Автор Тема: Made in Italy !!! Lion Steel, FOX, Viper, Extrema Ratio .  (Прочетена 22516 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3501
  • Reputation Power: 64749
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
Made in Italy !!! Lion Steel, FOX, Viper, Extrema Ratio .
« Отговор #50 -: 06 Април, 2017, 17:57:42 »
Хубав е ножа като визия и е с добра дължина на острието. Ниолокса е прилична стомана и вярвам че няма да се изложи. Не знам за канията, колегите да споделят дали им допада.

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!Marcinkov внушава благоговение!
« Отговор #51 -: 20 Април, 2017, 22:17:27 »

Неактивен Добри

• Старо куче
  • Публикации: 964
  • Reputation Power: 214
  • Добри някой го чете.Добри някой го чете.
  • често подпийнал
« Отговор #52 -: 20 Април, 2017, 23:41:45 »
От тъмбнейла си помислих "Ужас поредния назъбен 'шедьовър': после видях че фабричната заточка е всичко но не и равномерна. Хубаво, като ще искат такива суми за тия винкели, поне да си бяха направили труда да ги наточат като хората. Така поне от далеч си личи че са второ качество.

Неактивен AFA

• Старо куче
  • Публикации: 181
  • Reputation Power: 1008
  • AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.AFA има аура около него.
  • диагностициран
« Отговор #53 -: 21 Април, 2017, 08:41:08 »
Понякога ми е трудно да им различавам някои от моделите на Kizlyar Supreme и Extrema Ratio. Дръжките и линиите са толкова подобни, че ако не е логото няма да направя разлика. То е ясно, кой от кого краде дизайн ...

Аз съм си харесал ей тоя винкел - МК2.1:

След като видях цената обаче, реших, че ще си го взема, ама друг път.  :D

Неактивен Me4ka

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 490
  • Reputation Power: 4856
  • Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!Me4ka внушава благоговение!
  • ursus cosmatos
« Отговор #54 -: 28 Април, 2017, 14:52:42 »
Най-после и на мен нещо екстремно бойно острие да ми хареса:

Неактивен Мечков

• Херцог
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: мечков
  • Публикации: 1460
  • Reputation Power: 18156
  • Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!Мечков внушава благоговение!
  • Не можеш да имаш всички ножове,но трябва да опиташ
« Отговор #55 -: 28 Април, 2017, 15:50:59 »
Харесва ми и на мен,прилича на съвременен български прочит на традиционните български ками. В ОЛХ ИАМА една такава за 250 кинта,но за мен това са много пари,все пак не съм Хитмен.

Неактивен Evgeni Anev

• Напреднал
  • Публикации: 90
  • Reputation Power: 1186
  • Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!Evgeni Anev води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #56 -: 28 Април, 2017, 19:18:16 »
Понякога ми е трудно да им различавам някои от моделите на Kizlyar Supreme и Extrema Ratio. Дръжките и линиите са толкова подобни, че ако не е логото няма да направя разлика. То е ясно, кой от кого краде дизайн ...
Да, наистина си приличат - особено по тази изрезка на дръжката, която лично на мен не ми харесва и не знам за какво служи, освен да отслабва и да прави по-некомфортен хвата (имам предвид Кизлярите)... :noo:
Es gibt probleme, die kann nur Heckler & Koch losen...
There are problems only Heckler & Koch can solve...

Неактивен Гарван

• Винкелолюбец
  • Старо куче
  • Публикации: 293
  • Reputation Power: 1710
  • Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #57 -: 28 Април, 2017, 19:35:48 »
Италианците се славят с дизайн, ама тия  Extrema Ratio са баси и грозотиите  :yikes: поне аз не съм видял техен нож, който да ми хареса, особено дръжките са ужас
there comes a time in our life, when its time to make a knafe

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1139
  • Reputation Power: 3004
  • Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!Косача внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #58 -: 28 Април, 2017, 19:39:03 »
 Имат немалко красиви ножове.Иди в Армс-а напр. да видиш каква кама свети на витрината.И е на добра цена. Имат и откачени модели,но при повечето фирми е така.
Paradise is where I am.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1929
  • Reputation Power: 412
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #59 -: 28 Април, 2017, 21:44:52 »
Ми каквото и да си говорим, Екстрема са извратени ножове за много пари !!! Аз също харесвам някои техни модели, но дръжките са отврат, а за парите, мога да взема много други, подобни като профил остриета, с по - добри дръжки и стомани !!!

Неактивен barba

• Старо куче
  • Публикации: 252
  • Reputation Power: 1101
  • barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!barba води добър живот!
  • диагностициран
« Отговор #60 -: 28 Април, 2017, 23:56:01 »
Тази определено е добра!

Наистина са екзотика ножовете им, много добра изработка, определено "тактикъл" насочени, за нас са доста неприложими. Скъпи! Все пак съм завъдил два, от зората на лудостта ми.  ;D
...Иисус идва, прави се на зает...

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #61 -: 09 Май, 2017, 21:47:11 »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #62 -: 14 Май, 2017, 21:12:04 »
Гъдели:

Неактивен Гарван

• Винкелолюбец
  • Старо куче
  • Публикации: 293
  • Reputation Power: 1710
  • Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!Гарван внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #63 -: 14 Май, 2017, 21:29:32 »
Ай взимай го вече, от кога чакаме да се похвалиш с него..  :D
there comes a time in our life, when its time to make a knafe

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #64 -: 14 Май, 2017, 21:32:10 »
От Армса пуснаха имейл към Lionsteel, за да се види защо се бавят. Макар че отговора е повече от ясен, но все пак!

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1911
  • Reputation Power: 45608
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #65 -: 14 Май, 2017, 21:49:03 »
Само удължават агонията  :D страхотни ножове са спор няма.

Неактивен koceto

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1911
  • Reputation Power: 45608
  • koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!koceto внушава благоговение!
« Отговор #66 -: 09 Юни, 2017, 12:14:19 »

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #67 -: 09 Юни, 2017, 12:24:47 »
Не е Максамет, но е добре милата. Как сравняват различни стомани на различни ножове. Обективизъм!

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #68 -: 04 Юли, 2017, 23:23:55 »
Веднага грабва окото, но 170€ за нож от D2!!!

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1929
  • Reputation Power: 412
  • Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...Punky някой ден ще бъде някой...
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #69 -: 05 Юли, 2017, 00:57:52 »
Мдам, туриха му едно BIG и верно цената стана дебела !!!

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #70 -: 19 Юли, 2017, 13:53:28 »
Днес Андро ме светна за тия дребни красавци, уви цената е неприятна както винаги:

Lionsteel M1

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 803
  • Reputation Power: 7991
  • Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #71 -: 19 Юли, 2017, 17:59:05 »
Много приятно на вид ножче,ама тези 74 мм дължина на острието...

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #72 -: 19 Юли, 2017, 18:05:07 »
Много приятно на вид ножче,ама тези 74 мм дължина на острието...
Ако беше 120-130$ щях да го разбера, но 160€!!!

Неактивен Кирилов13

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Потребителско име: kirilov13
  • Публикации: 803
  • Reputation Power: 7991
  • Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!Кирилов13 внушава благоговение!
  • диагностициран
« Отговор #73 -: 19 Юли, 2017, 18:25:03 »
Еее, Ванка, има и по 152 евра. ;D
Шегата настрана, наистина визуално ми хареса ножчето, но дължината на острието и цената не ми харесват.

Под 90 мм острие за фикс- не.(Лично мнение)

Неактивен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #74 -: 19 Юли, 2017, 18:28:44 »
М4 е хубав нож, стига 95мм да не ти идват къси. За да свалят цената повече, трябва да паднат явно под 50мм за острие.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice