, 940, 950 и други предимно Osborne. При Spyderco се интересувам само от модели със следните стомани: M4, Maxamet, ZDP, HAP или Super Blue. При фиксираните Fehrman First strike/Shadow scout, от фамилията на Busse, предимно от Infi, но може и най-обикновен Ratmandu. Други ножове от следните стомани Vanadis 4E, K390, M390, CPM 3V, M4 и 10V.

Сега какво друго предлагам освен кеш, раница Deuter Стената 60+10  и слушалки Sony MDR100ABN.

Поне за мен раницата Deuter Стената 60+10, е перфектен баланс на тегло, функции, удобство и цена/качество, не знайно защо вече не се произвежда. Носена е дали има и 5 пъти, за по 2-3 дена, 70 литра ми идва ненужно голяма за такива кратки преходи, ползвам Osprey Atmos AG 50, a въпросната съм е взел преди 3-4 години. Изключително запазена, при щателен оглед, забелязах, само малко разнищване на 2 места на гърба, както и на единият страничен джоб, предполагам, че така си е дошла, просто, не ми е направило впечатление, ако някой реши да е взима искам и той да направи щателен преглед.

Слушалки Sony MDR-100ABN h.ear, висок клас Bluetooth слушалки, черни на цвят, чисто нови, не отваряни, имам същите, но зелени, след повече от година ползване, не са мръднали.
В комплект са с калъф за съхранение/пренос, aux кабел и usb кабел. Батерията при мен издържа около 20 часа, зареждам е 2 пъти в месеца, като ги ползвам приблизително по 2 часа на ден, сила на звука около 85-90%, шумоподтискането е много добро, при пътуване, не чувам нищо около мен и се наслаждавам на уникалният звук, който вадят. Голям плюс за мен са физическите бутони за управление. Съвместими са LDAC технологията на Sony, а от скоро и с Android 8, честотната лента е близо 2 пъти по-голяма от тази на aptX HD, 3 пъти спрямо aptX, източници 24/96 просто звучат великолепно, според мен са чудесен подарък за любителите на музика.

Намират се в София и търся лично предаване, да се огледат на спокойствие предлаганите от мен неща,  за по-чиста и ясна комуникация, ще дам пример, ако ножа който ми предлагате е 500 лева, приспаднете 180 или 350, съответно  за раницата или слушалките.
За контакт ЛС, отворен съм към всякакви предложения.

ПП. Извинявам се за качеството на снимките imgur, не работи добре тази вечер и снимките са от продавалника, при първа възможност ще ги кача с по-висока резолюция.

Неактивен erosennin

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 61
  • Reputation Power: 1
  • erosennin няма влияние.
  • диагностициран
Снимките в по-добро качество:

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice