Автор Тема: Търся реплика Цивилиан или Матриарх  (Прочетена 527 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vargo

• Напреднал
  • Публикации: 89
  • Reputation Power: 51
  • vargo няма влияние.
  • диагностициран
Търся за един колега/не от форума ,а от службата/ ,който се зариби и ме врънка та чак ми дотегна - един от споменатите горе ножове с важното уточнение да са РЕПЛИКИ -щото като всеки новак цената на оригиналите му се вижда неприлична ! Ако някой иска да се раздели на разумна цена да ми пише на ЛС!

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 236
  • Reputation Power: 155
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран

Неактивен vargo

• Напреднал
  • vargo няма влияние.
  • диагностициран
Търся реплика Цивилиан или Матриарх
« Отговор #2 -: 09 Юли, 2018, 21:09:27 »
Виж това

https://bazar.bg/obiava-19163716/spayderco-spaydarko-lot-ot-sgavaemi-nozhove
Колега ,мисля ,че тук сме сериозни хора и не е нужно да се обиждаме с такива фейк обяви!!

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 236
  • Reputation Power: 155
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 10 Юли, 2018, 05:20:56 »
Извинявай исках да съм полезен

Неактивен Глокая куздра

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 57
  • Reputation Power: 303
  • Глокая куздра работи за форума.Глокая куздра работи за форума.Глокая куздра работи за форума.
  • диагностициран
« Отговор #4 -: 10 Юли, 2018, 06:21:31 »
Не разбрах, какво и е фейк на обявата? Долният си е баш китайска реплика на Цивилиан. Имах няколко такива, но ги подарих на приятели. Между другото, има два вида копия на Цивилиан. Едните са с вдлъбнато лостче на back lock-а на гърба и с един метален фрейм, а другите - с право лостче и с два стоманени фрейма. Вторите определено са по-добри. Но и на двата вида връхчетата на остриетата са доста крехки, като на тези с един фрейм са малко по-тънки. Един приятел вече успя да отчупи 3-4 мм от неговия, ама той си е виден похабник... :D
Глокая куздра штеко будланула бокра и кудрячит бокрёнка.

Неактивен vargo

• Напреднал
  • vargo няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 10 Юли, 2018, 13:29:59 »
Не разбрах, какво и е фейк на обявата? Долният си е баш китайска реплика на Цивилиан. Имах няколко такива, но ги подарих на приятели. Между другото, има два вида копия на Цивилиан. Едните са с вдлъбнато лостче на back lock-а на гърба и с един метален фрейм, а другите - с право лостче и с два стоманени фрейма. Вторите определено са по-добри. Но и на двата вида връхчетата на остриетата са доста крехки, като на тези с един фрейм са малко по-тънки. Един приятел вече успя да отчупи 3-4 мм от неговия, ама той си е виден похабник... :D
С риск да сме офтопик  - първо тази " обява " е за количества над 5 бр. ,второ споменава се в нея и Спайдърко Резилианс ,като на снимката подобен нож няма -има реплика на парамилитъри 2 ..... и какъв нож ще е това за Бога след като бройката струва 10 лв.????? Ми то от циганския пазар ментетата дето стоманата им е по меко от консерва -са горе долу на такава цена !!!! А иначе снимки могат да си  слагат всякакви!
Мерси на всеки ,който е имал намерението добросърдечно  да помогне !! ;)

Активен kaziklu

• Редовен
  • Публикации: 165
  • Reputation Power: 77
  • kaziklu няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 10 Юли, 2018, 15:38:07 »
https://www.olx.bg/ad/sgavaem-nozh-spyderco-civilian-c12gs-CID618-ID7dUQR.html#2a1198cc9f
Преди време си взех от тук, като за 22 лева става. Не се намира в Пловдив, писал го е за заблуда на врага  :D

Активен Djack

• Тесен специалист
  • Старо куче
  • Публикации: 1101
  • Reputation Power: 1773
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #7 -: 10 Юли, 2018, 15:58:37 »
Колега ,мисля ,че тук сме сериозни хора и не е нужно да се обиждаме с такива фейк обяви!!
Къде видя опит за обида бе брат??? Пишеш, че търсиш реплика ........ предлага ти се реплика! Цената е десет лева, точно поради причината че се продават в комплект! Обади се на продавача, поискай само модела който те интересува и цената ще е по-висока! Ако пак ти е малко, .... ми тури му някой лев отгоре, да са доволни и двете страни!
Поздрави!  :nabira:

п.п. Нито съм продавача, нито го знам кой е!
« Последна редакция: 10 Юли, 2018, 16:01:38 от Djack »

Неактивен Marcinkov

• Дарители
  • Старо куче
  • Публикации: 3356
  • Reputation Power: 10235
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #8 -: 10 Юли, 2018, 18:20:49 »
Къде видя опит за обида бе брат??? Пишеш, че търсиш реплика ........ предлага ти се реплика! Цената е десет лева, точно поради причината че се продават в комплект! Обади се на продавача, поискай само модела който те интересува и цената ще е по-висока! Ако пак ти е малко, .... ми тури му някой лев отгоре, да са доволни и двете страни!
Поздрави!  :nabira:

п.п. Нито съм продавача, нито го знам кой е!
*palec* *palec* *palec*

Неактивен mastika100cc

• Дарители
  • Редовен
  • Публикации: 37
  • Reputation Power: 22
  • mastika100cc няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #9 -: 10 Юли, 2018, 23:35:30 »
И не е парамилитъри 2 , а чисто милитъри .  :nabira:
А ако искаш оригинално менте виж в AliExpress или DHgate  !.!.!.! :ohhoho: