Автор Тема: OLIGHT i1R EOS  (Прочетена 3402 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 751
  • Reputation Power: 38473
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
OLIGHT i1R EOS
« Отговор #25 -: 13 Юли, 2018, 11:20:22 »
Това фенерче е да го носиш на ключовете, демек винаги
да е с теб. Колко трябва да си светнеш за да си отключиш или
нещо подобно? Най-доброто фенерче е това, което с теб когато ти
потрябва.

Неактивен Вълков

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: regidit
  • Публикации: 15
  • Reputation Power: 17
  • Вълков няма влияние.
OLIGHT i1R EOS
« Отговор #26 -: 13 Юли, 2018, 11:38:31 »

Това фенерче е да го носиш на ключовете, демек винаги
да е с теб. Колко трябва да си светнеш за да си отключиш или
нещо подобно? Най-доброто фенерче е това, което с теб когато ти
потрябва.

Напълно съгласен, особено с последната част. Заглеждам фенерчето от известно време и форумната инициатива ме изненада приятно.
А да не говорим, че moonlight режима със своите 7h покрива 99% от нуждите в града. За всичко останало се носи по-голям фенер.  :nabira:

Неактивен OLIGHT

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1635
  • Reputation Power: 38728
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
OLIGHT i1R EOS
« Отговор #27 -: 16 Септември, 2018, 14:02:31 »

Неактивен асенси

• Редовен
  • Публикации: 9
  • Reputation Power: 1628
  • асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!асенси внушава благоговение!
  • диагностициран
OLIGHT i1R EOS
« Отговор #28 -: 30 Октомври, 2018, 23:16:28 »
От днес и аз съм с въпросния мъник. Благодаря, колега за бързото и коректно отношение. Приятно съм изненадан от този "ключодържател". Вързан е за ключа на колата , защото винаги е в джоба. А и като жичкаджия веднага ми влезе в употреба. Според мен покрива на 100 процента нуждите от ежедневните потребности от фенерче. А и не го усещам ,че го нося. Ако някой се чуди дали да го пазарува ,да спира и да го взема. Гаранция,че няма да съжалявате

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice