Автор Тема: Търся реплика Цивилиан или Матриарх  (Прочетена 1208 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен vargo

• Напреднал
  • Публикации: 92
  • Reputation Power: 52
  • vargo няма влияние.
  • диагностициран
Търся за един колега/не от форума ,а от службата/ ,който се зариби и ме врънка та чак ми дотегна - един от споменатите горе ножове с важното уточнение да са РЕПЛИКИ -щото като всеки новак цената на оригиналите му се вижда неприлична ! Ако някой иска да се раздели на разумна цена да ми пише на ЛС!

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 253
  • Reputation Power: 175
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран

Неактивен vargo

• Напреднал
  • vargo няма влияние.
  • диагностициран
Търся реплика Цивилиан или Матриарх
« Отговор #2 -: 09 Юли, 2018, 21:09:27 »
Виж това

https://bazar.bg/obiava-19163716/spayderco-spaydarko-lot-ot-sgavaemi-nozhove
Колега ,мисля ,че тук сме сериозни хора и не е нужно да се обиждаме с такива фейк обяви!!

Неактивен ivo_iz

• ножоман
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 253
  • Reputation Power: 175
  • ivo_iz няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 10 Юли, 2018, 05:20:56 »
Извинявай исках да съм полезен

Неактивен Глокая куздра

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 81
  • Reputation Power: 267
  • Глокая куздра някой го чете.Глокая куздра някой го чете.
  • диагностициран
« Отговор #4 -: 10 Юли, 2018, 06:21:31 »
Не разбрах, какво и е фейк на обявата? Долният си е баш китайска реплика на Цивилиан. Имах няколко такива, но ги подарих на приятели. Между другото, има два вида копия на Цивилиан. Едните са с вдлъбнато лостче на back lock-а на гърба и с един метален фрейм, а другите - с право лостче и с два стоманени фрейма. Вторите определено са по-добри. Но и на двата вида връхчетата на остриетата са доста крехки, като на тези с един фрейм са малко по-тънки. Един приятел вече успя да отчупи 3-4 мм от неговия, ама той си е виден похабник... :D
Глокая куздра штеко будланула бокра и кудрячит бокрёнка.

Неактивен vargo

• Напреднал
  • vargo няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 10 Юли, 2018, 13:29:59 »
Не разбрах, какво и е фейк на обявата? Долният си е баш китайска реплика на Цивилиан. Имах няколко такива, но ги подарих на приятели. Между другото, има два вида копия на Цивилиан. Едните са с вдлъбнато лостче на back lock-а на гърба и с един метален фрейм, а другите - с право лостче и с два стоманени фрейма. Вторите определено са по-добри. Но и на двата вида връхчетата на остриетата са доста крехки, като на тези с един фрейм са малко по-тънки. Един приятел вече успя да отчупи 3-4 мм от неговия, ама той си е виден похабник... :D
С риск да сме офтопик  - първо тази " обява " е за количества над 5 бр. ,второ споменава се в нея и Спайдърко Резилианс ,като на снимката подобен нож няма -има реплика на парамилитъри 2 ..... и какъв нож ще е това за Бога след като бройката струва 10 лв.????? Ми то от циганския пазар ментетата дето стоманата им е по меко от консерва -са горе долу на такава цена !!!! А иначе снимки могат да си  слагат всякакви!
Мерси на всеки ,който е имал намерението добросърдечно  да помогне !! ;)

Активен kaziklu

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 255
  • Reputation Power: 1070
  • kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.kaziklu има аура около него.
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 10 Юли, 2018, 15:38:07 »
https://www.olx.bg/ad/sgavaem-nozh-spyderco-civilian-c12gs-CID618-ID7dUQR.html#2a1198cc9f
Преди време си взех от тук, като за 22 лева става. Не се намира в Пловдив, писал го е за заблуда на врага  :D

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1194
  • Reputation Power: 7296
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #7 -: 10 Юли, 2018, 15:58:37 »
Колега ,мисля ,че тук сме сериозни хора и не е нужно да се обиждаме с такива фейк обяви!!
Къде видя опит за обида бе брат??? Пишеш, че търсиш реплика ........ предлага ти се реплика! Цената е десет лева, точно поради причината че се продават в комплект! Обади се на продавача, поискай само модела който те интересува и цената ще е по-висока! Ако пак ти е малко, .... ми тури му някой лев отгоре, да са доволни и двете страни!
Поздрави!  :nabira:

п.п. Нито съм продавача, нито го знам кой е!
« Последна редакция: 10 Юли, 2018, 16:01:38 от Djack »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3484
  • Reputation Power: 52042
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #8 -: 10 Юли, 2018, 18:20:49 »
Къде видя опит за обида бе брат??? Пишеш, че търсиш реплика ........ предлага ти се реплика! Цената е десет лева, точно поради причината че се продават в комплект! Обади се на продавача, поискай само модела който те интересува и цената ще е по-висока! Ако пак ти е малко, .... ми тури му някой лев отгоре, да са доволни и двете страни!
Поздрави!  :nabira:

п.п. Нито съм продавача, нито го знам кой е!
*palec* *palec* *palec*

Неактивен mastika100cc

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 76
  • Reputation Power: 35
  • mastika100cc няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #9 -: 10 Юли, 2018, 23:35:30 »
И не е парамилитъри 2 , а чисто милитъри .  :nabira: