Автор Тема: Сдружение с нестопанска цел в частна полза BLADEFORUM.BG  (Прочетена 5488 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 784
  • Reputation Power: 266
  • joy_boy някой го чете.joy_boy някой го чете.
  • диагностициран
Въпроса е зададен вторник следобед - не стана ясно нищо от отговора ти колега !
прав си колега, извинявай за офтопика  :nabira:
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Франко

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 159
  • Reputation Power: 45
  • Франко няма влияние.
  • диагностициран
вчера пуснах 18лв, но не упоменах, че са за 2018 и 2019 - проблем ли е?

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 706
  • Reputation Power: 2734
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Не е проблем.

Когато имам достъп до компютъра и видя
справката от банката винаги отразявам нещата.
Все пак и аз съм само човек.

Неактивен DIKISANA

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • Публикации: 64
  • Reputation Power: 33
  • DIKISANA няма влияние.
  • диагностициран
 :punk:   :nabira:.....аз по-скоро се притеснявах жената да не е объркала нещо при превода !

Неактивен Божо

• Дарител
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 2128
  • Reputation Power: 2063
  • Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!Божо внушава благоговение!
  • диагностициран
Пуснах 18 лв  *palec*
Изкуственият интелект не може да се мери с естествената глупост.

Активен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1124
  • Reputation Power: 2150
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
Абе да попитам нещо! Гледам има "титла" (Дарител) и (член на сдружението) онова лого отдолу на форума, защо е в различен цвят? И това , че си член на сдружението, означава че си дарител, но ако си дарител не означава член на сдружението, така ли?

п.п. Днес и аз съм попълнил и изпратил всички тескерета!  ;)

п.п.п. А защо не съм член на общото събрание, за това друг път ще се разправяме!!!  :karane: :nabira:
« Последна редакция: 22 Юли, 2018, 09:11:30 от Djack »

Неактивен Force

• Член на сдружението
  • Управителен съвет
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 706
  • Reputation Power: 2734
  • Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!Force внушава благоговение!
  • диагностициран
Член на сдружението си е член. Дарител го направихме за хора,
които не могат или не искат да са членове на сдружението.
Това с логото и цветовете го направих, за да е по цветно и интересно.

Активен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 758
  • Reputation Power: 1158
  • Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!Кирилов13 води добър живот!
  • диагностициран
Джак, няма страшно. И сам членът е член. :D
"Щастие за всеки даром..."

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 784
  • Reputation Power: 266
  • joy_boy някой го чете.joy_boy някой го чете.
  • диагностициран
Абе да попитам нещо! Гледам има "титла" (Дарител) и (член на сдружението) онова лого отдолу на форума, защо е в различен цвят? И това , че си член на сдружението, означава че си дарител, но ако си дарител не означава член на сдружението, така ли?

п.п. Днес и аз съм попълнил и изпратил всички тескерета!  ;)

п.п.п. А защо не съм член на общото събрание, за това друг път ще се разправяме!!!  :karane: :nabira:
споко де, ще има лек период на припокриване. форума до сега не е бил на самотек, та има от преди общи събрания и членове. но след като вече има официално сдружение леко-полеко ще се премине към него и глас народен - глас божи, нали така :)
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 947
  • Reputation Power: 1164
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
Сдружение с нестопанска цел в частна полза BLADEFORUM.BG
« Отговор #84 -: 04 Август, 2018, 12:35:02 »
Както се прибера в София и аз ще се "сдружа".  :nabira:
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 947
  • Reputation Power: 1164
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
Сдружение с нестопанска цел в частна полза BLADEFORUM.BG
« Отговор #85 -: 09 Август, 2018, 11:21:59 »
Пуснах 12лв.
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice