Автор Тема: Кухненски комплект ножове Wurth  (Прочетена 2477 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 365
  • мераклия
Кухненски комплект ножове Wurth
« -: 11 Май, 2018, 21:43:25 »
Ще ви покажа няколко снимки на комплекта кухненски ножове на германската компания за всякакви електро,пневмо и механични инструменти Wurth.
Според мен са интересни и по все още непотвърдена информация са швейцарско производство.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1223
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #1 -: 13 Май, 2018, 12:56:09 »
Според мен нямат нищо общо със Швейцария! От снимките  мога да съдя, че финиша на ножовете не е на най-високото ниво! Правени са някъде по Китай :) Липсват всякакви други обозначения освен името на Вюрт, което ме кара да смятам, че не са европейска направа :)

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #2 -: 13 Май, 2018, 16:13:09 »
Прав си,че финиша е "груб", но просто това дочух и съм го отбелязал.Най ме подразни липсата на маркировка за ползваната стомана.
Като науча още нещо и ще напиша.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #3 -: 14 Май, 2018, 09:33:35 »
Не мисля че ако човек си ги купи би имал кой знае какви очаквания! Честно казано от артикулите с марка Вюрт съм адски разочарован! Почти всичко което съм си закупил е било калпаво и не издържа при една нормална употреба! Уж германска марка, но явно правят инструменти къде ли не и резултатите е на лице ;)

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #4 -: 14 Май, 2018, 11:08:42 »
Марката е немска и все още повечето машини и инструменти се правят в Германия.Има и такива,които са с произход от Япония.
Последните две години се произвеждат някои модели в Китай.
Имам честта да сервизирам машините от марката и виждам какви и колко са проблемите.
Неотстъпва по нищо на която и да е друга "голяма" марка за аналогичните продукти.  *palec*

Неактивен асенси

• Редовен
  • Публикации: 9
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 24 Май, 2018, 01:37:33 »
От около 3 години ползвам перфоратор на Вюрд и съм много доволен. Ел-техник съм и при окабеляването на апартамент или къща дупките са доволно количество. В куфара на машината имаше и три бургии на които пише Вюрд Зебра. Ползвам ги за по-отговорно пробиване на готови боядисани стени например. И от тях съм доволен.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 613
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 24 Май, 2018, 08:13:01 »
Мисля че Вюрт освен соларни панели, нищо друго не произвежда, само брандира и дистрибутира...  Аз също ползвам техни продукти /основно химия, металорежещи инструменти и крепежи/  и мога да кажа че имат и евтин и скъп вариант на един и същ продукт.  Не смятам че качеството им е по високо от това на Хилти, Бош, Фишер или Сика, обаче цените им определено са. Тяхното предимство е че имат всичко на едно място и доставят до клиента всяка една поръчка. Това ги прави много популярни сред дребните и средни потребители.
Най тъмно е под лампата

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #7 -: 24 Май, 2018, 10:22:48 »
Разни зебри и книпекси са продукти на/за Вюрт.
Основно произвеждат крепежи за всичко и предлагат машините и планките,и винтовете,и гайките,и...
Друг голям раздел са решенията за автомобилното сервизиране-пневмогайковерти,пневмо-ъглошлайфи,виброшлайфи и т.н.
Химията им е много добра и го казвам не като техен служител,а като техник,ползвал техни продукти в други производства.

За съжаление сме пред голямо местене и сега сме доста ангажирани,та нямам възможност да понауча още нещо за кухненският комплект.

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #8 -: 24 Май, 2018, 10:28:51 »
От около 3 години ползвам перфоратор на Вюрд и съм много доволен. Ел-техник съм и при окабеляването на апартамент или къща дупките са доволно количество. В куфара на машината имаше и три бургии на които пише Вюрд Зебра. Ползвам ги за по-отговорно пробиване на готови боядисани стени например. И от тях съм доволен.

Незабравяй чат-пат да продухваш машината с въздух,че финият прах,а и песъчинките,прецакват много лака на ел мотора,а колектора и четките направо ги изяждат.
Гресирайте си опашките на бургийте и шилата/длетата.  :)

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #9 -: 24 Май, 2018, 10:43:54 »
Не желая да засегна никой с коментара и оценката си, но този комплект ножове ми се виждат абсолютно недодялана китайска направа. На такива ножове спокойно в Китай може да сложат всякакъв надпис по заявка: Вюрт, Бош, Топмастер, Райдър или на Хипрмаркет ""KREZ"Може дори името на някой футболен отбор без да цитирам някой за да не ги обидя! Просто толкова много желязо ми е минало през ръцете и очите, че мога да ги преценя дори и от самата снимка на ножовете и кутията! Дори и предпазителя на връхчетата на ножовете отговаря на сергийните ножове от всеки битак или от китайските магазини за сувенири в Търговски Комплект "Илиянци" :)  :nabira:

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #10 -: 24 Май, 2018, 10:51:13 »
Не ме засягаш Насе.  :nabira:
На мен ми беше интересен и предположих,че и на друг може да му бъде.
Колкото до китайско производство или не,може и да си прав,че е такова.Нямам повече инфо,а само го чух от един търговец,който ми даде комплекта да го видя.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #11 -: 24 Май, 2018, 11:00:26 »
 :nabira:

Неактивен maini4ka

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • Публикации: 28
  • Scorpio
    • продавалник
  • Скайп: chinamaina
« Отговор #12 -: 30 Май, 2018, 21:26:33 »
на туй му се казва Germasian: германска марка, китайска изработка.

ArmsBG OlightBG Batteryservice