Автор Тема: Продавам Olight M2R, M2Rcu, S1R II cu  (Прочетена 1396 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • Публикации: 163
  • диагностициран
Продавам Olight M2R, M2Rcu, S1R II cu
« -: 20 Януари, 2019, 11:24:08 »
1. M2R
Нов, отворен само за да го подържа и снимки, пълен комплект, просто не е моят фенер.
Цена. 210 лева.

2. M2R CU
Чисто нов, отворен само за снимки, пълен комплект, защитната опаковка не е отворена.
Цена. 250 лева.

3. 2 броя S1R II CU
Нови, отворен само да го подържа и снимки, пълен комплект, защитната опаковка не е отворена.
Цена. 160 лева.

Интерес за бартер имам най-вече към първият/големият форумен фикс и Spyderco Gayle Bradley 1, мога да предложа и https://bladeforum.bg/index.php/topic,7605.0.html

Неактивен Stutzi

• РОНИН.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 594
  • диагностициран
« Отговор #1 -: 20 Януари, 2019, 12:21:30 »
Купувам 1 брой S1R II Cu. Данни за Еконт на Л.С.

Неактивен Stutzi

• РОНИН.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 21 Януари, 2019, 17:09:01 »
Благодаря.Колегата е много точен.Скоро ще тествам фенера,довечера ако имам време. :nabira:.

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 21 Януари, 2019, 21:16:02 »
Благодаря.Колегата е много точен.Скоро ще тествам фенера,довечера ако имам време. :nabira:.
Благодаря за добрите думи, беше ми много приятно да се запознаем, надявам се фенера да оправдае очакванията  :nabira:

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
« Отговор #4 -: 24 Януари, 2019, 21:30:56 »
M2R CU запазен.
Запазването до заплата не е проблем, не ми е спешно, в периода 29 до 6-7, няма да съм на разположение.

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
Продавам Olight M2R, M2Rcu, S1R II cu + Туристическо облекло
« Отговор #5 -: 06 Февруари, 2019, 20:23:16 »
Здравейте колеги, колегата писал в петък, че се отказва от фенера, M2R CU е отново в продажба.
Намалям и цената на стандартният на 200 лева.
Прибавям и Spyderco от ZDP189 в опциите за бартер.

Добавям и малко туристически дрехи, който вече не ми стават.

Комплект яке и панталон - hardshell-и, тоест дишащи и водоустойчиви.

Яке RAB Nexus Alpine, мембраната е 3 слойна Neoshell, може би най-дишащата на пазара, якето съм го носил 2-3 пъти, изпрано с Nikwax.
Размера уж е XXL, по-близо е до XL, около 56-58. 2 външни и 2 вътрешни джобове.

Цена 175 лева.

Панталон Marmot precip, като нов, реално носен 1 път и изпран с продукти на Nikwax.
Номера е XL-L, тоест 36-39", 52-56 и 34" дължина, версията е със целият цип, за по-удобно обличане.

Цена 80 лева.

Комплект 240 лева.

Летен панталон Columbia SILVER RIDGE - Convertible, чисто нов, имам в друг цвят, а този така и не ми се отдаде възможност да го нося, а вече не ми става.
Размер 40, цвят фосил, идва с колан, става на къс, има много удобни карго джобове, изключително лек и бързо съхнещ, идеален за лятото.

Цена 55

Идва ред и на Fjällräven Vidda Pro, 56 номер, 38-39", до 40", левият карго джоб е двоен + ляв джоб за брадва/трион/мултитул.
Имах му страшен мерак на панталона, да пробвам марката, да видя дали наистина е хайпа е вярен, дали G1000(така те наричат материята си) е универсална панацея, ако ми ставаше не бих се разделил никога с него... Носен е на една нощувка и 2-3 излета, нямам ясен спомен дали винаги съм го прал с Nikwax tech wash, или не го изпрах един път с бебешки препарат.
Изключително удобен и здрав, не ми допадна единствено, качественият контрол на левият крачол, шевовете на джоба за наколенки, не завършват идеално, има като влакнести топчета, на карго джоба, и десният пак като топче на карго джоба.
Ето описанието което дава българският вносител:
Fjällräven Vidda Pro Trouser - надежден трекинг панталон от G-1000 плат със заздравени зони в областта на седалището и коленете. Средно-висока талия. 6 практични джоба. Съвместим с наколенки.

Външен материал: G-1000® Original: 65% рециклиран полиестер, 35% органичен памук
Тегло: 585 гр. в размер 48
Дължина на крачола: Предлага се в две фиксирани дължини на крачола (Regular и Long)
Колан: Не
Предназначение: Трекинг / Всекидневие
Джоб за мултитул: Да
Джоб за карта: Да
Стреч панели: Не
Талия: Средно-висока
Заздравени зони: Да
Оформени колена: Да

Цена 220 лева.

Неактивен Stutzi

• РОНИН.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 06 Февруари, 2019, 21:22:07 »
Купувам - Летен Панталон Columbia SILVER RIDGE - Convertible.Данни на Л.С.

Неактивен Stutzi

• РОНИН.
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #7 -: 07 Февруари, 2019, 14:09:00 »
Благодаря.Панталона получен,състояние перфектно.Много точен колега.

Неактивен erosennin

• Дарител
  • Редовен
  • *
  • диагностициран
« Отговор #8 -: 16 Март, 2019, 11:44:02 »
Още са налични, при интерес към повече артикули или бартер може да се договорим нещо  :nabira:

Ако някой си има батерия и иска само фенера без батерия, също можем да измислим нещо :ohhoho:

ArmsBG OlightBG Batteryservice