Автор Тема: Конкурс за най-добро "новобранско ревю" на нож  (Прочетена 2645 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 825
  • диагностициран
Здравейте колеги!
Започвам отзад-напред: първо за наградата - тя е форумно фенерче Olight S15 Baton.

В почти пълна окомплектовка (без връзка за носене) и със следи от употреба - няма и как иначе да бъде, ползвал съм си го :). Съвсем наскоро обаче ми подариха същото, пак форумно, а защо са ми две еднакви? Така че - моето ще бъде награда за спечелилия настоящия конкурс.
А ето ги и правилата:
Могат да участват всички колеги с година на регистрация 2018, или казано с други думи, които са се регистрирали тази година, до крайната дата за приемане на теми за конкурса. Можете да участвате с ваше РЕВЮ на НОЖ (не брадва трион фенер кола или прочие) фабричен или ръчно изработен от майстор. Ревюто може да е вече написано или да го напишете преди крайната дата за участие.
Крайната дата ще бъде 15.12.2018., след което в рамките на 5 дни (до 20ти) ще проведем анкета и ревюто събрало най-много гласове печели, а колегата който го е написал получава форумно фенерче точно по коледа :). Ако има повече от едно с равни точки ще изтеглим жребий.
Можете да участвате със свое ревю на вече обсъждан нож(на който някой друг вече е направил ревю), просто го добавете към оригиналната тема.
Можете да участвате като пуснете линк към вашето ревю по-долу в тази тема като коментар, и ще помоля модератор да мести линковете в едно мнение най-отгоре.
Надявам се да има желаещи за това прекрасно фенерче. Не се страхувайте, да се напише ревю не е толкова голяма мъка  :nabira:

П.П. Можете да участвате със свое ревю на вече обсъждан нож(на който някой друг вече е направил ревю), просто го добавете към оригиналната тема.
« Последна редакция: 11 Октомври, 2018, 13:47:13 от gogotattoo »
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 920
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Конкурс за най-добро "новобранско ревю" на нож
« Отговор #1 -: 08 Октомври, 2018, 21:38:10 »
Браво, Дидо!
Така ще живне още повече форума. Хайде, колеги, атакааааа!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • Публикации: 1229
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 10 Октомври, 2018, 08:40:14 »
Ако конкурса е само за новобранци и старите кучета не могат да участват, на момента ще подам жалба до Комисията за защита от дискриминация, а може и до БХК.

Неактивен ЖИЖ

• Старо куче
  • Публикации: 230
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 10 Октомври, 2018, 09:30:05 »
Ако конкурса е само за новобранци и старите кучета не могат да участват, на момента ще подам жалба до Комисията за защита от дискриминация, а може и до БХК.

за защита на старите кучета се обърнете към зоополицеята или неправителствените организации като 4-5 лапи и др зоодоброволци
и понеже в форума има 2-3 мечки търсете и Бриджит Бедро
лошия моабет е за предпочитане пред хубавата работа

Неактивен НикикиН

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Турлак
  • Публикации: 365
  • мераклия
« Отговор #4 -: 10 Октомври, 2018, 14:35:08 »
Браво за хубавата инициатива,Дидо!
Едно представяне си е страшна работа - да избереш нож без ревю,да помислиш кои са му плюсовете и кои минусите,да ни го опишеш с думи и покажеш с фото си.Има си какво да се понапише и това са си едни 4-5ч.
Все пак го правим за кефа някои,а сега ще има награда и е редно да се постараете,колеги.
Успех на всички ви!   *palec*
« Последна редакция: 10 Октомври, 2018, 15:10:23 от НикикиН »

Активен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 790
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 10 Октомври, 2018, 14:52:20 »
И аз приветствам инициативата, но ми прави впечатление, че втори ден не се появяват ентусиасти... :)
„Стоманата разсича плътта; стоманата разсича костите; стоманата не разсича стомана." Миямото Мусаши

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 10 Октомври, 2018, 18:22:49 »
радвам се, че инициативата се харесва на старите кучета :), но исках да е за новобранците, за да имат стимул да се "престрашат". виждам, че няма тълпа от участници, може би заради причините които описа колегата по-горе: в момента избират подходящ обект, трупат впечатления, правят снимки и т.н. :). ако пък до крайната дата няма кандидати - обещавам да разиграем една коледна томбола в която ще могат да участват всички  :nabira:

Активен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 790
  • диагностициран
« Отговор #7 -: 10 Октомври, 2018, 18:32:20 »
А защо не пипнеш леко правилата на конкурса, като само махнеш ограничението за годината на регистрацията и да става дума за новопубликувани ревюта, считано от датата на поста ти? Току-виж нещата потръгнат...
„Стоманата разсича плътта; стоманата разсича костите; стоманата не разсича стомана." Миямото Мусаши

Неактивен batveso55

• Старо куче
  • Публикации: 1229
  • диагностициран
« Отговор #8 -: 10 Октомври, 2018, 19:59:38 »
Или да могат да участват колеги, които досега не са правили ревю, независимо от датата на регистрация.

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3620
« Отговор #9 -: 10 Октомври, 2018, 20:18:31 »
Това е добър стимул за новопостъпилите колеги, по мое време нямаше такива награди и пишехме "про боно". ;)

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #10 -: 10 Октомври, 2018, 20:50:55 »
А защо не пипнеш леко правилата на конкурса, като само махнеш ограничението за годината..
защото така съм преценил. хайде сега, няма да се разсърдя ако няма интерес ;)

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #11 -: 11 Октомври, 2018, 10:49:34 »
Преди малко получих запитване от колега - решил да прави ревю на свой нож, но вече имало такова и се колебаеше.
Затова добавям към правилата:
Можете да участвате със свое ревю на вече обсъждан нож(на който някой друг вече е направил ревю), просто го добавете към оригиналната тема.

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1529
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
« Отговор #12 -: 27 Октомври, 2018, 11:49:19 »
Какво става с темата  :-[

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1976
« Отговор #13 -: 27 Октомври, 2018, 12:49:19 »
Не искат брат  :)

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3620
« Отговор #14 -: 27 Октомври, 2018, 14:56:53 »
То ще е от снимките! :yes:

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #15 -: 27 Октомври, 2018, 16:36:23 »
един колега прояви интерес, предполагам, че доизпипва ревюто и затова се бави  :nabira:
време бол, само желание да има

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #16 -: 15 Ноември, 2018, 18:28:49 »
Малко ъп на темата. Остана месец до крайния срок. Наградата май ще ходи на томбола :), на новите колеги не им се пише..

Неактивен deqerven

• Редовен
  • Публикации: 53
  • диагностициран
« Отговор #17 -: 15 Ноември, 2018, 19:03:47 »
Аз май съм най-пресния новобранец. :) Имам три нови и се очертава четвърти. Ама де туй време...А да, не знам как се качват снимки, ще го измисля де, но нема да има блъскане по дървета. При повече късмет може тест върху вълк, но...само ако ми застраши външните кучета/да ме прощават ловците тук :), но няма друга разумна причина за убийство на такова съвършенно животно/.Ако прескоча датата..нема лошо, имам Феникс- на 200 м. им различавам половия диморфизъм :)

Активен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 958
  • диагноза - див селянин
« Отговор #18 -: 15 Ноември, 2018, 20:14:24 »
Аз май съм най-пресния новобранец. :) Имам три нови и се очертава четвърти. Ама де туй време...А да, не знам как се качват снимки, ще го измисля де, но нема да има блъскане по дървета. При повече късмет може тест върху вълк, но...само ако ми застраши външните кучета/да ме прощават ловците тук :), но няма друга разумна причина за убийство на такова съвършенно животно/.Ако прескоча датата..нема лошо, имам Феникс- на 200 м. им различавам половия диморфизъм :)

Давй смело и се не бой. Никой не се е родил научен. По-важно е, желание да има и да ти изва отвътре. Другото може и с малко помощ да стане. :nabira:
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Гл К

• Гост
« Отговор #19 -: 16 Ноември, 2018, 08:04:56 »
Като видях това предложение - не издържах! Тутакси седнах и написах едно ревю, с което да участвам в конкурса :green:

Шегувам се, разбира се ;) Въпреки че в следствие на известни разминавания на мненията с нЕкои модератори последната ми регистрация е от тази година, аз съм член на форума от създаването му. Освен това, без да отричам неоспоримите достойнства на Olight си оставам почитател на фенерите Fenix. Така че нито имам право да се състезавам за наградата, нито имам желание да я получа.

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #20 -: 16 Ноември, 2018, 18:51:33 »
Като видях това предложение - не издържах! Тутакси седнах и написах едно ревю, с което да участвам в конкурса :green:

Шегувам се, разбира се ;) Въпреки че в следствие на известни разминавания на мненията с нЕкои модератори последната ми регистрация е от тази година, аз съм член на форума от създаването му. Освен това, без да отричам неоспоримите достойнства на Olight си оставам почитател на фенерите Fenix. Така че нито имам право да се състезавам за наградата, нито имам желание да я получа.
Колега, когато мислих правилата специално се сетих за теб. Не изключих варианта някой със стара регистрация да си направи нова. Но какво от това  :nabira:

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #21 -: 16 Декември, 2018, 07:41:47 »
Крайната дата мина - никой не се престраши.
Темата е за ключ.

ArmsBG OlightBG Batteryservice