Автор Тема: Да има ли или да няма?  (Прочетена 9325 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zlatolin

• Един от вас, но нищо повече от вас.
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 666
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #125 -: 18 Февруари, 2019, 13:18:20 »
Е, който не е работил с много хора няма да разбере  :nabira:  :punk:  :ohhoho:
"Злой чечен ползет на берег, точит свой кинжал ... "

Активен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 1120
  • често подпийнал
Да има ли или да няма?
« Отговор #126 -: 18 Февруари, 2019, 13:27:32 »
Както вече не веднъж се спомена, който не му харесва да не купува.

След малко размисъл при евентуално втора такава анкета ще гласувам с "Не". Логото на форума ми стига, вече имам един Патриот с "ника", и наистина седи претрупано. И да, не си харесвам ника, но така са ме кръстили наще - никой не ме е питал. Предпочитам така да се подвизавам във форуми за които ми пука, за да няма по сбирки "А, аз ли? Аз съм eTiL4o_p1RvAk4_93_SF, приятно ми е  :chukane:"

Отделно се създава потенциал за допълнително главоболия за организаторите, грешки стават хора сме все пак. Пък който иска винаги може да прати ножа до Менли, да го "доизрисуват", eдва ли ще откажат.

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 474
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #127 -: 18 Февруари, 2019, 15:18:20 »
...И да, не си харесвам ника, но така са ме кръстили наще - никой не ме е питал. Предпочитам така да се подвизавам във форуми за които ми пука, за да няма по сбирки "А, аз ли? Аз съм eTiL4o_p1RvAk4_93_SF, приятно ми е.......
Тук не съм съгласен с теб друже, ника е затова, за да можеш да си го избереш сам а не да следваш името, дето са ти го дали вашите... Понякога хората се сдобиват с прякори и в живота хората ги знаят с тях и нямат идея, какво е истинското им име. Ника е нещо, което всеки си избира сам, и което го кефи, аз не се крия - Стоян се казвам, но имам история с ника и затова реших да съм servantesss, много хора ми казват Тяна, други Серво - за мен е едно и също. Ти ся го удари на чест, че видиш ли, който не си напише името, няма почтени мисли  *нинджа*
За да не съм офтопик, не гласувах, понеже към момента на анкетата още не бях поръчал нож и нямах моралното право, сега си мисля, че няма значение наистина - одеве го казах на маитап, но ако се продава нож с име на форумник спечелил уважение - никой купувач няма да се мръщи, че притежава нож примерно с ник Force или Добри, но примерно нож с ник Violin...не че нещо към името, но много хора имат едно наум към него... Дано ме разбра правилно  :nabira:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен Франко

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 206
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #128 -: 18 Февруари, 2019, 21:10:39 »
Харесвам си и името, и ника - всичките ми познати, приятели, роднини и дори майка ми понякога, ми викат Франко, но гласувах да няма и то от чисто естетическа гледна точка - вижда ми се прекомерно нашарено. Ако обаче се реши да има .... няма да си прережа вените  :D  :nabira:

Неактивен mdinkov

• Напреднал
  • Публикации: 64
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #129 -: 18 Февруари, 2019, 21:11:23 »
Цитат
Добре де а какъв е проблема ако някой го купи не му хареса и да го продаде
Няма проблем според мен .

Неактивен servantesss

• Шеф на водопад
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 474
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #130 -: 18 Февруари, 2019, 21:11:54 »
Харесвам си и името, и ника - всичките ми познати, приятели, роднини и дори майка ми понякога, ми викат Франко, но гласувах да няма и то от чисто естетическа гледна точка - вижда ми се прекомерно нашарено. Ако обаче се реши да има .... няма да си прережа вените  :D  :nabira:
И да решиш, поне ще имаш класен нож за целта  :nabira:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.

Неактивен Djack

• Тесен специалист
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1391
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
Да има ли или да няма?
« Отговор #131 -: 18 Февруари, 2019, 21:17:20 »
И да решиш, поне ще имаш класен нож за целта  :nabira:
Не е добра идея! Ако се случи, ще го сложат в една найлонова торбичка с номер, после в един кашон и ще му се загубят следите! Не дай си боже твоя номер се падне предходен или пореден и ти си кюпа ... знае ли човек ..... сблъсък на интереси... ;) :ras: :nabira:

Неактивен the_shooter

• Дарител
  • Прохождащ
  • *
  • Публикации: 32
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #132 -: 19 Февруари, 2019, 09:19:05 »
Аз съм да няма име върху ножа! Логото и номера са достатъчни.

Неактивен Маклауд

• Редовен
  • Публикации: 111
  • Грррррррр?!?
Да има ли или да няма?
« Отговор #133 -: 25 Февруари, 2019, 22:59:07 »
За мен слагането на име върху ножа е чиста дискриминация към тези с желание за повече от един нож. Изчетох всички коментари в темата (с изключение на тези на Росен Косев, че там са едни дълги излияния) и виждам много резон в желанията и на двата лагера. Все пак далеч по лесно ще бъде гравирането на Ножа в последствие. Ако не разумни, то поне нека бъдем практични и оставим само номерацията с логото на форума. Имам 3 форумни ножа и всеки един ме кара да се усмихвам блажено и то не, заради далаверата. Нека не си чешем егото с допълнителни къстъмизации и уважим инициатива на организаторите във вида в който са я замислили.

ПС: да се знае, аз ще поръчам 1 бр. и нямам интерес за препродажба, а ника ми е доста приемлив, поне за мен.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

"Всички знаят, че това е невъзможно. Но ето идва невежата който не знае това, и точно той прави откритие."
Алберт Айнщайн

Неактивен Вълков

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: regidit
  • Публикации: 22
Да има ли или да няма?
« Отговор #134 -: 26 Февруари, 2019, 16:00:54 »

Аз съм за поставянето на никнейм. Според мен трябва:

1. Да не се налага на тези които не желаят.
2. По подразбиране да го няма (само след изявяване на желание).
3. Да не е голяма занимавка за Force и да не удължи срока за производство.

Иначе дали ще има или няма никнейм - не е болка за умиране.  :)

Неактивен angel

• Старо куче
  • Публикации: 458
  • диагностициран
Да има ли или да няма?
« Отговор #135 -: 26 Февруари, 2019, 16:28:05 »
Аз не виждам какъв е проблема- който иска да слага ник, който не иска да не слага!
Който не смята да търгува, даже може и да си напише име и фамилия-от това по-хубав спомен или за колекция, здраве му кажи.

Неактивен dok_vd

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 157
  • пристрастен
Да има ли или да няма?
« Отговор #136 -: 27 Февруари, 2019, 11:31:21 »
За мен слагането на име върху ножа е чиста дискриминация към тези с желание за повече от един нож...  Имам 3 форумни ножа...
Защо да е дискриминация, ако искат да ги имат за себе си? Ако ги взимат за продажба, това вече е въпрос за "други бири"! И не защото "са си ги платили", а заради цената, която плащат. В един пост по-назад Косача обяснява ценообразуването на конкретно този нож,  а и един преглед показва, че това е цената в магазините на...Манли Другар, т.е. този нож в голяма степен е продукт на форума, с произхождащи от това поне морални задължения на членовете!
Форумен нож има само един - по дизайн на форума, останалото са форумни поръчки, и могат да се купят на свободна продажба.
Make love, not war!

ArmsBG OlightBG Batteryservice