Автор Тема: защо темите за извършена покупко-продажба не се трият?  (Прочетена 2732 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Black Wolf

• Редовен
  • Публикации: 322
  • Reputation Power: 7
  • Black Wolf няма влияние.
  • диагностициран
    • Вълчата бърлога
След като нещото, което се купува или продава вече е изтъргувано, мисля че е редно темата да се изтрива, да да не задръства форума.
Бях пуснал теми за продажба и търсене, които са вече за триене, но гледам още си стоят.

Неактивен incubus

• Анти-Спам Защита
  • Старо куче
  • Публикации: 550
  • Reputation Power: 32
  • incubus работи за форума.incubus работи за форума.incubus работи за форума.
  • освидетелстван
    • Experience Talk
  • Скайп: gpetrov_fos
Темите се заключват. За да няма едни и същи ножове минали през няколко души и да бъдат пуснати пак с пояснението, че са нови.
Това сме го виждали вече и за това обявите не се трият. Един вид архив, кой нож от къде е дошъл и колко собственика е сменил.
Нищо ново в отношенията между форумите ! Пичовете са си пичове във всеки форум,говн**вците също.

Неактивен joy_boy

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 750
  • Reputation Power: 25
  • joy_boy някой го чете.joy_boy някой го чете.
  • диагностициран
точно. обсъждали сме го дали да се трият или да остават. преобладаващото мнение беше да стоят, да се вижда как върви пазара. технически компетентните по поддръжката на форума казаха, че това не представлява тежест за форума/хостинга.
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен Amateur

• Редовен
  • Публикации: 170
  • Amateur няма влияние.
  • диагностициран
Някъде по руските форуми бях гледал, че ги местят в отделен раздел, ако е възможно, ще бъде по-пригледно.
Ножът е важно да е точен.

Неактивен joy_boy

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Някъде по руските форуми бях гледал, че ги местят в отделен раздел, ако е възможно, ще бъде по-пригледно.
може би, но няма нужда - в заключените теми не може да се поства => ще изпаднат надолу с времето.

Неактивен Black Wolf

• Редовен
  • Публикации: 322
  • Black Wolf няма влияние.
  • диагностициран
    • Вълчата бърлога
Мисълта ми беше не че утежняват форума, а го "задръстват", т.е. се омешват темите и не можеш с един поглед да видиш кое е актуално, кое е е старо и пр. наистина би било добре да се отделят някъде.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1680
  • Reputation Power: 35
  • Punky работи за форума.Punky работи за форума.Punky работи за форума.
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
  • Скайп: Lubo767
Освен това, някои колеги си променят поста със снимките и данните на просто - "продаден", както и заглавието . Тогава няма как да знаеш какво се е продало в тая тема !!!

Неактивен joy_boy

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
Освен това, някои колеги си променят поста със снимките и данните на просто - "продаден", както и заглавието . Тогава няма как да знаеш какво се е продало в тая тема !!!
това да. но може да се отработи.
колкото до това, че не било пригледно - заключена тема изпада надолу за няколко дни.
лично аз също мислех няма ли да е лошо да са в нещо като "архив продажби", но така решихме в крайна сметка. може да го обсъдим пак.

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1572
  • Reputation Power: 74
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
И аз си мислех нещо подобно.След като можеш да променяш и изтриваш цени и продукти в основния пост, е може би безмислено да стои темата.Ако всички са коректни ще оставят както е пуснато/за мен това е смисъла на архива/,но и аз изтрих нещо с идеята да не товаря форума?Не знам правилно или не.Особено в други стоки.
С всяка жена можеш да се разбираш отлично,стига да не я обичаш.Марк Твен

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1680
  • Reputation Power: 35
  • Punky работи за форума.Punky работи за форума.Punky работи за форума.
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
  • Скайп: Lubo767
Ама така е, много хора трият, не за друго, ами ако са пуснали повече неща, изтриват продаденото, да не се мота и да обърква другите !!!

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1572
  • Reputation Power: 74
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
Да де,ама нали архива пази информация?Като в нож.бг,но и там се трие избирателно.Какъв е смисъла да пазиш нещо променено и изкривено от обстоятелства или моментна ситуация.Всичко е ОК,но не трябва нищо да може да се трие и променя в ножовете, поне според мен.Тогава ще е полезно и архив.
С всяка жена можеш да се разбираш отлично,стига да не я обичаш.Марк Твен

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice