Автор Тема: Заточваща система с фиксиран ъгъл от VOLF 48 /Коце Стефанов/  (Прочетена 760 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 946
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
     Колеги, добра вечер от мен!
С изричното позволение на Ръководството на форума пускам тема за заявки и продажба на новата точилка на бат Коце. Аргументите защо не е дарител или член на сдружението съм ги представил пред Ръководството аргументирано, приети са- за което благодаря, и мисля въпроса за изчерпан.
Системата е вече в ръцете на няколко колеги, чакат се отзиви и препоръки, но като цяло дизайн и функционалност ще бъдат тези, представени от Ovit в темата:
https://bladeforum.bg/index.php/topic,8151.0.html
 Там Коцето е "номериран" с 99, а не с 48, но става въпрос за един и същи човек-гарантирам! :D
Системата ще се продава за 260 лева, като първите пратени на колеги ще бъдат платени на тази цена, а не с малко по-високата, за която е говорено.
Точилката ще се изработва поетапно, няма в наличност много бройки, като се работи и за външен пазар, като по никакъв начин няма да се игнорира родния, дори напротив! Но има поети ангажименти от преди месеци, които трябва да се изпълнят.
Снимки от днес на системата:

За контакти с Коце Стефанов на телефонен номер 0886800944
 За предпочитане е разговор, а не Вайбър при първоначален контакт, за да може да се уточнят наличности, срокове и т.н.
 При отхвърляне на вашето обаждане не си правете грешни изводи! В момента или е много зает и не може да говори, или работи! Нищо лично! ;)
    Приятна вечер от мен и успешни сделки ви желая с този готин образ!
П.П.
За да спестя терзания у някои колеги/вижте в подписа ми ;)/ ще кажа, че нямам абсолютно никакъв финансов интерес от реализираните, дай Боже, продажби! Всичко между мен, Коцето и още няколко човека, които му помагат е градено, има-няма, малко над 20 години...
Та така, някои неща се правят за густо!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен ViktorKitov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 500
  • диагностициран
Инициативата е чудесна, но според мен подхода "Говорих с управата" оставя неприятно впечатление... :-[

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 668
  • диагностициран
Напротив, баш си е честно и откровено. По-добре така отколкото финтове за заобикаляне на правилата.. Няма проблем да се поръчват на някой член на форума, пък да си ги получаваш от  производителя..  Ампида да не са членове на форума. Постоянно някой пита за контакт с тях  и го получава - и така  става. Ама защо да си усложняваме живота излишно..
Най тъмно е под лампата

Неактивен Mamas

• It`s Not Just A Knife...It`s a BENCHMADE
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: Exodus
  • Публикации: 946
  • диагностициран
  • Скайп: veselradulski
Инициативата е чудесна, но според мен подхода "Говорих с управата" оставя неприятно впечатление... :-[
Господин Китов, цитирате ме некоректно! Имате ли желание да Ви пратя на ЛС цялата комуникация с Ръководството? Не беше приятелско обаждане с левашко настояване от сорта "дай да оправим тук едно мое момче".
И в мен остана една тънка, горчива жилка, четейки Вашите коментари в представянето на системата от Ovit, но не всеки може да отдели 500+ €, за да има оригинала.
Системата няма да се поръчва през мен, нито ще преминават финансови средства през мен- нищо! В темата съм дал единствено и само координати за контакт с Коце Стефанов и с това моето отношение към тази машинка се изчерпва.
И все пак Ви благодаря за оценката на инициативата да се опитам да предоставя възможност на членовете на форума да придобият нещо качествено на сравнително добра цена! Дано сте искрен в написаното и Ви уверявам, че по никакъв начин не се опитвам да умаловажа стойността/чисто финансова/ и достойнствата на притежаваната от Вас оригинална, руска заточваща система!
И искам отново да заявя и помоля всички желаещи от тук насетне да се обаждат само и единствено на посочения телефонен номер по-горе в темата, на който отговаря Volf 48. Аз пуснах темата, защото получих разрешение и защото имам морален и сантиментален ангажимент към много голяма част от хората от тази общност и към самата платформа като цяло.
Не съм, а и няма как да съм, в течение на техническия и бизнес процес при Коце Стефанов. Просто се виждаме веднъж на шест месеца, но честотата на контактите не е мерител за тяхната същност!
Отделих Ви подобаващо много време и внимание и с това изключвам разяснителния режим, за да не вдигаме темата неправомерно.
Приятен ден на всички!
И БЕЗ НАС ЩЕ СЪМНЕ...
 Една от най-отвратителните привички на дребните души е, че подозират своите низости и у другите.

Неактивен ViktorKitov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 500
  • диагностициран
Ще си позволя един последен отговор, надявам се да разясни становището ми по въпроса.

Напротив, баш си е честно и откровено. По-добре така отколкото финтове за заобикаляне на правилата.. Няма проблем да се поръчват на някой член на форума, пък да си ги получаваш от  производителя..  Ампида да не са членове на форума. Постоянно някой пита за контакт с тях  и го получава - и така  става. Ама защо да си усложняваме живота излишно..

Тогава защо да не направим тема за "Ампида" във форума? Нямам никакъв проблем с Volf48, пречи ми селективното прилагане на правила.

И да, за съжаление отдавна те не се прилагат стриктно (Повдигане, открито пускане на обява от чуждо име).

Господин Китов, цитирате ме некоректно! Имате ли желание да Ви пратя на ЛС цялата комуникация с Ръководството? Не беше приятелско обаждане с левашко настояване от сорта "дай да оправим тук едно мое момче".
И в мен остана една тънка, горчива жилка, четейки Вашите коментари в представянето на системата от Ovit, но не всеки може да отдели 500+ €, за да има оригинала.

А пък Вие ме разбирате съвсем погрешно... може би от честите ми "забележки" :) Коментарите ми в темата са единствено с цел конструктивна критика. Нямам емоционална връзка с куп желязо и алуминий, дали Руско или не.

Системата няма да се поръчва през мен, нито ще преминават финансови средства през мен- нищо! В темата съм дал единствено и само координати за контакт с Коце Стефанов и с това моето отношение към тази машинка се изчерпва.

Никога не бих Ви обвинил, че печелите от продажбата тук. Просто смятам, че правилника следва да е универсален.

И все пак Ви благодаря за оценката на инициативата да се опитам да предоставя възможност на членовете на форума да придобият нещо качествено на сравнително добра цена! Дано сте искрен в написаното и Ви уверявам, че по никакъв начин не се опитвам да умаловажа стойността/чисто финансова/ и достойнствата на притежаваната от Вас оригинална, руска заточваща система!

Напълно искрен съм! Следя развитието на точилката още от както представихте първият прототип. А за TSProf-a няма какво да ме обиди, лично съм писал на братушките обяснявайки им къде имат пропуски. За съжаление те набързо те игнорират след като вземат парите :)

Неактивен Combo

• Шорпек
  • Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 668
  • диагностициран
Какво нередно има да пусна една тема в която да споделя колко бързо и лесно съм подрвнил отвратително кривото и твърдо Сунгари използвайки продуктите на ампида... И после още няколко подравнявания споменавайки продукта и доставчика. Какво нередно има в темите представящи сухи храни, филтри, печки и прочие ?Какво нередно  има ако след това някой има интерес и попита му се дадат координати... Аз съм потребител и мен ме интересуват интересите на сродните души - потребителите, а те са да разполагаме с максимално голям избор и информация.... Ич не ми дреме за този който с  измислени правила се стреми да ограничи моят избор. Те компромисите започнаха още с въвеждането на статута "дарител"..  И когато от самато начало всичко е парлама нормално е да си продължи така
Най тъмно е под лампата

ArmsBG OlightBG Batteryservice