Автор Тема: Може ли някой да помогне?  (Прочетена 2172 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен keridi

• Старо куче
  • Публикации: 493
  • Reputation Power: 1045
  • keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.
  • диагностициран
Може ли някой да помогне?
« -: 08 Февруари, 2013, 20:39:29 »
Здравейте колеги

Завчера реших да разглобя Баража/581/да натегна малко осовият винт,че малко хлопаше клина,а и да го почистя и смажа.Развивам аз винтчетата на алуминиевите чирени и  :yikes: долните прецакани :( До сега не съм имал подобен проблем,дори със китайците,кото съм имал,та искам да попитам-може ли да се намерят подобни винтчета във БГ,или ще трябва да пишем на Великите от бенчмайд *cheti*
Никога не отричай това,което днес не можеш да разбереш,за да не се окаже утре,че си бил глупак

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 779
  • Reputation Power: 265
  • joy_boy някой го чете.joy_boy някой го чете.
  • диагностициран
« Отговор #1 -: 08 Февруари, 2013, 20:42:30 »
кое е прецакано вложките на главите ли? я щракни ако има фото?
Самураят без меч е като самурая с меч, само че няма меч.

Неактивен keridi

• Старо куче
  • keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.keridi има аура около него.
  • диагностициран
« Отговор #2 -: 08 Февруари, 2013, 20:47:12 »
Превъртели са резбите на винтчетата
Никога не отричай това,което днес не можеш да разбереш,за да не се окаже утре,че си бил глупак

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #3 -: 08 Февруари, 2013, 20:49:20 »
Превъртели са резбите на винтчетата
на болтовете ли бе  :yikes:
ако има някакъв вариант да уточним размера, ще се поразровя дали не се намира нещо таквоз из офиса

Активен Djack

• Тесен специалист
  • Старо куче
  • Публикации: 1101
  • Reputation Power: 1773
  • Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!Djack внушава благоговение!
  • диагностициран
  • Скайп: dimodimov1083
« Отговор #4 -: 08 Февруари, 2013, 20:56:10 »
И аз не разбрах? Алуминиевите чирени са развалили резбите на ботчетата или обратното?

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #5 -: 08 Февруари, 2013, 20:59:42 »
аз разбрах, че като махнал колегата чирените, отдолу имало болтове, дето били с развалена резба като ги развил

Неактивен keridi

• Старо куче
  • диагностициран
« Отговор #6 -: 08 Февруари, 2013, 21:03:53 »
Измерен със ел.шублер-цялостна дължина 4,4мм-диаметър на резбата 2,15мм-диаметър на главата 4мм

Неактивен joy_boy

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • диагностициран
« Отговор #7 -: 08 Февруари, 2013, 21:06:48 »
Измерен със ел.шублер-цялостна дължина 4,4мм-диаметър на резбата 2,15мм-диаметър на главата 4мм
понеделник на работа ако не забравя ще огледам от някой стар лаптоп или харддиск няма ли да изпаднат подобни

Неактивен keridi

• Старо куче
  • диагностициран
« Отговор #8 -: 08 Февруари, 2013, 21:08:50 »
И аз не разбрах? Алуминиевите чирени са развалили резбите на ботчетата или обратното?
Винтчетата или болтчетата,които крепят чирена за скелетната пластина

« Последна редакция: 08 Февруари, 2013, 21:29:42 от keridi »

Неактивен riboulovec

• Младо куче
  • Старо куче
  • Публикации: 1574
  • Reputation Power: 749
  • riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.riboulovec има силна воля.
« Отговор #9 -: 09 Февруари, 2013, 01:00:18 »
Не знам какво мислите,но за мен не е приемливо скъп нож да се продава с подобни проблеми ::).Може причината да е не подходящ инструмент.Иначе веднага рекламация на Бенч :lamya:.
Копирано от Бринел:— При теб конкуренцията беше жестока — отвърна Ричър. — Докато десет години по-късно бяха останали само разни лекета.

Намерете ни във фейсбук ArmsBG OlightBG Batteryservice