Автор Тема: Продавам естествен камък за заточване - Washita  (Прочетена 759 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nomad

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 581
  • диагностициран
Камъкът е купуван от английският ибей, миналата година. Събрал съм от търгове в ибей няколко уашити с подобни размери и просто не са ми нужни всичките, затова тази я пускам за продажба. Приблизителни размери 130х40х8-9мм. Държа да отбележа, че размрите са приблизителни и варират, например дебелината от едната страна е 8мм, а от другата 9мм, същото се отнася и за ширината, от единият край е 40мм, от другият 41. Камъкът е много стар и не е рязан от мен а от предишен собственик. И двете широки страни са достатъчно равни и могат да се използват за точене, без да се налага подравняване. Имам го от миналата година, но едва вчера го пробвах, след като реших че ще го продавам, за да мога да дам оценка на работата с него. Накратко, работи бързо, типично за уашита, всеяден е и не се плаши от твърди легирани стомани, дава острота с добро сотношение между push cut и slicing. Това е маслен камък и е задължително да се използва с масло или с wd40.

Цена 39лв. Изпращам с еконт за сметка на купувача. За София, може и лично предаване. При интерес за закупуване на камъка, моля да се заяви в темата!

Неактивен nomad

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Продавам естествен камък за заточване - Washita
« Отговор #1 -: 07 Ноември, 2019, 11:19:49 »
Нова цена за Washita-та, 35лв.

Неактивен iron maiden

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 24
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 07 Ноември, 2019, 12:15:27 »
Ще я прибера.

Неактивен iron maiden

• Прохождащ
  • **
  • Публикации: 24
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 08 Ноември, 2019, 12:57:34 »
Получено - перфектно...колегата няма грешка! :)

Неактивен nomad

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #4 -: 13 Ноември, 2019, 21:37:54 »
Темата е за архив.

ArmsBG OlightBG Batteryservice