Автор Тема: Фенери - новини и обсъждане  (Прочетена 306448 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • Публикации: 1151
  • Reputation Power: 326
  • batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.batveso55 работи за форума.
  • диагностициран
Фенери - новини и обсъждане
« Отговор #4050 -: 12 Юни, 2018, 09:16:13 »
За самозащита бих предпочел Maglite с 6бр. D батерии, направо си е като бейзболна бухалка:

Неактивен StillOpossum

• Баш майсторите
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 510
  • Reputation Power: 141
  • StillOpossum няма влияние.
    • Ситалк - исторически реконструкции
  • Скайп: StillOpossum
« Отговор #4051 -: 12 Юни, 2018, 12:22:45 »

Неактивен Yasenf

• С желязо в кръвта :)
  • Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 269
  • Reputation Power: 2353
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
  • Скайп: yasenf
« Отговор #4052 -: 12 Юни, 2018, 18:55:19 »
И работи технологията, но фирмата производител е фалирал преди няколко години. Една такава якичка струва около 50$+...и не се намира понастоящем.
За да бъдеш РАЗБРАН трябва да си ПРОСТ.

Неактивен iliqtrifonov

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 3
  • Reputation Power: 10
  • iliqtrifonov няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #4053 -: 18 Юни, 2018, 13:44:38 »
Какво мислите за полицейските?

Неактивен Yasenf

• Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!Yasenf внушава благоговение!
  • BRKCA MIKE 477
« Отговор #4054 -: 18 Юни, 2018, 20:53:49 »
Кои полицейски?

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1810
  • Reputation Power: 6419
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #4055 -: 05 Юли, 2018, 15:11:19 »
Ново моделче, не знам дали е качвано.
"На мъжа може веднъж в живота да му потрябва нож и тогава той трябва да му е подръка“

Неактивен dellman

• "Пустиняк от секаде"
  • Старо куче
  • Публикации: 336
  • Reputation Power: 4519
  • dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!dellman внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #4056 -: 05 Юли, 2018, 15:33:58 »
Аз го чакам с нетърпение, а представянето в клипа си е добро, като нищо не е спестено. Този нов модел на Олайт навярно няма да се хареса на много хора заради управленито и липсата на среден режим, но мен си ме кефи.  :chukane:

Неактивен OLIGHT

• Старо куче
  • Публикации: 1562
  • Reputation Power: 5624
  • OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!OLIGHT внушава благоговение!
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #4057 -: 06 Юли, 2018, 09:29:08 »
Аз го чакам с нетърпение, а представянето в клипа си е добро, като нищо не е спестено. Този нов модел на Олайт навярно няма да се хареса на много хора заради управленито и липсата на среден режим, но мен си ме кефи.  :chukane:

Тествам го от известно време. С оглед на приятната цена се очертава добро ЕДЦ. Лично мен повече щеше да ми допадне тактически тип бутон,  но за непретенциозните и този си е ОК.  :punk:

Неактивен Yasenf

• Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • BRKCA MIKE 477
« Отговор #4058 -: 07 Юли, 2018, 07:55:38 »
Задава се интересно фенерче Луминтоп на хоризонта - ГТ мини. На големина е горе-долу колкото Конвой С8 - 50 мм глава и 138мм дължина и отново с XPL-HI, обаче с 4,5А регулиран бък драйвер и много хубаво управление. Всъщност софтуера му го прави уникален, като самия фенер също не е лош като показатели (1200+ лумена и 750 м+ Анси). Фенерът е само с електронен ключ. Може да се избира между плавно намаляване/увеличаване или режими (1-6), как да управлява температурата (никак/таймер/ПИД), да има или няма памет, да започва от високо или ниско, да свети бутона в тъмното или не, какви и колко да са мигалките и т.н.

Ето му книжката: https://m4dm4x.com/wp-content/uploads/2018/07/GTmini%E8%AF%B4%E6%98%8E%E4%B9%A6_%E8%8B%B1.pdf

Ето го и самия фенер, има и опция за 18350 тяло:

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1098
  • Reputation Power: 417
  • gogotattoo някой ден ще бъде някой...gogotattoo някой ден ще бъде някой...gogotattoo някой ден ще бъде някой...gogotattoo някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
« Отговор #4059 -: 08 Юли, 2018, 11:07:59 »
Може ли това да се внесе ...  :D

Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен Yasenf

• Управителен съвет
  • Напреднал
  • *
  • BRKCA MIKE 477
« Отговор #4060 -: 08 Юли, 2018, 18:05:55 »
Неонова тръба на батерии ли :) :) :) Хвърля много наблизо по днешните стандарти :)

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1098
  • Reputation Power: 417
  • gogotattoo някой ден ще бъде някой...gogotattoo някой ден ще бъде някой...gogotattoo някой ден ще бъде някой...gogotattoo някой ден ще бъде някой...
  • диагностициран
« Отговор #4061 -: 08 Юли, 2018, 21:21:39 »
А аз мислех, че с него ще съм като Люк Скафакър ;)
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен ganzo_fan

• Старо куче
  • Публикации: 608
  • Reputation Power: 805
  • ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.ganzo_fan има силата да се справи.
  • диагностициран
« Отговор #4062 -: 08 Юли, 2018, 21:34:25 »
Ще ти отива,но в друг цвят.Червен!
— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice