Автор Тема: кухненски ножове на фирмата Deglon, дизайнер Mia Schmallenbach  (Прочетена 860 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен maini4ka

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • Публикации: 28
  • Reputation Power: 21
  • maini4ka няма влияние.
  • Scorpio
    • продавалник
  • Скайп: chinamaina
Нещо необичайно: Новата серия кухненски ножове на фирмата Deglon, дизайнер Mia Schmallenbach

Новите технологии в ножарската индустрия, и по-специално лазерното рязане, правят мечтите на дизайнерите изпълними. Представям Ви новия миналистичен сет от 4 кухненски ножа на Миа Шмаленбах (Mia Schmallenbach) от френския стартъп Deglon.

Оригинално е и решението за кутия, която едновременно с това е спестяваща място поставка, позволяваща ножовете да бъдат закачени на удобно място дори и в най-маломерния кухненски бокс.

Ножовете са от стомана 5Cr17Mov с дебелина 3.3 mm и твърдост 56 HRC.
« Последна редакция: 01 Юли, 2018, 16:46:26 от maini4ka »

Неактивен maini4ka

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • maini4ka няма влияние.
  • Scorpio
    • продавалник
И още един модел, от масивен блок неръждаема стомана, made in France, препоръчителна цена: $880

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1152
  • Reputation Power: 5093
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
Тези съм ги виждал! Авангардно, модернистично и новаторско мислене, но без рационална практическа насоченост! Дори бих казал, че са и неудобни при ползване! :) Лично мнение!

Неактивен maini4ka

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • maini4ka няма влияние.
  • Scorpio
    • продавалник
Тези съм ги виждал! Авангардно, модернистично и новаторско мислене, но без рационална практическа насоченост! Дори бих казал, че са и неудобни при ползване! :) Лично мнение!

С една дума - гъзарийка : -)

Неактивен heykel_nikolov

• www.heykelbg.com
  • Старо куче
  • Публикации: 1152
  • Reputation Power: 5093
  • heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!heykel_nikolov внушава благоговение!
  • диагностициран
    • www.heykelbg.com
Точно :)

Неактивен mdinkov

• Редовен
  • Публикации: 30
  • Reputation Power: 16
  • mdinkov няма влияние.
  • диагностициран
И на мен ми идва този дзайн малко в повече , имам чувството ,че му бяга функциабноста.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice