Автор Тема: Кухненски комплект ножове Wurth  (Прочетена 1549 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 364
  • Reputation Power: 1104
  • НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!
  • мераклия
Кухненски комплект ножове Wurth
« -: 11 Май, 2018, 21:43:25 »
Ще ви покажа няколко снимки на комплекта кухненски ножове на германската компания за всякакви електро,пневмо и механични инструменти Wurth.
Според мен са интересни и по все още непотвърдена информация са швейцарско производство.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1148
  • Reputation Power: 2170
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #1 -: 13 Май, 2018, 12:56:09 »
Според мен нямат нищо общо със Швейцария! От снимките  мога да съдя, че финиша на ножовете не е на най-високото ниво! Правени са някъде по Китай :) Липсват всякакви други обозначения освен името на Вюрт, което ме кара да смятам, че не са европейска направа :)

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!
  • мераклия
« Отговор #2 -: 13 Май, 2018, 16:13:09 »
Прав си,че финиша е "груб", но просто това дочух и съм го отбелязал.Най ме подразни липсата на маркировка за ползваната стомана.
Като науча още нещо и ще напиша.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #3 -: 14 Май, 2018, 09:33:35 »
Не мисля че ако човек си ги купи би имал кой знае какви очаквания! Честно казано от артикулите с марка Вюрт съм адски разочарован! Почти всичко което съм си закупил е било калпаво и не издържа при една нормална употреба! Уж германска марка, но явно правят инструменти къде ли не и резултатите е на лице ;)

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #4 -: 14 Май, 2018, 11:08:42 »
Марката е немска и все още повечето машини и инструменти се правят в Германия.Има и такива,които са с произход от Япония.
Последните две години се произвеждат някои модели в Китай.
Имам честта да сервизирам машините от марката и виждам какви и колко са проблемите.
Неотстъпва по нищо на която и да е друга "голяма" марка за аналогичните продукти.  *palec*

Неактивен асенси

• Редовен
  • Публикации: 8
  • Reputation Power: 14
  • асенси няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 24 Май, 2018, 01:37:33 »
От около 3 години ползвам перфоратор на Вюрд и съм много доволен. Ел-техник съм и при окабеляването на апартамент или къща дупките са доволно количество. В куфара на машината имаше и три бургии на които пише Вюрд Зебра. Ползвам ги за по-отговорно пробиване на готови боядисани стени например. И от тях съм доволен.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 467
  • Reputation Power: 0
  • Combo изглежда не е желан тук.
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 24 Май, 2018, 08:13:01 »
Мисля че Вюрт освен соларни панели, нищо друго не произвежда, само брандира и дистрибутира...  Аз също ползвам техни продукти /основно химия, металорежещи инструменти и крепежи/  и мога да кажа че имат и евтин и скъп вариант на един и същ продукт.  Не смятам че качеството им е по високо от това на Хилти, Бош, Фишер или Сика, обаче цените им определено са. Тяхното предимство е че имат всичко на едно място и доставят до клиента всяка една поръчка. Това ги прави много популярни сред дребните и средни потребители.
Най тъмно е под лампата

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #7 -: 24 Май, 2018, 10:22:48 »
Разни зебри и книпекси са продукти на/за Вюрт.
Основно произвеждат крепежи за всичко и предлагат машините и планките,и винтовете,и гайките,и...
Друг голям раздел са решенията за автомобилното сервизиране-пневмогайковерти,пневмо-ъглошлайфи,виброшлайфи и т.н.
Химията им е много добра и го казвам не като техен служител,а като техник,ползвал техни продукти в други производства.

За съжаление сме пред голямо местене и сега сме доста ангажирани,та нямам възможност да понауча още нещо за кухненският комплект.

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #8 -: 24 Май, 2018, 10:28:51 »
От около 3 години ползвам перфоратор на Вюрд и съм много доволен. Ел-техник съм и при окабеляването на апартамент или къща дупките са доволно количество. В куфара на машината имаше и три бургии на които пише Вюрд Зебра. Ползвам ги за по-отговорно пробиване на готови боядисани стени например. И от тях съм доволен.

Незабравяй чат-пат да продухваш машината с въздух,че финият прах,а и песъчинките,прецакват много лака на ел мотора,а колектора и четките направо ги изяждат.
Гресирайте си опашките на бургийте и шилата/длетата.  :)

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #9 -: 24 Май, 2018, 10:43:54 »
Не желая да засегна никой с коментара и оценката си, но този комплект ножове ми се виждат абсолютно недодялана китайска направа. На такива ножове спокойно в Китай може да сложат всякакъв надпис по заявка: Вюрт, Бош, Топмастер, Райдър или на Хипрмаркет ""KREZ"Може дори името на някой футболен отбор без да цитирам някой за да не ги обидя! Просто толкова много желязо ми е минало през ръцете и очите, че мога да ги преценя дори и от самата снимка на ножовете и кутията! Дори и предпазителя на връхчетата на ножовете отговаря на сергийните ножове от всеки битак или от китайските магазини за сувенири в Търговски Комплект "Илиянци" :)  :nabira:

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • мераклия
« Отговор #10 -: 24 Май, 2018, 10:51:13 »
Не ме засягаш Насе.  :nabira:
На мен ми беше интересен и предположих,че и на друг може да му бъде.
Колкото до китайско производство или не,може и да си прав,че е такова.Нямам повече инфо,а само го чух от един търговец,който ми даде комплекта да го видя.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #11 -: 24 Май, 2018, 11:00:26 »
 :nabira:

Неактивен maini4ka

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • Публикации: 28
  • Reputation Power: 21
  • maini4ka няма влияние.
  • Scorpio
    • продавалник
  • Скайп: chinamaina
« Отговор #12 -: 30 Май, 2018, 21:26:33 »
на туй му се казва Germasian: германска марка, китайска изработка.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice