Автор Тема: Benchmade - за марката  (Прочетена 25401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 989
  • Reputation Power: 1171
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
Benchmade - за марката
« -: 07 Декември, 2012, 10:39:39 »
Гледам, че няма такава тема, а Бенчмейд не са марка, която може да пропуснем!

Ето и най новия им модел, топъл-топъл!

Benchmade 300 SN - първият им флипър.

"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженным!"

Неактивен GeorgiNN

• Член на сдружението
  • Горски
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: georginn
  • Публикации: 842
  • Reputation Power: 3744
  • GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!GeorgiNN внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: georgi_naydenov_net
Benchmade - за марката
« Отговор #1 -: 07 Декември, 2012, 10:50:42 »
Като изключим парите, съчетава в себе си доста работи които харесвам. Дълбокия клипс, флипера, аксиса. Все неща хубави и полезни.

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!Kalmar води добър живот!
  • Дърт на орел!
Benchmade - за марката
« Отговор #2 -: 07 Декември, 2012, 11:21:04 »
$148 долара не са много ( има и допълнителна отстъпка).

Единствено ми се струва, че е малко по-дебел и тежък от нужното, и дръжката май е леко къса...
« Последна редакция: 07 Декември, 2012, 16:42:06 от Kalmar »

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 869
  • Reputation Power: 3602
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Benchmade - за марката
« Отговор #3 -: 07 Декември, 2012, 22:24:02 »
Много хубаво, че отворихте такава тема, колеги! Благодаря! Но трябваше ли точно с този нож да стартираме...доста грозен ми се вижда, нещо са се опитали да съчетаят и флипер, и аксис, и този профил на острието...нещо ми грознее този нож! Не ангажирам никого с това мнение, но анонс на темата би могъл да бъде примерно този:
Или този:
Аз съм един от върлите почитатели на марката, но все повече се разочаровам от новото производство, от дизайна, липсата на идеи и "бягането на място" и разчитането на старата слава на фирмата.
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1915
  • Reputation Power: 408
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
Benchmade - за марката
« Отговор #4 -: 25 Септември, 2013, 09:39:58 »
Някой знае ли защо не присъства вече Harley Davidson серията в списъка с продукти на БМ. На сайта им не видях едно ножче ХД и самата серия ХД не присъства и не може да бъде избрана !?! Имате ли идея за какво иде реч ??? Повече няма ли да има продукти брандирани с марката на толкова известния американски мотор !!!

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Дърт на орел!
Benchmade - за марката
« Отговор #5 -: 25 Септември, 2013, 09:49:47 »
Имам две предположения - 1. Просто са пропуснали да ги качат в съдържанието на сайта. 2. Вече не се произвеждат и са забравили да ги сложат в discontinued.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1915
  • Reputation Power: 408
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
Benchmade - за марката
« Отговор #6 -: 25 Септември, 2013, 09:56:07 »
Имам две предположения - 1. Просто са пропуснали да ги качат в съдържанието на сайта. 2. Вече не се произвеждат и са забравили да ги сложат в discontinued.

Всъщност в discontinued присъстват, сега видях. На сайта им имаше банер с ХД линията, на който да цъкнеш и да разгледаш точно тези ножчета, но вече го няма. Най - вероятно са спрели изцяло производството на ножчета с този бранд, но ми беше любопитно дали някой знае причината за това ???

Неактивен Kalmar

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Дърт на орел!
Benchmade - за марката
« Отговор #7 -: 25 Септември, 2013, 10:08:46 »
Аз пък явно съм ги пропуснал...
Е, причината най-вероятно е икономическа - слаби продажби или изтекъл договор...

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • Потребителско име: kirilpetkov
  • Публикации: 1400
  • Reputation Power: 1196
  • KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #8 -: 25 Май, 2014, 21:29:03 »
710 това е  *palec*

Пропусната тренировка не се наваксва,тя се губи.

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!Mamas внушава благоговение!
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #9 -: 14 Юни, 2014, 10:04:40 »
Ревюта на няколко доста популярни модела на фирмата
http://www.iknifecollector.com/group/benchmadeaddicts/forum/topics/benchmade-knife-reviews
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!KirilPetkov води добър живот!
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #10 -: 14 Юни, 2014, 10:24:44 »
Ревюта на няколко доста популярни модела на фирмата
http://www.iknifecollector.com/group/benchmadeaddicts/forum/topics/benchmade-knife-reviews

Много полезно, мерси Мамас :nabira:

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3472
  • Reputation Power: 36544
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Benchmade - за марката
« Отговор #11 -: 14 Юни, 2014, 10:30:53 »
Весо добро попадение, но и дразнещо джоба.

Баце

• Гост
Benchmade - за марката
« Отговор #12 -: 14 Юни, 2014, 12:34:36 »
710 това е  *palec*

(Щракни за да видиш изображението.)

Книжката под ножа не съм я чел но съм гледал филма. Препоръчвам го на всички фенове на истинските филми за спец части *palec* *нинджа* Заглавието е точно както е на книгата - bravo two zero

Неактивен peachlover

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 670
  • Reputation Power: 691
  • peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #13 -: 03 Юли, 2014, 11:34:22 »
Колеги, за марката добре, но марката не е само производството си а и потребителската подържка.

Бих желал някой който има опит (наистина го е правил) да сподели пращал ли си е ножа за ремонт в или извън гаранционните условия. Как се прави? Как се плаща ако плащането е необходимо? С какво го е изпратил?

Неактивен KirilPetkov

• Старо куче
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #14 -: 03 Юли, 2014, 12:54:25 »
Интересно ми е колега какъв е проблемът с ножа?

Неактивен nameless_one

• Старо куче
  • Публикации: 167
  • Reputation Power: 68
  • nameless_one няма влияние.
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #15 -: 03 Юли, 2014, 13:25:39 »
Колеги, за марката добре, но марката не е само производството си а и потребителската подържка.

Бих желал някой който има опит (наистина го е правил) да сподели пращал ли си е ножа за ремонт в или извън гаранционните условия. Как се прави? Как се плаща ако плащането е необходимо? С какво го е изпратил?

Здравей колега, аз преди време си имах вземане-даване  (май по-скоро само вземане  :D) с гаранционния сервиз на Бенчмейд и направо бях изненадан. Тук съм писал по въпроса http://bladeforum.bg/index.php/topic,2076.0.html . А ако не става въпрос за резервна част, на мейла може да ги питаш как може да се случат нещата

Неактивен peachlover

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 670
  • Reputation Power: 691
  • peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!peachlover е изгряваща звезда!
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #16 -: 03 Юли, 2014, 14:49:54 »
Проблем все още нямам но се информирам.

Благодаря на колегата nameless_one за това което е споделил.

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #17 -: 20 Август, 2014, 13:39:30 »
Давид и Голиат :D

И кой казва, че нямали разнообразие от модели и размери, а!? >:(
Ще ми давате нЕкви паяци ли бяха, калинки ли бяха..за пример! Хайде де!!! ;)
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...

Неактивен Mamas

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #18 -: 20 Август, 2014, 13:42:14 »
Внимание!
Съдържанието не е препоръчително за хора на аванс и заплата, живеещи и работещи на територията на Република България!
Съдържа снимки, водещи до безсъние, параноя, пристрастяване, еректрална дисфункция и още куп гадости!
https://www.flickr.com/photos/35111369@N08/sets/72157621755572141/detail/
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...

Неактивен barba

• Старо куче
  • Публикации: 252
  • Reputation Power: 1101
  • barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!
  • диагностициран
Benchmade - за марката
« Отговор #19 -: 20 Август, 2014, 14:22:01 »
Mamase!  защо ми развали творческата дрямка??? (не те послушах и отворих линка)
...Иисус идва, прави се на зает...

Неактивен magnus

• Старо куче
  • Публикации: 157
  • Reputation Power: 61
  • magnus няма влияние.
  • Скайп: vassil_st
Benchmade - за марката
« Отговор #20 -: 20 Август, 2014, 15:25:01 »
С единия аксис само дето могат да се похвалят завалиите.

upotrebitel

• Гост
Benchmade - за марката
« Отговор #21 -: 20 Август, 2014, 15:32:22 »
С риск да бъда анатемосан :) : според мен Benchmade имаха три хубави ножа - Skirmish, Rukus и TSEK (с острие от M390). Обаче ги спряха и трите. Ако бяха направили Barrage с поне 4" острие (а още по-добре - с 4.5") също би се получил прекрасен нож. Но не би...
« Последна редакция: 23 Октомври, 2014, 23:50:46 от upotrebitel »

nikikin

• Гост
Benchmade - за марката
« Отговор #22 -: 20 Август, 2014, 19:37:33 »
Давид и Голиат :D
(Щракни за да видиш изображението.) (Щракни за да видиш изображението.)
(Щракни за да видиш изображението.) (Щракни за да видиш изображението.)
 И кой казва, че нямали разнообразие от модели и размери, а!? >:(
Ще ми давате нЕкви паяци ли бяха, калинки ли бяха..за пример! Хайде де!!! ;)

Тоя голем дзвер е много готин.Харесва ми голямото острие, но гарда отдолу нещо ми големее и той.Въпреки това при възможност бих си го взел.  :)

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1097
  • Reputation Power: 1599
  • POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!POCEH KOCEB внушава благоговение!
Benchmade - за марката
« Отговор #23 -: 22 Август, 2014, 04:50:22 »
....според мен Benchmade имаха три хубави ножа - Skirmish, Rufus и TSEK (с острие от M390)....
Ти си от тея дето не понасят "американското" танто нали... ?  :green:
Μολων λαβε !

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3472
  • Reputation Power: 36544
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Benchmade - за марката
« Отговор #24 -: 05 Септември, 2014, 17:40:37 »

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice