Автор Тема: Сдружение с нестопанска цел в частна полза BLADEFORUM.BG  (Прочетена 3583 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Centurion

• Дарители
  • Редовен
  • Публикации: 15
  • Reputation Power: 29
  • Centurion няма влияние.
  • диагностициран
При направено дарение трябва ли да се уведомява модератор с ЛС или не е нужно?

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 684
  • Reputation Power: 2726
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Не е нужно, ако платежното е попълнено правилно.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1362
  • Reputation Power: 1166
  • Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
Като дарител трябва ли да се попълват молба и декларация?

Неактивен ЖИЖ

• Старо куче
  • Публикации: 122
  • Reputation Power: 51
  • ЖИЖ няма влияние.
  • диагностициран
Като дарител трябва ли да се попълват молба и декларация?

за дарителите само бланка от банка-тя е като кръстословица
лошия моабет е за предпочитане пред хубавата работа

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Не, молбата и декларациятя е само за членовете
на сдружението.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Искам да попитам, кой е Иво Иванов?

Неактивен maini4ka

• Дарители
  • Прохождащ
  • Публикации: 28
  • Reputation Power: 21
  • maini4ka няма влияние.
  • Scorpio
    • продавалник
  • Скайп: chinamaina
Пуснах 6+12 лв през Paysera, (електронна банка във Вилнюс, Литва), чарджиха ме левче. Препоръчвам на колегите в чужбина.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 853
  • Reputation Power: 2469
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
От вчера се боря с и-нет банкирането и май никаква не я свърших :headbang: Ще се пробвам  още няколко пъти е ще търся друга вариант. Ако сте получили дарение за двама души за тази и следващата година- кажете, че ми писна на ***** да се мъча с тея хави...
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Yasenf

• С желязо в кръвта :)
  • Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 264
  • Reputation Power: 2353
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
  • Скайп: yasenf
днес преведох 18 лв до края на догодина
За да бъдеш РАЗБРАН трябва да си ПРОСТ.

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 236
  • Reputation Power: 155
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран
Искам да попитам, кой е Иво Иванов?
Аз съм Иво Иванов  каката в банката уж ми написа ника ама сигурно не е кадето трябва

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1362
  • Reputation Power: 1166
  • Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!Мечков води добър живот!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
И аз снощи наредих 6 лв. превод. A има ли някъде списък на дарители,членове,членки...или някаква индикация на самият профил кой какъв е и да е отметнато?

Активен nikolai

• Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 454
  • Reputation Power: 1436
  • nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!nikolai внушава благоговение!
  • диагностициран
И аз снощи наредих 6 лв. превод. A има ли някъде списък на дарители,членове,членки...или някаква индикация на самият профил кой какъв е и да е отметнато?
Списъкът на дарителите и членовете на сдружението е тук- https://bladeforum.bg/index.php/board,24.0.html
На профила ми беше изписано "Дарители" след внасяне на парите. :nabira:.
„Всеки човек, подобно на луната има своя неосветена страна, която не показва на никого.“

Неактивен maini4ka

• Дарители
  • Прохождащ
  • Публикации: 28
  • Reputation Power: 21
  • maini4ka няма влияние.
  • Scorpio
    • продавалник
  • Скайп: chinamaina
Гледам вече съм сред "Дарители"-те, значи преводът от Paysera в Литва е минал мигновенно!

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 853
  • Reputation Power: 2469
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Аз още съм си "редови бастун" :-[ ;) Днес приятел преведе дарение за тази и следващата година за мен и още един задграничен колега.
Успех на форума и всички готини хора в него! И не само на тях :D
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Ivolution79

• Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 24
  • Reputation Power: 16
  • Ivolution79 няма влияние.
  • диагностициран
И аз преведох 6 лв. през Изипей!

Неактивен peachlover

• Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 642
  • Reputation Power: 687
  • peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Дарих. Нещо съм я проспал темата. Пък от догодина може да стана и редови член, мен нищо не ме спира законово, но щях да се забавя още ако трябваше да попълвам декларация.

Неактивен НикикиН

• Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 362
  • Reputation Power: 1103
  • НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!НикикиН води добър живот!
  • мераклия
Направих вчера дарение,но нещо не се виждам сред "титулуваните" като такъв.
Трябва да мине някакво време ли,за да ми се промени статуса?

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 555
  • Reputation Power: 328
  • incubus работи за форума.incubus работи за форума.incubus работи за форума.
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
Направих вчера дарение,но нещо не се виждам сред "титулуваните" като такъв.
Трябва да мине някакво време ли,за да ми се промени статуса?
И аз пуснах в петък, но предполагам че ще минат преводите в понеделник.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Когато видя преводите в понеделник, ще ви впиша.

Неактивен Becko

• Войник на съдбата
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: becko
  • Публикации: 293
  • Reputation Power: 104
  • Becko няма влияние.
  • диагностициран
Интересно ми е колко малко сваляния има на устава.

На 10.05.2018 е проведено учредителното събрание. Потърсих из темите да има такава, която да уведомява за събрание, но няма или аз не съм търсил достатъчно. Ако няма такава, учреждаването се е състояло в ограничен състав.

След изчитането на устава останах с впечатление, че промяната му може да се осъществи от Управителния съвет и Общото събрание поотделно. Ако Управителния съвет промени някоя точка, то това трябва ли да се съгласува с Общото събрание и то да бъде свикано? Общото събрание да гласува промяната? До колкото разбрах Общото събрание е най-висшия орган на сдружението. Или бъркам?
"Няма власт над оная глава, която е готова да се отдели от плещите си в името на свободата и за благото на цялото човечество."
Хр. Ботев

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Да така е.

Неактивен Becko

• Войник на съдбата
  • Дарители
  • Старо куче
  • Потребителско име: becko
  • Публикации: 293
  • Reputation Power: 104
  • Becko няма влияние.
  • диагностициран
Реално погледнато така става най-бързо и без излишни приказки, обяснения и усложнения. Който не му харесва устава, става член, намира съмишленици и подема инициативата.

Похвално е начинанието. Поздравления на инициаторите.
"Няма власт над оная глава, която е готова да се отдели от плещите си в името на свободата и за благото на цялото човечество."
Хр. Ботев

Неактивен DIKISANA

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 60
  • Reputation Power: 32
  • DIKISANA няма влияние.
  • диагностициран
Жена ми е пуснала 18лв. Дарение в събота , но все още няма резултат !?

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice