Автор Тема: магазин Camouflage.bg (екипировка за професионалисти)  (Прочетена 44971 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

victork

• Гост
магазин Camouflage.bg (екипировка за професионалисти)
« Отговор #25 -: 23 Януари, 2016, 17:51:05 »
На Сашкина му останаха очите в едно малко EDC чанте на Pentagon...
Кликвайки на марката "Pentagon" в сайта ми излиза точно един продукт и това е "предпазен кабел за пистолет". Никакви чанти или подобни... А когато разглеждам в раздела "Остриета" не виждам нито един нож (фолдър или фикс) на Real Steel. Може би в уебсайта няма всички артикули, не зная... :noo:

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1988
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #26 -: 23 Януари, 2016, 19:19:13 »
. Може би в уебсайта няма всички артикули, не зная... :noo:

Много неща, ама много липсват в сайта, а ги има в магазина !!! Сайта е много зле поддържан !!!

Неактивен Evgeni Anev

• Дарител
  • Напреднал
  • *
  • Публикации: 91
  • диагностициран
« Отговор #27 -: 26 Януари, 2016, 13:39:37 »
Много неща, ама много липсват в сайта, а ги има в магазина !!! Сайта е много зле поддържан !!!
Точно така!
Както и обратния вариант - има го в сайта, правиш поръчка, обаждат ти се, да кажат, че всъщност го нямат... За последния месец ми се случи два пъти :no:
А иначе магазинът е много приятен. Колкото пъти отида - просто ей така, да позяпам - толкова пъти все си вземам по нещо! Хората са любезни и приветливи, дават добри съвети. Ако си поддържат по-добре сайта - цена няма да имат!
Es gibt probleme, die kann nur Heckler & Koch losen...
There are problems only Heckler & Koch can solve...

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 3205
  • Горянин
« Отговор #28 -: 26 Януари, 2016, 14:00:26 »
Това го има при всички ел. магазини ,какво толкова коментирате незнам.
Все пак е трудоемнко актуализирането на сайтовете.
Понякога и свързано с разходи.
Искаме коректност,трябва и ние да сме по-толерантни малко,че много лесно се прави бизнес  у нас.
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #29 -: 26 Януари, 2016, 14:11:10 »
Искаме коректност,трябва и ние да сме по-толерантни малко,че много лесно се прави бизнес  у нас.

Аве не е баш така. Може да е трудоемко,ама който има желание го прави. Стей Алайв е един от най добре поддържаните сайтове.
Сайта на Армс-бг също се поддържа и актуализира постоянно !!! А, че у нас бизнес се прави трудно, така е, спор няма !!!

Неактивен Kukriblade

• Старо куче
  • Потребителско име: kukriblade
  • Публикации: 3205
  • Горянин
« Отговор #30 -: 26 Януари, 2016, 14:16:04 »
Стейалаф е само електронен магазин,така че имат повече време според мен.
А и като нямат физически за тях е най-изгодно сайта им да е актуален.
А за всички останали магазини ,във всеки ми се е случвало да искам нещо което го има на сайта като налично, а да се окаже че го нямат.
И при най-голямо желание,неможе да не се получи пропуск.
При толкова стока.
На мен ми се е случвало да забравя,че имам нещо,нож или друго.
Или да съм го махнал и да си мисля ,че го имам още :) мисля че ще се съгласиш ;)
Винаги има ,поне един луд,който се мисли за Наполеон!!!
...сини лумени... :)
http://www.youtube.com/user/triger78?feature=mhee

victork

• Гост
« Отговор #31 -: 26 Януари, 2016, 15:57:26 »
Понеже аз поех тази дискусия, бих искал да се доуточня... Не съм го казал като критика, просто изразих съжаление от този факт. Защото за разлика от софийските ни колеги, аз не мога да отскоча едни 500 км, просто за да видя какво имат налично и какво не. Харесвам продуктите на Pentagon и бих избрал някое чанте в момента, просто защото имам нужда от такова. Отделно, тъй като четох ревюто за този фикс на Real Steel, стори ми се доста прилична оферта като цена и качество... И ако не бе споменато тук, в тази тема, аз просто си живеех с мисълта, че тази марка се предлага само в един магазин, който е и споменат в ревюто на ножа... Та, в случая дори не говорим за липса в сайта на един конкретен артикул, а на цяла една ножарска марка, която лично за мен буди някакъв интерес.

:nabira:

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 3680
« Отговор #32 -: 03 Февруари, 2016, 20:28:07 »
Да благодаря на момчетата от магазина, бяха супер коректни. Препоръчвам.

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #33 -: 05 Февруари, 2016, 14:18:30 »
Съжалявам за повторната публикация, но исках да похваля повторно пичовете от Камуфлаж, поръчах си още две неща и при поръчката е станало объркване и пристигна само едното. След като им се обадих на другия ден ми изпратиха напълно безплатно и с безплатна доставка и другия артикул, който си бях поръчал. Хиляди благодарности.

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #34 -: 17 Март, 2016, 20:25:44 »
Пак ще хваля пичовете от Камуфлаж, освен форумната отстъпка и скоростната доставка, към раницата ми бяха закрепили много готин фирмен химикал и супер сладурски рекламен кибрит.

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 978
  • диагностициран
« Отговор #35 -: 17 Март, 2016, 22:59:30 »
Хайде кажи, че си поръчал най-добрата раница в момента на пазара -> Rush24 на фирмата 5.11!!!  :D

Бях му казал на "чичо" Митко да не продава повече от моя любим цвят Dark Earth (coyote brown), ама явно се е смилил над теб...  :green:

Със здраве да си я ползваш г-н Marchinkov.
Чудя се кога ще мима и аз през момчетата да разгледам другите артикули на 5.11 :-))))
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1239
  • диагностициран
« Отговор #36 -: 17 Март, 2016, 23:04:23 »
Пак ще хваля пичовете от Камуфлаж
  Ванка,за какво мислиш да я ползваш раницата?Сега видях,че е 48 литра,което си е сериозен обем за пълнене.
Paradise is where I am.

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #37 -: 17 Март, 2016, 23:12:06 »
  Ванка,за какво мислиш да я ползваш раницата?Сега видях,че е 48 литра,което си е сериозен обем за пълнене.
Тази която е 48 литра е Rush72, ще я ползвам като ходя до Пловдив или София. За Рибарица събра доста дрехи и железария. Писна ми да мъкна тези грозни сакове, та затова я взех, докато Rush 24 ще я мъкна на работа и ако се наложи вътреградско. Не съм попадал на раници с повече отделения и така готино премислени и направени.

Неактивен ICE

• Ледения
  • Дарител
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 978
  • диагностициран
« Отговор #38 -: 17 Март, 2016, 23:30:28 »
...Не съм попадал на раници с повече отделения и така готино премислени и направени.
Хахаха, ще се сетиш котйоооо...

Да не забравяме също така, че е една от много малкото на пазара изработена от Cordura 1000 (или също така известен като балистичен найлон)!!!

Това я прави без аналог на пазара!!! *нинджа*
Zero Tolerance ZT0801CF Limited Edition Copperhead
Decepticon-1 by Alexey "Ratatuy" Konygin (Limited Edition of 30+300)
Kershaw 4040 The RUBY Limited Edition (40th year anniversary celebration)

upotrebitel

• Гост
« Отговор #39 -: 18 Март, 2016, 00:14:35 »
Какво му е трудоемкото? Вече едва ли има реален магазин, който да не използва складова програма. Т.е. всяко зареждане и всяка продажба минават през компютър, в който във всеки момент наличностите са актуални. От там нататък е работа за една седмица максимум да се свържат програмата и сайта, така че наличностите да се актуализират автоматично. Най-простият начин е:

1. Експорт на наличностите в текстов файл в CSV формат. Това трябва да го направи авторът на складовата програма.
2. Upload на текстовия файл на сайта.
3. Изпълнение на PHP скрипт, който да актуализира наличностите в MySQL базата данни на онлайн магазина.
4. Събиране на трите елемента в най-обикновен .CMD файл и поставянето му в Task Scheduler-а, така че да се изпълнява автоматично примерно на всеки час.

После остава само малко дисциплина - получи ли се нов артикул, да бъде вкарван веднага в сайта с описание и снимки. Като се има предвид, че едва ли някой зарежда повече от 10-15 нови артикула месечно, събират се няма и 10 минути труд на ден. Скоро правих такава система за магазин, базиран на SummerCart вер.5. Ако някой проявява интерес, мога да му пратя .VBS скрипта за upload на текстовия файл и .PHP скрипта за актуализиране напълно безвъзмездно. Ако магазинът ползва OpenCart или друга подобна система, трябва да се сменят само имената на таблиците и полетата.

P.S.
Извинявам се за off-topic-а.
« Последна редакция: 18 Март, 2016, 00:17:51 от upotrebitel »

Неактивен Косача

• Член на сдружението
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1239
  • диагностициран
« Отговор #40 -: 18 Март, 2016, 00:32:33 »
Какво му е трудоемкото?
Само няколко онлайн магазина търгуват със собствена стока на склад.Тия дни търсих един нож и се уверих в това на практика.От 6 магазина никой не знаеше,че е изчерпан и го предлагаха.А аз бях проверил първо при официалния вносител и знаех,че го няма.Да не ти показвам какви писма получих:).Ето едно и то не е най-интересното:
"Здравейте,
 За съжаление ножчето, от което поръчахте е било изчерпано и не е налично в момента. Желаете ли да предложим друг модел на негово място или ако Вие сте харесали нещо друго, кажете да проверим ще можем ли да го доставим?

Очакваме Вашия отговор и Ви желаем лек и успешен ден!"
Paradise is where I am.

Неактивен OLIGHT

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1830
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #41 -: 18 Март, 2016, 11:01:38 »
Само няколко онлайн магазина търгуват със собствена стока на склад.Тия дни търсих един нож и се уверих в това на практика.От 6 магазина никой не знаеше,че е изчерпан и го предлагаха.А аз бях проверил първо при официалния вносител и знаех,че го няма.Да не ти показвам какви писма получих:).Ето едно и то не е най-интересното:
"Здравейте,
 За съжаление ножчето, от което поръчахте е било изчерпано и не е налично в момента. Желаете ли да предложим друг модел на негово място или ако Вие сте харесали нещо друго, кажете да проверим ще можем ли да го доставим?

Очакваме Вашия отговор и Ви желаем лек и успешен ден!"

Да, това е наистина доста порочна практика. Никой не иска да набива пари за стока. Всеки чака случаен клиент да кихне пари за стока, която продавача впоследствие да плати на вносителя и да лапне някаква печалба на готово. Следващата особено порочна практика е консигнацията, която докара огромни междуфирмени задължения през годините...  :no:

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #42 -: 18 Март, 2016, 11:27:52 »
Ама яко им омазахме темата, някой ще помисли че за Камуфлажа се говори, особено ако чете между редовете.

Неактивен Марко

• Напреднал
  • Публикации: 108
  • диагностициран
« Отговор #43 -: 18 Март, 2016, 11:53:37 »
 Очевидно това което ще кажа не се отнася до Камуфлаж.бг. Все пак, какво се чудите на нашите търговски практики? Основен принцип е следния: Двете страни си стискат ръцете за сделката. После купувача тръгва да търси парите, продавача - стоката ;)
Уходим по одному. Если что - мы геологи.

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #44 -: 18 Март, 2016, 11:59:37 »
За Камуфлаж ставаше въпрос, че не си поддържат сайта особено !!!

Активен Marcinkov

• Дарител
  • Старо куче
  • *
« Отговор #45 -: 18 Март, 2016, 12:03:25 »
Те обещаха че ще се раздвижат по този въпрос, остава да чакаме и да видим.

Неактивен OLIGHT

• Член на сдружението
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 1830
  • диагностициран
    • OLIGHT BULGARIA
« Отговор #46 -: 18 Март, 2016, 17:12:56 »
За да няма недоразумения  пояснявам, че Камуфлажа са от малкото фирми със собствен склад, голям избор от стоки, които са си лично техни , а не просто фигурират в ссайта при евентуална поръчка.  *palec*

Неактивен Punky

• Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • HardCore For Life
    • "kristo-2"
« Отговор #47 -: 18 Март, 2016, 17:26:37 »
За да няма недоразумения  пояснявам, че Камуфлажа са от малкото фирми със собствен склад, голям избор от стоки, които са си лично техни , а не просто фигурират в ссайта при евентуална поръчка.  *palec*

И точно там е проблема на не добре функциониращия сайт. Много стока, която я няма на сайта и в същото време,  стари продукти, продадени, но все още стоящи в сайта !!!  Това е проблем за хората които нямат възможност да посетят магазина на място и загуба на приходи за тях.

Неактивен vergilski

• boss banenin
  • Общо събрание
  • Старо куче
  • *
  • Публикации: 306
« Отговор #48 -: 10 Април, 2016, 22:44:02 »
За колегите с по-големи крачкА:
http://camouflage.bg/manufacturers/product/list/id/185/

Неактивен CAMOUFLAGE.BG

• 11 години екипировка за професионалисти
  • Прохождащ
  • **
  • Публикации: 0
  • 11 години екипировка за професионалисти
    • Camouflage.bg
« Отговор #49 -: 15 Април, 2016, 20:11:38 »
Привет на всички .
Екипът на магазин Камуфлаж Ви кани ,най-очтиво да присъствате на парти по повод, Деветия му рожден ден.
Това парти ще е малко различно.То ще е под патронажа на Марката Boker .
Всеки ,който желае да закупи нож , ще използва отстъпка на стойност 20 % от всички артикули на бранда и фирмите представлявани от немската марка.
Всеки е добре дошъл ,пред магазина ще има скара бира и място на което ще представяме нови ножчета.

Добре дошли!
CAMOUFLAGE.BG
11 години екипировка за професионалисти

ArmsBG OlightBG Batteryservice