Автор Тема: Въпрос към собствениците, администраторите и модераторите  (Прочетена 2311 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SunnyDJ

• Гост
Здравейте. Виждам във Форума нещо което не мисля че е нормално. Отваряш тема, и първият коментар в тази тема е от (примерно 2012) и за това питам не не е по-логично, първият коментар, който виждаш да е от последният коментар който е направен в момента или проблема е при мен?

Неактивен goldsmith

• Редовен
  • Публикации: 16
  • диагностициран
Правилно е така. Когато четеш книга ,започваш да я четеш от началото към края , а не от кря към началото. Темите тук са като книги трябва да ги прочетеш за да разбереш какво се случва. И все пак са на страници може да си ги четеш от където ти хареса.  ;)

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1236
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
Ако следиш дадена тема и искаш да четеш само новите мнения, цъкаш на синьото бутонче "ново";
Ако искаш да виждаш всички нови мнения във форума, цъкаш тук: https://bladeforum.bg/index.php?action=unread;all;start=0

SunnyDJ

• Гост
Правилно е така. Когато четеш книга ,започваш да я четеш от началото към края , а не от кря към началото. Темите тук са като книги трябва да ги прочетеш за да разбереш какво се случва. И все пак са на страници може да си ги четеш от където ти хареса.  ;)

Да това е доста логично. Не се бях се замислил за това.

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 573
    • Ситалк - исторически реконструкции
При натискане на тази картинка те праща на последното мнение от темата. Имаш три възможности при отваряне на тема - към първото мнение, към последното непрочетено или към последното в темата.
Препоръчително е в „сериозните“ раздели темите да се четат от начало, обикновено там е концентрирана основната информация.

ArmsBG OlightBG Batteryservice