Автор Тема: Да напyсна ли тoзи форyм? (от Глокая куздра)  (Прочетена 16773 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1239
  • диагностициран
Да напyсна ли тoзи форyм? (от Глокая куздра)
« Отговор #25 -: 25 Септември, 2018, 20:24:16 »
  Аз съм против оставането на Употребителя във форума,въпреки,че няколко пъти съм го защитавал пред колегите на форумни срещи, обяснявайки неприемливото му поведение с голяма ножарска страст. Прекрачи границата,и то не за първи път,и то не само в този форум.Ако желае,да разкаже на новите колеги дългата си форумна история.

Paradise is where I am.

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1235
  • диагностициран
« Отговор #26 -: 25 Септември, 2018, 20:26:56 »
Kukriblade

Относно "колегата" модератор-някой да му обърне внимание и на неговото самодоволно надменно държание и отношение

Това да го смятам ли за лична обида или критикуване на работата на модератор - и двете нарушават правилника - или да си кажа, че са Цъфнали теменугите ... Бъди здрав!
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен popayo

• Напреднал
  • Публикации: 39
  • диагностициран
« Отговор #27 -: 25 Септември, 2018, 20:29:56 »
Свърших чипса, отивам за слънчоглед.
Очертава се интересна вечер.  8)

Уж големи и зрели мъже, пък се държат като в пясъчник.

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 3205
  • Горянин
« Отговор #28 -: 25 Септември, 2018, 20:30:54 »
Смятайте го както решите,но "сте живял достатъчно" ,за да ви е ясно,че са факти.
Знам че ще ви достави огромно удоволствие да ме баннете"колега" може да го ползвате за повод...
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 829
  • диагностициран
« Отговор #29 -: 25 Септември, 2018, 20:31:28 »
аз нямам против оставането на никой потребител, стига да спазва, както е приел при записването си тук, общоприетите правила. и да си понася наложените наказания при нарушения. е, може да му се струва несправедливо на моменти.
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен ViktorKitov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 500
  • диагностициран
« Отговор #30 -: 25 Септември, 2018, 20:38:06 »
Господин Маг, с цялото ми уважение, размахвате чука твърде лековерно :) В модерацията винаги трябва да има доза дипломация (Като навсякъде).

В спора за членството на ГК няма да взимам страна, защото и двете не ми харесват. Та това го пиша просто като съвет :nabira:

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 668
  • диагностициран
« Отговор #31 -: 25 Септември, 2018, 20:46:08 »
С 1000 лева нищо не можеш да развиеш... Но с 1000 явни /или законни/ лева можеш да облекчиш живота на тези, които се грижат за функционирането на форума. Някой колеги си жонглират с думички и общи понятия и се борят за някакви принципи по принцип. За да я имат обаче тази възможност тези колеги, някой друг трябва да е платил за това пространство и трафик в нета. Не виждам защо хората, които не стига че отделят лично време без каквото и да е заплащане за да работи този форум, трябва да правят това на ръба на закона, та да се чувстват други свободни и да им е густо.. 
Иначе съм против напускането на когото и да е било.. Ако имаш позиция стоиш си в окопа и си я отстояваш всичко друго е дезертьорство. Относно бановете, мисля че трябва да се раздават само за неприличен и непристоен език, а не за мнение или позиция.
Най тъмно е под лампата

Неактивен gogotattoo

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1235
  • диагностициран
« Отговор #32 -: 25 Септември, 2018, 20:48:21 »
ViktorKitov

2.6. Публичното оспорване на решенията на администратори/модератори е забранено. Теми и коментари с подобно съдържание ще бъдат отстранявани от форума, а нарушителите ще бъдат наказвани. Предложения по оптимизация работата на форума се правят само на определеното за целта място
Primum vivere, deinde philosophari.

www.gogotattoo.net

Неактивен gkolevbg

• young Jedi
  • Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 51
« Отговор #33 -: 25 Септември, 2018, 21:17:32 »
Щом питаш, ще ти кажа... стой си.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 946
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
« Отговор #34 -: 25 Септември, 2018, 21:24:04 »
А колко беше спокойно и весело, когато форумният policeman си беше взел неплатен отпуск... По-голям католик от Папата все още не се е родил- може би следващия Папа. Задават се въпроси и се търсят отговори. Такива не се получават и напрежението ескалира. Съзирам нервност, породена или от опиянение с власт, или от тежестта на годините и съпътстващите с това проблеми.
 На мен ми е trans penis този спор, но модератора, според мен, се е опиянил от възможността да натисне едно копче и...БАН!
 Също ми е trans penis какво ще последва за моя статут след този пост, но явно не съм сбъркал като разредих писането и коментарите си във форума.
 Никой не е вечен и, както пише в подписа ми: "И без нас ще съмне!"
Успех и бъдете здрави! И дълголетни! И с разсъдъка си... Това последното не е много лесно.
« Последна редакция: 25 Септември, 2018, 21:49:38 от Mamas »
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 668
  • диагностициран
« Отговор #35 -: 25 Септември, 2018, 21:51:50 »
ViktorKitov

2.6. Публичното оспорване на решенията на администратори/модератори е забранено. Теми и коментари с подобно съдържание ще бъдат отстранявани от форума, а нарушителите ще бъдат наказвани. Предложения по оптимизация работата на форума се правят само на определеното за целта място
[/color]
Това вече и на мен не ми харесва. Така утре ръководството може да поиска да ни изкара на манифестация и който не дойде да го накажат. Едно е да обиждаш някого, да нарушаваш правила за търговия или да спамиш... Ама да имаш различно мнение, да го споделиш публично и да те накажат за това?  Почва да ми навява спомени за местата където господства "принципа на единоначалието" Спирам да пиша докато не са ме наказали. Отивам  да си почет от параграф 22
Най тъмно е под лампата

Неактивен mdinkov

• Напреднал
  • Публикации: 64
  • диагностициран
« Отговор #36 -: 25 Септември, 2018, 22:14:34 »
Лично на мен колегата ми е интересен ,нека си пише.

Неактивен Марко

• Напреднал
  • Публикации: 108
  • диагностициран
« Отговор #37 -: 25 Септември, 2018, 22:15:41 »
И аз съм категорично ЗА оставането на Глокая. Но нека бива да обяснявам защо, тъй като неусетно ще мина на сръбски, а т. нар. Ножар маг е очевидно твърде раним.
Уходим по одному. Если что - мы геологи.

Неактивен scorceni

• Ножевик
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 166
« Отговор #38 -: 25 Септември, 2018, 22:17:00 »
Аз съм против колегата да напусне.Мнението си за действията на двете страни не бих искал да дам.
Добре тренираните рефлекси са по-бързи от късмета

tedikkk

• Гост
« Отговор #39 -: 25 Септември, 2018, 22:19:51 »
Аз съм за колегата да остане

Неактивен Тератони

• Член на сдружението
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 54
  • диагностициран
    • Costoffknives
« Отговор #40 -: 25 Септември, 2018, 22:23:53 »
Колеги не знаех какво е Глокая куздра и прочетох....
Безсмислица с руски произход, която претендира че всички трябва да и разберат смисъла. Това което чета като вляза във форума напоследък е Глокая куздра...а именно безсмислици в които са оплетени всички и които едва ли са полезни за популярността му.
За да е интересен последния има нужда от алтернативни мнения но в случая това мнение се опитва да стане доминиращо т.е. неалтертативно.
Да не забравяме че основен принцип в демокрацията е че държавата е единствената институция, която си запазва правото да упражнява насилие. В противен случай имаме анархия.
Модераторите са необходимост. Критиката към тях би трябвало да спазва правилата и да е принципна... не мен ме баннаха и това не ме кефи.
Ок колегата да си пише колкото иска но не и да изземва властта без да се съобразява с другите и нека критиката му е малко по градивна тоест да включва и възможни !реални! алтернативни решения ...не само в две точки. И алтернативни означава алтернативни а не безусловни.
Все пак факта че колегата  сам може да потопи форума в Глокая куздра показва липсата на достатъчно нови, интересни и стойностни теми.

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1128
  • Шопски катил
« Отговор #41 -: 25 Септември, 2018, 22:26:53 »
Аз не разбрах, защо този казус трябва да се дискутира в отделна тема?? Въпрос на лична преценка, или оставаш или напускаш, какво толкова има да се бистри! Дали мен или някой друг го кефиш или не, едва ли е от голямо значение, така че не ни губи времето с драми! Ако трябва да съм откровен, на мен не ми пречиш, но си голям дразнител! Сигурно има доста обективност в мненията ти, но умерената реч не ти е силната страна  ;)

tedikkk

• Гост
« Отговор #42 -: 25 Септември, 2018, 22:31:00 »
На Гого умерена ли е речта или говори от висините на модераторския пилон ?

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #43 -: 25 Септември, 2018, 22:37:59 »
Теди, аз страна между двамата не взимам, просто казвам че не ме интересува дали пиздата ще напусне или не ;) Какво са се драли и псували ми е през оная работа, просто ми е тъпо да вляза във форума и да чета простотии дето грам не ме вълнуват :nabira:

Неактивен dtz

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1255
    • ОБК
  • Скайп: obr-kamchia
« Отговор #44 -: 25 Септември, 2018, 22:40:38 »
И блейдфорум.бг падна жертва на социалния експеримент,
Много лесно се хванахме/дадохме.

Весо, Зелен, Upotrebitel, Голокая пичкалелина, ще гласувам за теб, ако сложош снимка как храниш змиите с улични котки. Наздраве!

tedikkk

• Гост
« Отговор #45 -: 25 Септември, 2018, 22:51:01 »
Ивец , какво четем , сами си избираме .

Неактивен iivetza

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Шопски катил
« Отговор #46 -: 25 Септември, 2018, 22:53:10 »
Аз чета наред, и се дразня като най от горе са ми щуротии!

tedikkk

• Гост
« Отговор #47 -: 25 Септември, 2018, 22:58:31 »
За щуротиите съм абсолютно съгласен с теб Ивец .

Неактивен Рей Донован

• Старо куче
  • Публикации: 264
  • диагностициран
« Отговор #48 -: 25 Септември, 2018, 23:05:59 »
Да остане Глокая куздра.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1391
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #49 -: 25 Септември, 2018, 23:27:48 »
Верно сме кофти мат'риал обаче! Как ги виждам аз нещата!
Отварям един магазин! В него предлагам безплатно хляб! Всички взимат и са доволни! Решавам обаче и пускам един вид хляб, за който трябва да се плати някаква сума! Никой не е лишен от безплатния хляб, обаче винаги се намира един, който казва, защо аджеба тоя другия, уж е същия, а за него искате пари??? Аз съответно го игнорирам, защото купуването на точно този хляб не е задължително, особено при съществуващата възможност да си вземеш същия безплатен, обаче не, проблема се разраства, защото се появяват други, които в любопитството си или нещо друго, започват да ми обясняват колко съм виновен, за туй, че съм решил нещо, и как несправедливо не съм се обосновал на всички онези, които продължават да взимат от безплатния хляб!
Ебаси полемиката, ебаси чудото!
Нищо лично към колегата, има дар слово, подплатен е с лафове, вицове и др., обаче заради него вече си отиде един уважаван колега, и ако смята по този начин, да пали фитилите и да гледа отстрани ........ няма как да стане!
Хубаво е , когато се размърдва форума от време на време, ама не е този начина!  Лошото е, че в крайна сметка, на него му е през оная работа, ама в спора вместо да се роди истината започват да се чепкат хора които се уважават!

ArmsBG OlightBG Batteryservice