Автор Тема: Камъни за заточване на Shā-pu  (Прочетена 421 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stgsaram

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 1
  • Reputation Power: 10
  • stgsaram няма влияние.
  • диагностициран
Камъни за заточване на Shā-pu
« -: 31 Октомври, 2018, 17:41:19 »
Здравейте,
Някой ползвал ли камъните за заточване на Shā-pu. Попринцип искам да си събера кит от камъни, може и отделни бройки. Гледах камъните на кинг но се притеснявам да не ми ги шипнат изпочупени. Доста от негативните коментари са именно за изпочупени камъни.  На Shā-pu гледам, че са в кутия, която ми се вижда доста стабилна за транспорт.

https://www.amazon.com/dp/B076DV25F3/ref=sspa_dk_detail_1?psc=1&pd_rd_i=B076DV25F3&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=f52e26da-1287-4616-824b-efc564ff75a4&pf_rd_r=1X90AGMN8Q4BJN0Q7EEV&pd_rd_wg=BwhQA&pf_rd_s=desktop-dp-sims&pf_rd_t=40701&pd_rd_w=E3t3Z&pf_rd_i=desktop-dp-sims&pd_rd_r=944d44b8-dd1a-11e8-be33-093c3431dd59

Неактивен nomad

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 460
  • Reputation Power: 2085
  • nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!nomad внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #1 -: 01 Ноември, 2018, 00:42:36 »
Тези камъни, ми се струват ребрандирани китайски водни. Винаги бих предпочел да си поръчам кинг, пред въпросните камъни. Ако си поръчаш кинг през ибей или амазон и търговеца ти ги прати счупени или по някаква причина, незавиеща от търговеца, пристигнат при теб счупени, само трябва да ги снимаш и повдигнеш диспут, въпросните платформи ще го накарат да ти възстанови парите или да ти прати нови.

Поръчвал съм  кинг през ибей и досега не съм получавал счупен камък. Ако пазаруваш през друг сайт, различен от ибей или амазон, плащай с пейпал, повечето сайтове, дават такава опция и тогава ще имаш защита от страна на пейпал. Но пак казвам, аз лично не помня да съм имал проблеми със счупени при доставка кинг а са минали доста през ръцете ми. Виж, Индии съм получавал повредени.

« Последна редакция: 01 Ноември, 2018, 00:48:47 от nomad »

Неактивен the_shooter

• Новобранец
  • *
  • Публикации: 12
  • Reputation Power: 11
  • the_shooter няма влияние.
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 05 Ноември, 2018, 12:04:56 »
Аз също си поръчах Кинг през Амазон, дойде си в перфектно състояние. Освен това той също е във пластмасова опаковка.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice