Автор Тема: Предлагам бартер на Cold Steel Leatherneck-SF D2 за Peltonen M95 Ranger knife  (Прочетена 2093 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен seiko

• Внимавай, като се бориш с враговете си, да не заприличаш на тях!
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 999
  • диагноза - див селянин
Здравейте колеги!
Изглежда пак ме е засърбяла яко главата, ама отвътре, защото реших да предложа бартер на притежавания от мен нож Cold Steel Leatherneck-SF D2, срещу Peltonen M95 Ranger knife, Leather.
Целта ми е, да опозная и този нож отблизо, белким ми пасне на мерака и начина на ползване.
Ледърнекът е ползван и дори съм го тествал, което е описано подробно в тази тема - https://bladeforum.bg/index.php/topic,7677.msg199372.html#msg199372
По време на тестовете ножът претърпя инцидинт (това също е описано в посочената тема - има и снимки), при който се отчупиха около 6-7 мм от върха му. Впоследствие го поправих, бих казал прилично добре и сега е в отлична кондиция. При поправката се постарах, да направя върха още по-устойчив, без това да го загрозява и леко намалих коремчето, което според мен направи ножа малко по-практичен. От цялата тази галимация, вследствие на инцидента, дължината на острието се скъси с около 7,5 мм и в момента е 170 мм, което по никакъв начин не се отразява на баланса и визията му. Като по-незначителен, бих казал, визуален недостатък, мога да посоча, нарушаване целостта на боята, най-вече в областта на върха. Практически, това няма да се отрази особено на острието, понеже 1,2379 е достатъчно устойчива на корозия стомана.

Актуални снимки ще представя малко по-късно.

Като обект на бартер ме интересува единствено Peltonen M95 Ranger knife, Leather - (по-дългия вариант) задължително с кожена кания и с предпочитание от моя страна, да е от старото производство, с  фул флат скосяване. Имайки предвид, че пелтонените се произвеждат от ръждаема, въглеродна стомана, бих предпочел ножът да е с добре запазено покритие, като следите от употреба не са проблем. Състоянието на дръжката също е от значение.
Предложенията си можете да изпращате на ЛС и впоследствие ще коментираме и обсъдим условията на бартера, така че и двете страни да останат удовлетворени от него.
Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Ето и обещаните снимки с висока резолюция.

Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Да подканя аудиторията, белким някой се реши, да ми пише, ако го устройва бартера.  :yes:
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Предлагам бартер на Cold Steel Leatherneck-SF D2 за Peltonen M95 Ranger knife
« Отговор #3 -: 12 Септември, 2019, 11:37:36 »
Да напомня пак за това предложение, пък може и някой колега да размисли.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
« Отговор #4 -: 10 Октомври, 2019, 20:02:32 »
Няма ли колеги, дето са им омръзнали пелтонените?! Искам да го преслушам тоз скандинавец. *нинджа*
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
« Отговор #5 -: 18 Октомври, 2019, 09:11:50 »
Виждам, че нещо предложението с бартера за Пелтонен М95, поне за момента не буди интерес, затова ще предложа и вариант за продажба на Ледърнека.

Цената, която определям за ножа е 170 лв.

В сила са и двете оферти - бартер и продажба.
                                                                                                       Стивън Хокинг

Неактивен NikolaiPG

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 7
  • диагностициран
Запазвам.
Николай Петров Габровски. Русе. Forum Airguns.bg - Gadnqra.

Неактивен NikolaiPG

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 7
  • диагностициран
Ножът е при мен. Seiko e много коректен и добронамерен. Благодаря от сърце за страхотния нож.
Николай Петров Габровски. Русе. Forum Airguns.bg - Gadnqra.

Неактивен seiko

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагноза - див селянин
Благодаря за добрите думи, Ники, удоволствието е и мое! :nabira:

Ползвай го със здраве и дълго да му се радваш! :nabira:

п.п. Темата е за архив.
                                                                                                       Стивън Хокинг

ArmsBG OlightBG Batteryservice