Автор Тема: Продавам туристически обувки Karrimor Mount Low Mens Walking Shoes - размер 43/9  (Прочетена 745 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 961
  • диагноза - див селянин
Здравейте колеги,
Пускам в продажба съвсем нови, туристически обувки Karrimor Mount Low Mens Walking Shoes - размер 43 BG / 9 UK.
Причината е, че са с около половин номер по-малки от необходимото и леко ме стягат странично. Кракът ми е с доста широко стъпало и няма смисъл да ги напъвам и да се мъча, докато се разширят, затова ги пускам на пазара. Ще поръчам отново същия модел, но с половин номр по-големи.
Ето линк към сайта, откъдето ги взех - https://sports.mymall.bg/products/Karrimor-Mount-Low-Mens-Walking-Shoes-%2818307522_2%29.html
Цената е същата - 95, 95 лв.
Както споменах в началото, обувките са съвсем нови, с всички етикети по тях. Обувал съм ги само веднъж вкъщи, за да установя, че са ми леко тесни.
Пътуват с ЕКОНТ или СПИДИ, по желание на купувача, за негова сметка, с право на преглед. В случай, че не го удовлетворят, връщането е за негова сметка.
Моля, желаещите да купят обувките, да го заявят в темата, с цел избягване на недоразумения!
Ето и две снимки на обувките, веднага след като ги получих. В момента се намират в същия вид.

« Последна редакция: 12 Май, 2019, 10:40:07 от seiko »
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен universum

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 668
  • диагностициран
Моите ги гледах вчера, нося 9-ка по принцип, но тези съм ги взел 9.5. И ми стават нормално.

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Моите ги гледах вчера, нося 9-ка по принцип, но тези съм ги взел 9.5. И ми стават нормално.

Това ще трябва да направя и аз. На дължина са добре, но са ми леко тесни странично. :(
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен Кубинеца

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 58
  • диагностициран
Не искам да се натрапвам или да спамя, но не можеш ли да върнеш обувките, там от където си ги купил и да ти ги сменят за по-големи? Обикновено при он-лайн продажба на обувки това винаги е опция.

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Възможно е, разбира се. Просто, обратното връщане към Англия и замяната им ще отнеме доста повече време, отколкото ако ги поръчам директно. Освен това смятам, че обувките си заслужават и защо да не отидат у някой съфорумник, спестявайки му чакането.
Ако пък няма интерес към тях и не се продадат до седмица, да речем, ще ги върна, поради липса на друга опция.
Все пак, решил съм да ги предложа първо тук и едва след това, ако няма интерес, да ги върна.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Колеги, виждам, че доста хора са разгледали обявата, но все още никой не е проявил интерес към обувките, а в същото време имам спешна нужда от тях, затова реших, да оставя обявата активна до 12 часа на обяд, на следващия ден, 14.05.2019 г. След това ще изпратя обувките в офиса на фирмата, която ги достави и ще поръчам по-голям номер.
Ако някой от вас има сериозен интерес, нека се свърже с мен до обяд на следващия ден.
Контакти в темата или на ЛС.
« Последна редакция: 13 Май, 2019, 08:44:54 от seiko »
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Обувките пътуват днес към колега, за проба.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Темата е за архив.
                                                                                                       Стивън Хокинг

ArmsBG OlightBG Batteryservice