Автор Тема: Кухненски комплект ножове Wurth  (Прочетена 518 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен НикикиН

• Старо куче
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 355
  • Reputation Power: 110
  • НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!
  • мераклия
Кухненски комплект ножове Wurth
« -: 11 Май, 2018, 21:43:25 »
Ще ви покажа няколко снимки на комплекта кухненски ножове на германската компания за всякакви електро,пневмо и механични инструменти Wurth.
Според мен са интересни и по все още непотвърдена информация са швейцарско производство.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1087
  • Reputation Power: 19
  • heykel_nikolov няма влияние.
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #1 -: 13 Май, 2018, 12:56:09 »
Според мен нямат нищо общо със Швейцария! От снимките  мога да съдя, че финиша на ножовете не е на най-високото ниво! Правени са някъде по Китай :) Липсват всякакви други обозначения освен името на Вюрт, което ме кара да смятам, че не са европейска направа :)

Неактивен НикикиН

• Старо куче
  • НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!
  • мераклия
« Отговор #2 -: 13 Май, 2018, 16:13:09 »
Прав си,че финиша е "груб", но просто това дочух и съм го отбелязал.Най ме подразни липсата на маркировка за ползваната стомана.
Като науча още нещо и ще напиша.

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1087
  • Reputation Power: 19
  • heykel_nikolov няма влияние.
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
« Отговор #3 -: 14 Май, 2018, 09:33:35 »
Не мисля че ако човек си ги купи би имал кой знае какви очаквания! Честно казано от артикулите с марка Вюрт съм адски разочарован! Почти всичко което съм си закупил е било калпаво и не издържа при една нормална употреба! Уж германска марка, но явно правят инструменти къде ли не и резултатите е на лице ;)

Неактивен НикикиН

• Старо куче
  • мераклия
« Отговор #4 -: 14 Май, 2018, 11:08:42 »
Марката е немска и все още повечето машини и инструменти се правят в Германия.Има и такива,които са с произход от Япония.
Последните две години се произвеждат някои модели в Китай.
Имам честта да сервизирам машините от марката и виждам какви и колко са проблемите.
Неотстъпва по нищо на която и да е друга "голяма" марка за аналогичните продукти.  *palec*

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice