Автор Тема: Да помогнем на Kukriblade #12  (Прочетена 431 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: nikolai1205bb
  • Публикации: 852
  • диагностициран
Да помогнем на Kukriblade #12
« -: 20 Август, 2019, 00:13:45 »
Предлагам на търг в полза на Kukriblade нож KA-BAR BK5 Becker Magnum Camp Knife 8" Blade.
Ножът не е ползван и доколкото си спомням не е заточван от мен, т.е. е с фабричната си заточка.
Начална цена 180 лв. Обявата ще е валидна до 22.30 ч. на 01.09.2019 г.  Печели предложилият най- висока цена. Ножът ще бъде изпратен до спечелелия търга за моя сметка, разбира се след като ми бъде представено платежно за превод на сумата по посочената в темата сметка. В случай, че ножът не бъде продаден, той ще бъде изпратен като подарък на Тефик с единственото условие, когато оздравее, да му направи тест и видеопредставяне. :)
« Последна редакция: 24 Август, 2019, 00:06:16 от Force »
„Стоманата разсича плътта; стоманата разсича костите; стоманата не разсича стомана." Миямото Мусаши

Неактивен POCEH KOCEB

• наблюдател
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1257
« Отговор #1 -: 20 Август, 2019, 03:07:34 »
Много добра оферта  *palec* Кукрито има повече далавера ножа да не се продаде, тоя винкел е идеален за горите...  :green:  :ohhoho:
Μολων λαβε !

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 26 Август, 2019, 12:08:59 »
Уважаеми колеги, наближава крайният срок на търга, поради което си позволявам отново да обърна внимание на предложения от мен нож.  Ето малко данни за него :
Острие 8 инча /20 см/, изработено от 1095 Cro-Van steel. Въпреки големият си размер ножът не е тежък. Материалът, от който е направена дръжката е grivory. Ръкохватката е подходяща за средни и големи ръце. На живо ножът е доста харизматичен, а изработката му е перфектна, аз лично не съм му намерил кусури. Ножът не е използван никога от мен, разнасян е само в багажника на автомобила ми и е в перфектно състояние, с фабричната си заточка. Този модел се намира трудно в БГ. По спомен поне двама колеги от форума бяха публикували обяви, че го търсят.  Първоначално обявената от мен цена е по- ниска от тази, на която аз съм придобил ножа, поради което съм леко изненадан, че няма интерес. Вероятно всички очакваме с нетърпение Kukri да го тества и да направи видеопредставяне  :), но си мисля, че в момента му е по- важно да получи някакви средства.  :nabira:

„Стоманата разсича плътта; стоманата разсича костите; стоманата не разсича стомана." Миямото Мусаши

Неактивен nikolai

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 01 Септември, 2019, 23:12:16 »
Търгът приключи. Ножът отива при Kukriblade. В момента надали има нужда точно от нож, но...
Темата е за ключ.

ArmsBG OlightBG Batteryservice